PDA

View Full Version : Помогнете имам изпит и нямам материала



AllenWalkerr
08-08-2010, 07:59
Добар ден на всички. Имам проблем имам изпит и нямам никакви матеряли. В гуугъл няма точни теми . За това моля вас от форума ако някой има източник да ми напише темата.
Свят и личност : Политически граждански организации
Свят и личност : Европейска валута
Предприемачество - Бизнес план : Схема и обвързване на отделните фази / Отцеляване и възтановяване на малките и средни предприятия.
Бизнес комуникации - Причини и платежни средства като носители на информация / Основна характеристика на деловото общуване

Много ви се моля важно е за мен :) Благодаря предварително на тези които ще ми помогнат... Извинявъм се за правописни грешки, не съм добар по БЕЛ

Nakadah
08-08-2010, 08:31
НАДЯВАМ СЕ ДА ТЕ СКЪСАТ!!!

AllenWalkerr
08-08-2010, 09:10
Мда ... подобно :) ... За жалост ми трябва много спешно информацията моля ви без коментари от тоя сорт Дано те скъсат или т.н.

SmilezZz
08-08-2010, 09:15
Е,защо изчака толкова,за да се сетиш,че имаш изпити и ти трябват материали.. :? В интернет наистина няма подробна информация,пък и едва ли някой ще седне да ти ги напише..
Отиди в библиотеката и потърси там за някаква информация,пък може и да има..Не знам

AllenWalkerr
08-08-2010, 09:18
Просто моля някои ако ги има или на някакъв докомент или нещо от тоя сорт да ми ги прати... Все пак ако някои може да ми ги напише ще съм му много благодарен имам време... Дано да има някои който има тази информация

Nakadah
08-08-2010, 09:22
НАДЯВАМ СЕ ДА ТЕ СКЪСАТ!!!

Аз да се повторя все пак... Това ще ти е за урок защо да си вършиш задълженията на време!