PDA

View Full Version : КОСМИ по ръцете, ПОМООООЩ!



0u7l1n3
08-07-2010, 08:23
Ами.. проблема е, че имам страшно много косми по ръцете.. дълги около 2 см... :( :( Поне са руси и не се виждат много, но като настръхна като е по хладно навън и ставам като таралеж.. :(

Как да ги махна така, че да не растат дълго време...
И да не станат после по-дълги и тъмни..

благодаря ..

DesSsi
08-07-2010, 08:24
кола маска/ епилатор

ameli
08-07-2010, 08:26
Недей с бръснач, щото като израстнат боцкат гадно, пък всеки те пипа по ръцете. С кола маска е най-добре, ако ти е трудно сама иди на козметик.

Пък и щом са руси, може да не ги пипаш. Обличай се по-топло, да не настръхваш :D

SmilezZz
08-07-2010, 09:04
Кола маска или епилатор..Със самобръсначка недей,че ще станат по-дълги и по-тъмни

AniBG
08-07-2010, 09:22
Кола маска, епилатор, депилиращ крем, БЕЗ самобръсначка! :D

teddyx33
08-07-2010, 09:36
кола маска/ епилатор
+1

LipSy
08-07-2010, 10:53
Кола маска или епилатор. Можеш да пробваш и с депилиращо кремче! Бръсненето не е много удачно, защото през 2-3 дена ще трябва да ги бръснеш, а ти искаш да не излизат за по-дълъг период! :)

3oPuTy
08-07-2010, 11:06
^ А с депилиращия крем,според теб,няма да излизат бързо,а?! :-D


Иве,аз моите ги махам от поне 2-3 години с к'вот ми падне - и с бикче съм ги махала,и с кола маска,и с епилатор,дори с пинсета и разликата между всичките е почти незабележима :)

LipSy
08-07-2010, 11:07
^ А с депилиращия крем,според теб,няма да излизат бързо,а?! :-D


Иве,аз моите ги махам от поне 2-3 години с к'вот ми падне - и с бикче съм ги махала,и с кола маска,и с епилатор,дори с пинсета и разликата между всичките е почти незабележима :)

С депилиращият крем може би няма да й излязат в продължение на 2 седмици. Е, има си разлика между бързото и бавното: 2 дена или 2 седмици!!!

SmilezZz
08-07-2010, 11:10
Кола маска, епилатор, депилиращ крем, БЕЗ самобръсначка! :DБЕЗ депилиращи кремове /на основата на самобръсначката е/ и БЕЗ самобръсначка

3oPuTy
08-07-2010, 11:16
^ А с депилиращия крем,според теб,няма да излизат бързо,а?! :-D


Иве,аз моите ги махам от поне 2-3 години с к'вот ми падне - и с бикче съм ги махала,и с кола маска,и с епилатор,дори с пинсета и разликата между всичките е почти незабележима :)

С депилиращият крем може би няма да й излязат в продължение на 2 седмици. Е, има си разлика между бързото и бавното: 2 дена или 2 седмици!!!
С депилиращия крем и със самобръсначката излизат по едно и също време,защото са на един и същ принцип.
Да не говорим,че с точно тези две неща няма да ти излязат косми на 2-я ден,а поне след седмица и нещо ;)

teddyx33
08-07-2010, 11:23
ДЕПИЛИРАЩИЯ КРЕМ Е НА ОСНОВАТА НА САМОБРЪСНАЧКАТА ,НО КОСМИТЕ ИЗЛИЗАТ СЛЕД НАЙ-МНОГО ДВЕ СЕДМИЦИ!!! АКО СТЕ ПОПАДНАЛИ НА ГАДНИ И ЕВТИНИ ДЕПИЛИРАЩИ КРЕМОВЕ Е ДРУГ ВЪПРОС.

не говорете без да знаете ..

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-07-2010, 11:23
Що се отнася до излизането на косъмчетата и при депилиращия крем и при самобръсначката времето е едно и също + 1-2 дни в полза на крема,плюсовете му са,че не можеш да се порежеш,че има хубави кремове,които хидратират кожата и я овлажняват,и тъй като крема гори косъма,той изтънява,това са единствените плюсове иначе няма разлика

Епилатора,стига да издържаш на болка,върши добра работа и според мен е най-бързият метод за премахване на косъмчетата,като изключим бръснача,но могат да ти се появят подкожни косъмчета

Коламаската,за мен е най-доброто решение и с най-бавно израстващия ефект,освен това няма как да ти се образуват подкожни косъмчета.

Другото решение е да премахнеш космите на ръцете си с лазерна епилация,тогава космите намаляват,а и израстват много по-рядко...

3oPuTy
08-07-2010, 11:30
ДЕПИЛИРАЩИЯ КРЕМ Е НА ОСНОВАТА НА САМОБРЪСНАЧКАТА ,НО КОСМИТЕ ИЗЛИЗАТ СЛЕД НАЙ-МНОГО ДВЕ СЕДМИЦИ!!! АКО СТЕ ПОПАДНАЛИ НА ГАДНИ И ЕВТИНИ ДЕПИЛИРАЩИ КРЕМОВЕ Е ДРУГ ВЪПРОС.

не говорете без да знаете ..
Вместо да повишаваш тон вземи (липсата на малки букви) вземи се замисли,че при всеки човек е различно!!!
Аз,например,ако си мина краката със самобръсначка ще ми се появят косми поне след 7 дена,с крема времето е същото.
Както казах 1-2 пъти и ръцете съм си минава с бикче - бяха гладки около 2 седмици.С крема също.
Имам приятелка,която използва депилиращ крем,който си поръчва от Италия (не знам,какъв точно е,но помня че й излизаше около 35лв. само крема без доставката).Като го използва е гладка поне не повече от 5-6 дена,а аз като се намазах ми издържа отново 2 седмици ...
Тааа мисълта ми е,че всичко си е до човек,а не до марка ;)

0u7l1n3
08-07-2010, 11:37
Епилатора ми прекъсва косъмчетата... нещо не скубе много добре Иначе ми мина през ума да пробвам..
сега като почернях и космите ми седят едни бели такива :D Преди по-не се забелязваха :D

последно за или против депилиращия крем?

sladur4etyYy
08-07-2010, 11:39
отиди на кола маска при козметик, поне първия път, после може да почнеш и сама да си я правиш. това определено е най- доброто решение!

teddyx33
08-07-2010, 12:34
Не,не,не на кола маска отиди...
и даже ще станат още по-малко и още повече няма да се виждат ... пък и са ти толкова дълги ,че сама у вас не знам как ще издържиш.

-аз не съм от тези ,които защитават дпилиращия крем ,просто космите не поникват след един ден ;dd ,но когато поникнат стават се едно си се бръснал ...
така,че козметик .. 8-)

xSANYAx
08-07-2010, 12:47
отиди на кола маска при козметик, поне първия път, после може да почнеш и сама да си я правиш. това определено е най- доброто решение!

vivchu
08-07-2010, 13:02
недей с депилиращ крем ! нит0 пък с брасначка!

Paramour
08-08-2010, 14:45
Не ги махай!!!
После става по-зле. Една приятелка си ги махна с епилатор и сега ръцете й изглеждат отвратително(предполагам, че и с кола маска ще стане така). С бръсначка или с депилационен крем ще станат по-големи космите.

DarkKisss
08-08-2010, 17:00
Не ги махай ;)

N0_feAR
08-08-2010, 20:33
Епилатора ми прекъсва косъмчетата... нещо не скубе много добре Иначе ми мина през ума да пробвам..
сега като почернях и космите ми седят едни бели такива :D Преди по-не се забелязваха :D

последно за или против депилиращия крем?
против депилиращия крем.
От личен опит ти казвам,че колата маска е единственото разумно решение

DKNY
08-09-2010, 21:48
коламаска е най-добре!

DJ_Mrav4o
08-09-2010, 22:05
Не ги махай ;)
+ Не знам аз ли съм старомодна, обаче не разбирам защо да си махам космите И на ръцете... да взема с кола маска да си взема веждите, че да няма за какво да се притеснявам :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

vanity23
08-10-2010, 11:28
според мен против депилиращия крем защото пак ще е все едно ползваш бръснач а относно това кога ще ти пораснат отново космите .. ами зависи защото на някои им растат за 1-2 дена а на други за 1 седмица 8) 8) 8) затова нз но ако предпочиташ да ги нямаш ги махни с епилатор (или с лазер о то излиза мн скъпо) :( :( успех :) :) :)

psych0
08-10-2010, 11:34
Не ги махай ;)
+

GVG
08-10-2010, 11:45
Абе не ги махай при положение, че са ти руси... махнеш ли ги рискуваш да станат по големи, повече, и да станат черни...
Какво ти пречат, немога да разбера, виж ако ти вече се комплексираш от това, това е друг въпрос, но не мисля че е нужно.
Доста познати приятелки си ги махат, като ги махнат добре, но после като набодът, е мн грозно, и като пипнеш, се едно наболата брада на някой мъж... (защото все пак трябва да израснат няколко милиметра за да може пак да ги махнеш) :?

Claymore
08-10-2010, 16:42
А бе руси...и да са руси пак се виждат...Аз колко подигравки съм търпяла заради тях, имам доста косми по ръцете и са кестеняви. Не ми пречи да ги махам. Като бях малка беше нещо супер страшно :shock:
Никой нямаше такива косми. Помолих майка ми да ми ги махне и хоп...вече имах по-малко отколкото съм имала и преди, даже и на половината не бяха. От тогава до сега си ги махам ежемесечно с епилатор и не ми създават проблеми до 2-3, понякога и 4 седмици. :)

SuN15
08-10-2010, 23:20
Както казаха вече ЕПИЛАТОР или КОЛАМАСКА .. :) хем ще ръстат по бавно хем после ще са по тънки

TeenageDream
08-13-2010, 19:19
Кола маска.

valentinadr
08-13-2010, 22:53
епилатор

stelSs21
08-13-2010, 23:11
Ами.. проблема е, че имам страшно много косми по ръцете.. дълги около 2 см... :( :( Поне са руси и не се виждат много, но като настръхна като е по хладно навън и ставам като таралеж.. :(

Как да ги махна така, че да не растат дълго време...
И да не станат после по-дълги и тъмни..

благодаря ..

Моя проблем беше абсолютно същия, бяха руси и дълги и като ходя на плаж, като изляза от водата и като духне малко вятър настръхват много гадно, затова ги махнах с епилатор.

hotxxmess
08-14-2010, 10:24
кола маска/ епилатор +

LuckyDA
08-27-2010, 15:49
xoxo аз съм на принципа квото хвана :-D не не .. Депилиращо кремче :)

galet0
08-27-2010, 16:14
Ааа само без самобръсначка и крем, с тях ще израстнат след 1,2 най много 3.Ако искаш по трайно, или епилатор,или кола маска,или лазерна епирация,но според мен е най-добре с кола,щото от нея оредяват,и не боли толкова.. :)

florence
08-27-2010, 18:04
Коламаска или епилатор задължително, иначе ще бодеш.
И имай предвид, че за обезскосмяването на ръцете трябва много редовна поддръжка, че е много неприятно като хванеш някого за ръката да ти дращи, така че ако си по-мързелива обмисли внимателно..