PDA

View Full Version : Дъжд .. *



Nappii
08-07-2010, 20:47
Не е кой знае какво, но просто имам нужда от чуждото мнение ..

Гледам как капките дъжд се стичат по прозореца. Усещам как нещо ме вика навън, трябва да изляза, да помисля, какво се случва с мен, какво се случва с теб, какво се случва с нас??! Отново твоя образ се появява в празната стая .. Гледаш ме тъжно, но аз знам че има някаква причина за това. Мълчиш, а мен ме боли. Чувствам се слаба, чувствам се болна .. безсилна да се надигна, да те целуна, да ти кажа че те обичам .. защо? Незная .. Излизам навън - горещината в стаята ме влудява. Капките дъжд веднага ме обливат със странни мисли, за теб. Въпроси които ме разяждат .. защо се държиш така с мен .. обичаш ли ме наистина? .. Разминавам се с тълпа от непознати хора, всички гледайки ме .. разпознавайки сълзите от дъжда по лицето ми .. Кое ме издава? Кърваво-червените ми очи? Сигурно ..
Сещам се за моментите с теб, онзи твой смях, твоите усмивки .. сега се смееш с нея, говориш с нея .. прекарваш време с нея .. а аз умирам между студените капки дъжд .. Поглеждам към часовника, опитвайки се да се съсредоточа .. повярвай ми .. умирам за твоята целувка отново .. но дъжда отмива и тази мисъл .. когато виждам в съзнанието си, как се усмихваш на нея, как тя търси близост .. как иска да ни раздели .. Отвори си очите и виж как ме боли .

WaterLilly
08-07-2010, 21:20
За начало... какво за бога е това? -> ..
И това творение какво е въобще? Разказ, извадка от дневник или какво?

Nappii
08-07-2010, 23:23
За начало... какво за бога е това? -> ..
И това творение какво е въобще? Разказ, извадка от дневник или какво?

-> ... - това е недовършена мисъл
и е просто .. нещо като разказ

FreakBitch
08-16-2010, 22:23
По дяволите, нямам идея какво е, но е супер красиво! :grin: :grin: :grin:

Elenichkaa
08-17-2010, 06:46
По дяволите, нямам идея какво е, но е супер красиво! :grin: :grin: :grin:
мхм да,недовършна красота

xrusinka
08-17-2010, 13:50
Страхотно е, уникално, много красивооооооо!!!!!! :) :) :)

denityyy77
08-23-2010, 18:47
Това е невероятно! Имаш талант! Довърши го и го прати на някой конкурс. Сигурна съм че ще спечелиш 1 мясно(е ако не 1 то 2 със сигурност) =D> =D> =D> =D> =D> :wink: :wink: :wink: