PDA

View Full Version : ДА СЛОЖИМ ЛИ КРАЙ !?



quaresma11
08-07-2010, 13:31
значи историята е следната.. ходех с едно момиче около 3 месеца .. това беше преди около година..правех всичко за нея и много я обичах.. но разбрах че ми е изневерявала с един приятел и сложих край..блокирах я от скайп фейсбук и навсякъде.. подминавах я и не я поздравявах в продължение на 5-6 месеца.. когато реших че вече чувствата ми са изчезнали я отблокирах и реших да си останем просто фр.. тя обаче започна да ми пише всеки ден и след около2 месеца писане тръгнахме пак.. сега съм заедно с нея от около 2-3 месеца... в началото тя беше мн мила..пишеше ми постоянно казваше ми че ме обича с смс-чета в 3=4 през ноща..изпращала ме е до нас и идваше до нас като излизахме да се видим .. сега от около седмица нещо и стана и се държи ужасно... незнам какво да правя .. пише ми в скайп през 20 мин с по 1 дума... не сме се виждали от 5 дни защото тя постоянно измисля някъкви оправдания.. не ми звъни и никога не знам къде е.. когато и казах по скайп че не можем да продължаваме така тя ми се смее с някви човечета и казва стига глупости и тем подобни и се опитва да ме изкара виновен... много я обичам тя ми е първата любов но ми върти съшите номера като преди..

незнам какво да правя помогнете не искам да слагам край имам чувството че е единствената и никога няма да намеря по подходяща .. умна красива с идеално тяло ... но просто незнам кажете какво да правя плсс.. ; (((

truculent
08-07-2010, 13:38
Мн лошу се получава... Еми като продалжава така нямаш избор.. Поговорете кво става що те избягва нз не сам по разговорите.. И ше разбереш кво да праиш

ibojilow
08-07-2010, 13:44
Може да си е намерила друг.. Ти не си животно за да се държи с теб както си иска, майната и.. Момичета бол. Успех приятел! :)

IrRePlAcEaBlE
08-07-2010, 14:02
Кажи си и директно, че трябва да поговорите и я попитай защо се държи така.. Тогава вече ще прецениш какво да правиш. Може да си има някакви проблеми в семейството, например и затова да се държи по този начин. Трябва обезателно да поговорите лице в лице, а не по skype.

bratignat
08-07-2010, 14:09
Значи, взимаш едно малко, остро канцеларско ножче и я резни през средата....

Sh@d0w
08-07-2010, 14:11
Пф като прочетах заглавието на темата си викам пак некви емота търсят поле за изява... 8-)

Ти явно я харесваш,обаче нея не я влечеш вече.Намери нячин да я разнообразиш,да закрепите връзката си отново или в близко време ще останеш без приятелка.

mir4eto93
08-07-2010, 14:12
Съгласна съм с мнението на IrRePlAcEaBlE ^^ :)

spopi
08-07-2010, 15:29
ехх толкоз ли не разбрахте с говорене става ние не можем да четем мисли или да знае какво иска нея и познаваме. :) Поговори с нея друго незнам какво може. :)

SisinkaS
08-07-2010, 15:36
хах заеби я тая няма смисъл :? Една "приятелка" се държеше по същия начин с едно момче, и беше защото се зарибяваше с един друг.. по който буквално си беше изгубила акъла,а той я въртеше на малкия си пръст... но понеже бях от другата страна и знам много добре за какво става въпрос.. ;) Режи я няма смисъл да се занасяш с такива :?

Backspace93
08-07-2010, 16:50
Не слагай край, а цяла точка

zority7
08-07-2010, 17:27
Зарежи я,повтори ли се веднъж бъди сигурен че и 2-ри ще има :wink:

SameLove
08-07-2010, 17:33
Наистина стига по скайп,това не е място за сериозни разговори.Кажи и че искаш да се видите,защото е важно и поговори с нея.Но според мен щом го е направила веднъж,ще ти направи тоя номер и втори път,но нз. :)

miskaprizZ
08-07-2010, 17:43
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Memii
08-07-2010, 17:52
mhm

quaresma11
08-07-2010, 18:19
амии май наистина има някви проблеми в семейството .. защото наскоро ми плака по телефона как техните пак се скарали и някви такива.. като я питам какво става казва незнам напоследък ми е много нервно и някви такива но това не е оправдание да се държи така.. :?

InloveAgain
08-07-2010, 18:24
Поговорете очи в очи .. не в скайп ;/ таака само стават нещата по-сложни .. вижте се и ще разбереш как стоят нещата ..

ThePowerOfLove
08-07-2010, 18:56
Наистина излезте и се разберете наживо, така няма да има как да ти се измъкне и ще разбереш истината, да се надяваме :)

FuckedUp
08-07-2010, 20:07
Тегли й майната!

s1monka
08-07-2010, 20:10
Това че ти е първата любов не означава че ще е последната по добре сега да сложиш края. Щом веднъж ти е изневерила пак ще го направи. По добре сега защото по-натам ще е още по гадно и за двамата

deni15
08-07-2010, 20:25
Зарежи я!!
Незнам как след като ти е изневерила с твой приятел си могъл да и дадеш втори шанс.Има и други не е само тя красива и умна с хубаво тяло :):)

PurpleGirl
08-07-2010, 20:32
Може както казваш да има проблеми и да не и се излиза,да не и се пише ... Но незнам щом казвашм,че преди ти е изневерявала трябва да си имаш едно на ум.Пробвай сериозно да поговориш с нея,пък ако не стане според мен изобщо я зарежи и не се занимавай с нея.И все пак, успехи и дано всичко се оправи :)