PDA

View Full Version : Garnier Skin Naturals Pure маска за лице



kradinero
08-07-2010, 11:16
Някой да е ползвал маската за лице на Garnier? Има ли ефект, и ако има след колко време? Разбрах, че се ползва веднъж на седмица.. А ако не сте доволни препоръчайте някоя друга маска за мазно лице и черни точки.. :P

Carmen_Kass
08-07-2010, 15:32
От време на време.Не я ползвам постоянно.Освежава ми лицето.Кожата след това седи матирана.По-принцип нямам много черни точки,но и тези които имам леко се заличават.
На мене ми харесва и ми действа добре.Най-добре да ползваш и да видиш,защото от кожа до кожа има разлика.

Все пак за хубаво и качествено почистване се препоръчва механичното(при добър козметик).

Neopitom3na
08-07-2010, 17:46
аз съм много доволна :)

JCoutureJunkie
08-07-2010, 19:14
Това е скръб-а на Гарниер в синя туба,нали?Аз го имам,матира ми кожата,добър е за момента,но не съм много доволна като цяло.
На скоро си взех Morelowy Peeling на St.Ives и съм СТРАШНО доволна,имам го от 6 дена и забелязвам,че кожата ми наистина е в много по-добро състояние от преди,стои матирана през целия ден и е много по-свежа и мека.А и се измива пъти по-лесно от оная глина в Гарниера.Не дразни кожата,остава зачервена за около 1-2 мин,после се успокоява.Препоръчвам горещо!

ecstazy
08-07-2010, 19:55
Аз си взех Гарниер Пюр 3 в 1 и имаше подарък към него две маски (дози) Skin naturals pure и очаквам добри резултати, защото съм доста доволна от 3 в 1-то :D Но маските ги пазя за по-критични случаи 8-)

vampirregirl
08-08-2010, 21:32
Доста съм доволна,а и кожата действително е приятно матирана..пробвах да го позлвам по-често,но изсушава кожата..така че за веднъж седмично опотребяване е супер :grin:

one_love
08-09-2010, 08:54
Това е скръб-а на Гарниер в синя туба,нали?Аз го имам,матира ми кожата,добър е за момента,но не съм много доволна като цяло.
На скоро си взех Morelowy Peeling на St.Ives и съм СТРАШНО доволна,имам го от 6 дена и забелязвам,че кожата ми наистина е в много по-добро състояние от преди,стои матирана през целия ден и е много по-свежа и мека.А и се измива пъти по-лесно от оная глина в Гарниера.Не дразни кожата,остава зачервена за около 1-2 мин,после се успокоява.Препоръчвам горещо!

От къде по точно си взе този продукт нс St. Ives понеже по мой наблудения тази марка не е особенно популярна е козметичните магазини или поне в моя край.

JCoutureJunkie
08-09-2010, 16:32
Това е скръб-а на Гарниер в синя туба,нали?Аз го имам,матира ми кожата,добър е за момента,но не съм много доволна като цяло.
На скоро си взех Morelowy Peeling на St.Ives и съм СТРАШНО доволна,имам го от 6 дена и забелязвам,че кожата ми наистина е в много по-добро състояние от преди,стои матирана през целия ден и е много по-свежа и мека.А и се измива пъти по-лесно от оная глина в Гарниера.Не дразни кожата,остава зачервена за около 1-2 мин,после се успокоява.Препоръчвам горещо!

От къде по точно си взе този продукт нс St. Ives понеже по мой наблудения тази марка не е особенно популярна е козметичните магазини или поне в моя край.
Ами аз от миналата година търся дали го продават у нас и допреди 10тина дни издирването беше безуспешно.Намерих продукти на St. Ives в един от магазините на верига Елитис.Другаде не съм виждала.
Аз го търсих под името Apricot Scrub,но явно това е името,под което върви в САЩ и Канада,а в Полша,където е произведено моето името е Morelowy Peeling.Иначе опаковката и съдържанието е същото.Ето така изглежда това,което аз имам
http://www.stylistka.pl/img/kosmetyk/2340/morelowy-peeling-przeciwtradzikowy-st-ives_2702_4.jpeg
а ето така това,което е за САЩ
http://www.hotbeautyhealth.com/wp-content/uploads/2009/01/st-ives-apricot-scrub.jpg