PDA

View Full Version : DA SLOJA LI KRAI ?!



quaresma11
08-07-2010, 11:03
iskam da vi popitam predi poluvin godina bqx ludo vluben v edno momiche tq mi beshe 1vata lubov. pravih vsichko za neq izprashtah q pisheh i postoqnno.... hodihme 3 meseca dokato ne razbrah che mi e izneverqvala s edin priqtel.. ne i govorih mnogo vreme.. posle postepenno sled 4-5 meseca q otblokirah ot skaip prosto taka.. veche nqmah chuvstva k1m neq..stana taka che nakraq tr1gnahme otnovo i i prostih tezi neshta..
otnachalo vsichko beshe super.. tq se durjeshe dobre zvuneshe mi postoqnno izprashtashe me dori.. sabujdashe me v 3 preznoshta s sms obicham te i vsqkakvi takiva.. izvednuj okolo edna sedmica i stana neshto otnovo .. durji se ujasno.. pishe mi v skaip prez 20 min , ne mi e kazvala che me obicha ot nqkolko dni .. postoqnno si izmislq upravdaniq i ne sme se vijdali ot 5 dena.. a onzi den e bila blizo do nas bez nito da mi zvunne nito nishto edin priqtel kaza che q e vidql.. ne mi zvuni voubshte po cql den ne q znam k1de e .. a kogato az i zvunna ne mi diga taa kakvo mislite ne iskam da slagam krai mnogo q obicham..umna e mnogo krasiva s idealno tqlo idealno lice kosa.. prosto ne iskam da slagam krai no kakvo shte kajete pisnalo li i e veche s mene i kajete mi kakvo da pravq ?!?!?

quaresma11
08-07-2010, 11:04
imam chuvstvoto che poveche nqma da namerq takava kajete kvo da pravqq ; ((((

Sh@d0w
08-07-2010, 11:05
пробвай да го напишеш на кирилица и може да склоня да го прочета

SmilezZz
08-07-2010, 11:08
ПИШИ НА КИРИЛИЦА..И ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА..

Та нали нямаше чувства към нея,а накрая излезе,че я обичаш..Въобще знаеш ли какво искаш ? Както и да е..
Седенето пред компа и чакане на съвет във форума - няма да промениш нищо..Седни и поговори с нея СЕРИОЗНО..
Но защо ли си мисля,че нямате никакви чувства един към друг,просто привличане или може би и това го няма..

LadyDi
08-07-2010, 12:40
Кирилицата е задължителна.