PDA

View Full Version : Чустам се комплексирана



snejka98
08-07-2010, 20:44
Здравейте знам че има 1000 като тазии нооо мойта е малко по различна от другитее,знам че ще ми кажате че съм малка за тва ноо се чустам коплексиранаа :( :( :( нескаа като се прибрах една моя фр ме помоли да ида с нея до някъв магазин за сутиени да си вземе аа тя е колкот мен тоест на 12 (почти) ааа аз имам си нещо кoето да се побере в ламбаткатаа ноо искам да имам и по големии гърдии :( :cry: знам че сега ще ми кажете колко съм тъпа ии че с времето всичко ще си дойде на мястото ноо просто се чустам много коплексирана аа приятелката мии няма кво да сложи вътрее ;(ии знам че всичко е до ген ии майка ми има големии ноо във всеки форум в който съм била, съм чела, че дъщерите или съмите момичета са сложили сутиени на 11 аа ако искате ии снимка щее ви дам че да оприделите, просто не искам да се чустам коплексиранаа ;(

Claymore
08-07-2010, 21:00
Ох милата...няма начин, ти сама го каза...с времето само ще си дойде, не можеш ей така да ги накараш да растът :?
Еинственото нещо, което можеш да направиш е да не ти пука и да си ходиш с гордо вдигната глава :)
Освен ако не искаш да си напълниш един сутиен със салфетки, но така ще излъжеш само себе си...
Пък и си още много малка да мислиш за такива неща. Има момичета на по 13-14 дето са плоски като дъски* [едит] и не им дреме!

ecstazy
08-07-2010, 22:09
Ох милата...няма начин, ти сама го каза...с времето само ще си дойде, не можеш ей така да ги накараш да растът :?
Еинственото нещо, което можеш да направиш е да не ти пука и да си ходиш с гордо вдигната глава :)
Освен ако не искаш да си напълниш един сутиен със салфетки, но така ще излъжеш само себе си...
Пък и си още много малка да мислиш за такива неща. Има момичета на по 13-14 дето са плоски като гърди и не им дреме!++

Боже, боже, да ви имам и проблемите..

filmimilmi
08-08-2010, 11:21
За утре ли ти трябват нови гърди?

Paramour
08-08-2010, 15:49
Еми да, права си. Наистина ще ти кажа колко си тъпа и че с времето всичко ще си дойде. Ще ти кажа и да станеш малко по-грамотна, това поне няма да си дойде от самосебе си.

Claymore
08-08-2010, 16:13
"Е ти като си толкова остра що не се забиеш в земята?"...Не е нужно да я храниш така. И ти на нейната възраст си била същата и си щяла да мислиш по същия начин ако си на нейно място.
А за грамотността...свиквай, хората дори с познания от обща култура вече се броят на пръсти.

Paramour
08-08-2010, 17:39
"Е ти като си толкова остра що не се забиеш в земята?"...Не е нужно да я храниш така. И ти на нейната възраст си била същата и си щяла да мислиш по същия начин ако си на нейно място.
А за грамотността...свиквай, хората дори с познания от обща култура вече се броят на пръсти.

Всъщност на нейната възраст изобщо не съм мислила така. Може би съм имала някакви притеснения, че не съм развита и че не съм цицеста, даже изобщо, обаче това беше на една малко по-различна възраст. Тя сама го казва. Тя няма 12 години... та кой на 12 години носи сутиен? Добре, може да има такива момичета, но тва е или от газария или защото наистина имат нужда.

Към авторката: Виж сега, ти казваш, че майка ти има големи, ок, обаче може да са й пораснали по-късно. Споокойно. Да не ти пука какво мислят хората. В крайна сметка бюстът не е най-важното.

Claymore
08-08-2010, 17:51
та кой на 12 години носи сутиен?


Аз! :shock: Та мене в трети клас ми бяха "наболи" 8-)
В пети клас вече имах нужда от сутиен.

lady__bird
08-08-2010, 17:59
Не се притеснявай.На 12 си все пак,а и те продължават да растат.Спомням си една приятелка,която на 13 нямаше никакви гърди и за едно лято изведнъж и пораснаха доста големи гърди. :-o

Paramour
08-08-2010, 20:01
та кой на 12 години носи сутиен?


Аз! :shock: Та мене в трети клас ми бяха "наболи" 8-)
В пети клас вече имах нужда от сутиен.

е добре, ама ти си си ти. Не можеш да очакваш всяко момиче да носи сутиен на 12. Аз примерно на 12 нямах кво да сложа в сутиена ;д.
Та както и да е.
Темата беше за това, че авторката не трябва да се притеснява заради това, че не носи сутиен, нали.
Е, няма смисъл да се притесняваш. Няма и от какво де. ;д Ако някой ти каже нещо(отрицателно) по този повод/подигравка... не му обръщаш внимание. :) :)
п.п. Знам, че като си на 12 и изглежда много страшно да нямаш нищо. Повярвай ми, знам го. Дори миналата година, когато отидох в новия клас, пак изпитах същото чувство. Всички носеха сутиени, а аз нямах кво да сложа там. И аз много се дразних, ядосвах се, какво ли не. И накрая всичко си ддойде на мястото. :) :)

Mitkoni
08-09-2010, 09:25
12 годишна...вземи се осъзнай малко :lol: Ние на 12 с моите приятели и приятелки си играехме на криеница и гоненица и си живеехме безгрижно,а вие се комплексирате за ГЛУПОСТИ!Отивай навън с приятели и си изживей детството че после ще съжаляваш!На никой не му пука колко са големи гърдите на някакво дванадесетгодишно дете.Виж ако беше на 15-16 разбирам...

LipSy
08-09-2010, 11:16
Всичко ще дойде от самосебе си. Аз няма да ти казвам, че си тъпа, защото знам колко е гадно да нямаш нещо, което почти всички момичета го имат (не говоря за гърдите, а попринцип). И аз съм попадала в този период. Все пак всеки човек е с тялото си и се развива по различен начин. Аз имам една приятелка, която е на 15 и няма абсолютно нищо. Сигурно носи най-малкия номер сутиен. Аз съм една година по-малка от нея и когато на нея й правеха комплименти че тя имала нещо (това стана преди 1-2 години), на мен ми казваха, че нямам нищо. А сега какво стана? Нейните гърди въобще не се развиха, апък мойте да и сега тя няма гърди, а не аз! Така, че не се засягай от този факт. Та ти си само на 12. Всичко ще дойде и при теб с времето си. :)

snejka98
08-09-2010, 17:24
Еми да, права си. Наистина ще ти кажа колко си тъпа и че с времето всичко ще си дойде. Ще ти кажа и да станеш малко по-грамотна, това поне няма да си дойде от самосебе си.
аа за грамотностаа не съм свикнала да пиша на кирилицаа аии пък не ми се занимава с кирилизатор :) ии всее пак благоддаря че си изразихтее мниниетоо нескаа като излезнах с нея тя носеше по широка тенискаа и всичко й се видя :D ии разбрах чее няма абсолюто нищо,ии няма от какво да се комплексирам :) ии сега може да си сложи ключ на тематаа

mnogoznaikO
08-15-2010, 06:45
Не ми става ясно , защо се затормозявате :( Стига глупости. Има време ;) Имам 1 фр дето беше плоска като дъска до 14год... ела да видиш колко е напреднала сега , 2 год по късно :)