PDA

View Full Version : Зад гърба ми..



Brok3nHeart
08-07-2010, 15:39
Не издържам вече. Момичето, което наричах най-добра приятелка и момчето, което до преди 2-3 дни ми казваше обичам те ми се подиграват зад гърба.. :-x Във вторник приятелят ми се разсърди без явна причина, и тъй като това доста пъти се е случвало реших този път да го оставя той да ме потърси, когато реши. Е да ама не... Всеки ден излизахме цялата компания, а той постоянно беше намръщен и се цупеше. В четвъртък трябваше да ходя на гости на моя братовчедка, но тъй като времето стана много топло решихме да отложим за идната седмица. Бях казала и на "най-добрата" ми приятелка и на гаджето ми, че ще заминавам тогава, но както казах не заминах, а в същия ден не можах и да изляза, и вечерта съвсем случайно ги видях как двамата минават покрай нас и се държат за ръце :shock: :shock: :shock: Просто не мога да опиша състоянието си в този момент... от тогава не съм излизала от вкъщи. Тя ме потърси 2 пъти но аз не и вдигнах телефона. Не знам какво да правя, дори не знам какво да чувствам :x И това получавам от хората, които най-малко съм очаквала да ме наранят по този начин :booooomb: Трябваше да споделя това на някой :( Не знам какво да правя, прекалено съм ядосана :? Не мога да проумея как може да има такива хора :-x :-x

Sh@d0w
08-07-2010, 15:45
Понякога живота е много гаден..важното е да запазиш самообладание,въпреки че те боли.

ПП.личи си каква приятелка ти е била

Waterpolo1997
08-07-2010, 15:50
Като ги видия що не ги нацели с яйца :D :D :D :grin: :grin:
Иначе съм съгласен с горният пост.

nefchi_bs
08-07-2010, 15:50
Такива хора ще срещнеш навсякъде..Заеби ги не ти трябват такива пруятели .

Backspace93
08-07-2010, 17:08
Мдаа, интересно. Ами никой нищо не може да направи. От дълго ли ходите с приятеля ти?

Everytime
08-07-2010, 17:18
Такъв е живота. :? Между другото приятелката ти е нагласила нещицата.
Просто можеш да и теглиш 1 майна : )

bratignat
08-07-2010, 17:34
Най-доброто, което можеш да направиш с тези карти е да спреш всякакви контакти и с двамата. Нека разберат, че са си пропиляли шанса, не просто да са ти близки, но дори да те виждат.

miskaprizZ
08-07-2010, 17:38
Не знам какво да те посъветвам. В момента съм в подобна ситуация.
Приятели не съществуват (или са срещат рядко) Постъпили са мн гадно. Мога само да ти пожелая УСПЕХ и забрави ги тия така наречени "приятели"

strave
08-07-2010, 17:51
И приятели и гадже се намират не си обвързана с тях во веки.Ще си намериш други,а тези двамата пълен игнор и това е.

Blondityy
08-07-2010, 20:37
Нищо не мога да кажа, това е толкова долно и обидно... :(

Hidalg0
08-07-2010, 21:57
Ибъси "приятелката" , Ибъси "гаджето" , тоя сиг ще потърси и ще ти каже че мн съжалява ама ти трябва да направиш само едно нещо :smt097

lifelesscorpse
08-07-2010, 22:11
Понякога живота е много гаден..важното е да запазиш самообладание,въпреки че те боли.

ПП.личи си каква приятелка ти е била

За да не го пиша и аз същото...^

Не само приятелката ти,ами и гаджето ти са...На каква възраст са и двамата?

За напред имай едно на ум за всеки,който е срещу теб ;) Ако искаш да им го върнеш-няма смисъл,според мен.Все пак,ако гнева в теб напира-издебни ги,докато са заедно и им бий шамарите,докато не пуснат кръв.Може да ползваш и бухалка,пръчка,тръба..всичк о с две думи :razz: :lol: Разбира се,последното не е препоръчително да го правиш.Всичко ти решаваш.Прецени дали искаш да си съсиваш живота заради двама нещастници или ще продължиш мирно и тихо без никога повече да се свържеш с тях ;) Мисля,че втория вариант е по-добрия.

FuckedUp
08-07-2010, 22:21
Тъпа работа..нищо ново..

razores
08-07-2010, 22:39
Преживях подобна нещо само че не ми беше приятел но се събираше с нас Много тъпо се получава По - добре си намери други приятели

Brok3nHeart
08-07-2010, 23:01
Аз и тя сме на по 16, той на 17. Опитвам се да не мисля за това, но просто не мога.. Сякаш постоянно чувам неговия глас :( Никога няма да им го простя! За жалост всички сме в една компания, но мисля вече да не излизам с тези хора. Просто не мога.. Ако ги видя ще си изпусна нервите и не знам какво ще направя :-x Да не говорим, че тя преди седмица най много скъса с приятеля си, който много "обичаше".. :shock: Явно са се утешавали взаимно :smt097

lifelesscorpse
08-07-2010, 23:10
Ти сама си отговаряш на темата...Спри всякаквите контакти с тези хора(не само тези двамцата,ами като цяло компанията) и просто си имай едно на ум за напред :)

CS^BoY
08-08-2010, 00:05
Отпиши ги !

XTREMEFREERIDE
08-08-2010, 07:35
Живота е гаден. ;> А такива нагли хора в него изобщо не са ти нужни.

Bellatrix
08-08-2010, 08:00
Случвало ми се е подобно нещо, макар и не чак толко злобно. Ъм, гадно е. Като се отделих от хората се почувствах много по-добре.

Blondityy
08-08-2010, 09:48
Абе един шамар и на двамата но не докато са заедно, че изглежда много тъпо... и после чао... и така :P :? 8) :-)

MiChKoO
08-08-2010, 10:37
Ако сте били наистина толкова добри приятелки , тя ще те изгуби , това е най-голямото нещо да изгубиш приятел , а колкото до кретена - не се занимавай ,пълно е с идиоти , няма смисъл да си тровиш живота с елементарни хора

eminemfenka
08-08-2010, 11:14
Хах зарежи го и се направи , че незнаеш нищо ..
Или вариянт 2 .. зарежи го гаднооо а на нея и начукай канчето да види кой е майстора.. :D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

pisety000
08-08-2010, 12:20
може да не е било това което изглежда въпреки че в повечето случаи си е точно това kоето изглежда...може би са се държали за ръце чисто приятелски.. не си прави прибързани уводи по добре поговори с него за това и си изяснете нещата..Успех! :) :) :) :grin:

Elenichkaa
08-08-2010, 12:29
Слушай,на всеки втори му се е случвало.И на мен също.Трудно е да осъзнаеш какво е ставало зад гърба ти,но има и добра стр.
Осъзнаваш кой и кои са ти истински приятели.И ако нямаш е по-добре да го знаеш,нали?!?
И най-добре просто излез от ситуацията с достойнство и не се опитвай да отмъщаваш и тем подобни!
Но не ги оставай в невидение,събери ги заедно и им кажи какво знаеш:"Видях ви,няма смисъл от обяснения нито от каквото и да било.Имах ви доверие-изгубихте го!Е,това е което имам да кажа"
Ако започнат да се оправдават им кажи"Поне имайте доблеста след като толкова време ме лъжете,да не го правите и сега!"...
и спираш да контактуваш и С ДВАМАТА!

...успех!

notlike
08-08-2010, 12:32
Просто им го нацепваш, като кажеш "Надявам се двамата да сте щастливи заедно", едно потупване по рамото и се оттегляш бавно и спокойно, с усмивка на уста. Направо ще ги смразиш :)

EDIT: Гледай да го направиш пред цялата компания 8)

nikoll4479
08-08-2010, 12:50
Ибахх тии гаднитее "приятели" и азз си имамм една такава ,, ;) не си единствена ,, абеее ,, както казаха преди мене ,, "надявам се да сте щастливи заедно " ии еднаа такаава злобарска усмивка вкарваш ии всичко е окей , следд ден два може даже "приятелката ти " да идва да ти се моли ,, амаа кел файдаа ,, спираш всякфи връзки с тях и готово , инъче определено е мноого гадно ,, може наистина взаимно да са се утешавали :razz: :razz: бе ,, на оня може ии единн хубавичък шамар да му вкараш ,, ;) нее мноогоо амаа достатъчно болезнен да е , ;) 8) 8)

DqVoLsKoJeLaNiE
08-08-2010, 12:50
В живота няма как всичко да е розово, понякога ще стават хубави неща, понякога ще стават и лоши, ще имаш истински приятели, ще имаш и предатели в живота си, ако не паднеш, няма как да се научиш да ставаш, това е. Просто приеми, че тя е била предателка, и той с нея..идеалната двойка, ще си се предават помежду си, а ти си излизай с компанията е да не те интересува. А за да не си мислят, че си си била на село и нищичко не си видяла, вдигни му следващия път и само кажи "Не заминах заради времето,знаеш, голяма жега..Ти как си ала-бала..." и по едно време изръси "Онзи ден бяхте много сладки с (името на приятелката ти). Допадате си като двойка-и двамата сте сладки предателчета.Пожелавам ви много щастие..." и му затвори.

nikoll4479
08-08-2010, 12:53
В живота няма как всичко да е розово, понякога ще стават хубави неща, понякога ще стават и лоши, ще имаш истински приятели, ще имаш и предатели в живота си, ако не паднеш, няма как да се научиш да ставаш, това е. Просто приеми, че тя е била предателка, и той с нея..идеалната двойка, ще си се предават помежду си, а ти си излизай с компанията е да не те интересува. А за да не си мислят, че си си била на село и нищичко не си видяла, вдигни му следващия път и само кажи "Не заминах заради времето,знаеш, голяма жега..Ти как си ала-бала..." и по едно време изръси "Онзи ден бяхте много сладки с (името на приятелката ти). Допадате си като двойка-и двамата сте сладки предателчета.Пожелавам ви много щастие..." и му затвори. о и тфаа ее много оригиналноо ,, ;) даже веднъж бях в такава ситуация ии азз го казахх същото ,, ама съм много добричка и пакк сее събрахмее :D :D

LuxurySk0B
08-08-2010, 12:58
аз ако бях щях да им направя скандал , въпреки че не съм 100% това е най-доброто решение ама :x :x :-x мн е гадно най- яко е да ги оставиш сами да се прецакат

Sofff
08-08-2010, 13:29
поговори с тях поне ... и после евентуално прекрати всякакви контакти с такива хора

Paramour
08-08-2010, 14:05
Има няколко варианта:
1) Отиваш и говориш с тях. Разбирате защо са го направили и т.н., евентуално им прощаваш и всичко е ок. Няма смисъл да се отделяш от компанията.
2) Правиш се, че не знаеш и виждаш те какво ще направят.
3) Правиш панаир на "приятеля" и "приятелката" си.
4) Спираш да им говориш, да излизаш с тях, да им вдигаш телефона, блокираш ги в скайп. С една дума- игнор.
5) Казваш им да бъдат щастливи и се махаш от там с усмивка на уста. (както казаха преди мен)
Ти решаваш. :)
Успех!

Brok3nHeart
08-08-2010, 14:06
pisety000, определено не беше приятелско :(

Не съм казала на никой, че знам какво става и вчера моята "приятелка" с най-голямата си наглост ми писа и започна да ми разправя с кой щяла да излиза и т.н., а аз се правя, че нищо не знам и днес ще излизаме само двете по-рано да говорим, а после ще дойдат и другите, а доколкото до момчето.. не знам как ще се сдържа да не му вдигна скандал :?

pisety000
08-08-2010, 14:54
pisety000, определено не беше приятелско :(

Не съм казала на никой, че знам какво става и вчера моята "приятелка" с най-голямата си наглост ми писа и започна да ми разправя с кой щяла да излиза и т.н., а аз се правя, че нищо не знам и днес ще излизаме само двете по-рано да говорим, а после ще дойдат и другите, а доколкото до момчето.. не знам как ще се сдържа да не му вдигна скандал :?Наистина поговори с тях.щом ще излезеш по-късно с приятелката ти ако може така да се нарече де...кажи и че си ги видяла заедно и и искай обеснение... трябва да говорищ поне с един от дваматане трябва да седиш и да мълчиш като риба..успех,миличка

MissBianka
08-08-2010, 14:58
ако ми се случи на мен - автоматично са мъртви и двамата :) не знам за другите но за мен това е най-жестокото предателство! тези хора явно грам не държат на теб. никой от тях да не ти спомене нищо и да чакат момента теб да те няма и да се възползват от него.. много долно.. ако тази твоя "приятелка" поне малко те уважаваше можеше ако не друго поне да си си признае.. но щом дори това не е направила не знам какво ти говори това... колкото и да ти е трудно мисля че трябва завинаги да ги изхвърлиш от живота си защото те точно си се подиграват с теб ...

zlonamerena
08-09-2010, 16:18
Не се ядосвай,смисъл няма..станало е вече,връщане назад няма. Трябва вече да си се убедила,колко добра приятелка ти е била, а гаджето ти колко ти е бил верен.. 97% всичко е било нагласено от преди това, по-добре е станало,че ти си ги видяла,а не ти е казал някой друг,защото може би тогава нямаше да повярваш на това което чуваш и щеше да продължиш да поддържаш контакт с тях.Не се отчайвай,продължи напред и им натрий носовете и на двамата.Покажи им,че можеш и без тях и те сами ще те потърсят за прошка! :? И за напред си избирай по-верни приятели.. може да е само един но да е човек на място :) От скандали файда няма,само ще се унижиш.. оставяй ги,няма да са много щастливи :)

lady__bird
08-09-2010, 17:54
Бахти долната постъпка :@
Не знам,ако бях на твоето място..абе щях да направя някой скандал да повикам малко,да видят другите колко са долни.Бих казала,че се радвам,че е с нея,защото вече ще мами нея с други,а не теб. ;д И ще и кажа,че е просто един боклук и само най-долния човек,ще причини това на най-добрия си приятел.
Но няма да им дам да говорят,да ми се обясняват,то се е видяло всичко.

monotonous
08-09-2010, 19:31
Ако бях на твое място, в момента, в който ги видя да се разхождат за ръчичка, бих излязла и бих им застанала отпред. Ей така, за да им видя физиономиите.
Като поговориш с нея насаме, недей да казваш веднага, че си ги видяла. Първо се порадвай на актьорските й способности, а после й залепи разказа за видяното от теб, като шамар зад врата - изведнъж... Например : "Ти и **** (името на приятеля ти) забавлявахте ли добре оная вечер?". И по реакцията и обясненията й ще разбереш какъв човек си наричала "най-добра приятелка".
Относно гаджето ти - направо не ми се коментира. Щом ти изневерява с друга, и то не с коя да е, а с най-добрата ти приятелка - значи трябва да ти е пределно ясно, че е недорасъл мухльо, който не знае какво иска и затова жонглира между две момичета.
С две думи - внимавай на какви хора се доверяваш и с кого дружиш. Някои хора забиват ножа в гърба изневиделица. И най-гадното е да го научиш от трета страна, или да го видиш с очите си. Тъжно, но факт... Човек през живота си се убеждава, че напълно и крайно трябва да вярва само на себе си. Това разбира се, не значи, че не трябва да имаме приятели.
:)

Blondityy
08-10-2010, 10:27
Ако бях на твое място, в момента, в който ги видя да се разхождат за ръчичка, бих излязла и бих им застанала отпред. Ей така, за да им видя физиономиите.
Като поговориш с нея насаме, недей да казваш веднага, че си ги видяла. Първо се порадвай на актьорските й способности, а после й залепи разказа за видяното от теб, като шамар зад врата - изведнъж... Например : "Ти и **** (името на приятеля ти) забавлявахте ли добре оная вечер?". И по реакцията и обясненията й ще разбереш какъв човек си наричала "най-добра приятелка".
Относно гаджето ти - направо не ми се коментира. Щом ти изневерява с друга, и то не с коя да е, а с най-добрата ти приятелка - значи трябва да ти е пределно ясно, че е недорасъл мухльо, който не знае какво иска и затова жонглира между две момичета.
С две думи - внимавай на какви хора се доверяваш и с кого дружиш. Някои хора забиват ножа в гърба изневиделица. И най-гадното е да го научиш от трета страна, или да го видиш с очите си. Тъжно, но факт... Човек през живота си се убеждава, че напълно и крайно трябва да вярва само на себе си. Това разбира се, не значи, че не трябва да имаме приятели.
:)
майкоо... оле на колко години си? откакто чета в тийн проблем това е най-добрият отговор в тема ever!!! впечатли ме много!
Авторке, от цялата тема това беше най-важното, надявам се да се оправиш с тея предателчета малки... :x
:-) :-) :-)

Smrazqvashta
08-10-2010, 10:32
Тотален игнор за тия два боклука. :-s

monotonous
08-10-2010, 10:57
майкоо... оле на колко години си? откакто чета в тийн проблем това е най-добрият отговор в тема ever!!! впечатли ме много!
Авторке, от цялата тема това беше най-важното, надявам се да се оправиш с тея предателчета малки... :x
:-) :-) :-)

На 18 съм, мерси за комплимента.
И успех на авторката :)

settingSun
08-10-2010, 13:02
Тая как ти се пише в графата с приятели не знам. Помисли си много дали си заслужава дори да я изслушаш.По-добре я остави и според мен си си помислила да и отмъщаваш но не е добра идея. Като осъзнае че е изгубила приятелка за някав дрисьо ще съжалява.

sasha_90
08-10-2010, 18:23
Много гадно са те изиграли.Не знам дали ще им кажеш,че знаеш за тях,но спри да се занимаваш с тях.Игнорирай ги.Чрез твоето безразличие ги накарай да съжаляват,докажи им,че те губят,не ти.

kissmewhileisleep
08-10-2010, 19:10
Тва е ебахти филма.. Остави ги не се занимавай, нали знаеш всичко се връща (: не се ядосвай и следващия път внимавай с `приятелките` и `любовта ти`