PDA

View Full Version : Главоболие. Помощ!



viKIty829
08-07-2010, 08:01
Здравейте :) Значи от 5 дена имам главоболие. През деня не е постоянно, но вечер ме боли най-силно и почти цяла вечер(рядко спира). Болката е туптяща и ме боли главно дясната страна на главата, а сега само отгоре. Също така като се изправям ми се завива свят и ми притъмнява. Не съм вземала хапчета, защото болката не е много силна. Та какво мислите?? Може ли да е нещо сериозно, защото вече започвам да се притеснявам?? :( :? Сигурно не е нещо сериозно, но дали трябва да отида на лекар? :-o

CrAzYanDlaZy
08-07-2010, 08:20
Може да се дължи на много неща ... бих те посъветвала да отидеш на лекар- така ще си най- сигурна и спокойна. :)

djuki
08-07-2010, 12:09
отиди на лекар не е нормално да те боли толкова време

sumsite
08-07-2010, 18:21
Първо може да си чувствителна към магнитни бури (доколкото знам сега има таква ) ии това не е голяма рядкост.
иначе има болести от типа на мигрената ( един приятел има такова нещо) ии постоянно те боли глава . силно се надявам да не е това и не би трябвало ако за пръв път ти се случва
ии най накрая може да е просто от преумора или стрес дори и ти да не се чувстваш така
:) лекар спане и евентуално нагревки ( най добре на слънце ) ама само след лекар би трябвало да помогнат

Claymore
08-07-2010, 18:32
За причерняването и завиването на свят...ако го имаш всеки път когато станеш сутрин или като си лежала около 10 мин. свиквай щото ще ти бъде завинаги... :D И аз се мислех за много здрава ма ме връхлетя един ден и не си отиде! А за главоболието, най-вероятно са магнитни бури, аз лично при всяка магнитна буря се въргалям по пода от болка. В случай, че е само то едната страна може да е от прекаляване с компютъра... :-o

kalpazanka
08-08-2010, 08:42
Кръвно налягане мерила ли си? Причерняването при изправяне може да е от там. ;)
Освен туптящата болка в дясната половина имаш ли непоносимост към светлина, да те дразнят силни аромати, да ти сълзят очите, да имаш хрема?

cunt
08-08-2010, 22:57
спри компютъра пичага явно прекаляваш

UNITED2
08-08-2010, 23:55
спри компютъра пичага явно прекаляваш
Aaam.. she's a girl :D
По темата: Не е нормално постоянно да те боли според мен,отиди на лекар :)