PDA

View Full Version : „Сексът и градът“



AniBG
08-08-2010, 08:32
Първо - здравейте на всички! По въпрос за темата - незнам дали има подобна, защото с търсачката нещо не сме добри приятели, така че ако темата се повтаря, моля да ме извините! :D

Исках да ви питам, кой харесва филмът „Сексът и градът“? :-o Исках да видя кой го харесва и кой - не! 8-)

sp33der
08-08-2010, 09:17
:?

December
08-08-2010, 09:19
Еее точно снощи докато даваха рекламите по фокслайф си мислех да правя такава тема 8-) Ама ти ме изпревари :P
И аз съм му супер дупер хипер гига мего огромна фенка :D
Сериалът е супер,но филмите ми се струват малко слаби.И във вторият филм дрехите нещо не ми харесват де :( Ама пак си е як де ;д Леле месец преди 27 броях всеки ден до излизането на филма :D Еххх голяма мания.
Ти сега нали го гледаш по фокслайф?
А междодругото във Гламър пишеше,че тези сините обувки с катарамата отпреде с които Тузаря предлага брак на Кари,са само един единствен брой и са направени от Манола Бланик специално за филма : ))
Еха нали ;д
Ти копуваш ли си гламър? Месеца преди да излезе филма писаха доста неща за филма,разни си факти и интересни подробности.Дори Имаше статия с трима специалисти които оценяваха облеклата на четирите ни любимки.

Коя ти е любимата 8-) ??
На мене Кари и Шарлот ми харесват.Саманта ми е прекалено разгонена,не знам :lol: А Миранда една такава...има лошо отношение.Тя най-малко ми харесва от всички.И като визия не ми допада...
После ще пиша и още :grin:
Сега ти ми отговори на въпросите ми 8-)

harddd
08-08-2010, 09:30
анкетата е малко тъпа,защото има само два отговора.аз гледам сериала,но се случва да изпускам по някоя серия :? а иначе е много готин мен най-ми харесват Саманта и Кари :grin: Филмите също са яки обаче втория ееее :grin: мен пък точно тва ми аресва в Саманта че е развратницаааа :razz: :razz: :-P :P

AniBG
08-08-2010, 09:58
Към December:

Ами и аз много обичам филма! :grin: И аз вчера докато го гледах ми хрумна за темата, честно казано и мен най-много ми харесват Кари и Шарлот, Саманта вярно е много разгонена! :shock: И да, купувам си Гламър и наистина имаше доста неща преди излизането на филма! :-o

Към harddd:

По въпрос за анкетата - направих още един отговор, но нещо не излизе като постнах темата! :?

mlakniwe2
08-08-2010, 10:00
Самo Ugly Betty! :grin:

AniBG
08-08-2010, 10:03
Самo Ugly Betty! :grin:
Е като те кефи филмът, направи тема, ако искаш естествено! :wink:

AniBG
08-08-2010, 10:07
П.П. - аз мислех да направя тема за „Отчаяни съпруги“! Той също много ми харесва!!! :grin: И май ще я направя темичката, ама с по-интересна Анкета! :wink:

December
08-08-2010, 10:18
имаш ме и за темата с Отчаяните Съпруги 8-)
Много сериали гледам ;д
Обаче Отчаяните Съпруги не са ми чак толкова любими.Може би защото не мога да го схвана филма нещо :-o Само по телевизията съм го гледала и нещо много се обърках кое кога е.Просто много разбъркано ги дават сериите...Последно гладах като у Габриел и Карлос отиде да живее някаква племенница на Карлос,дето я мислеха за малко момиченце,а тя се оказа някаква "преластителка" :lol:
Трябва да си го дръпна и да си гледам серия по серия сама,че иначе много се обърквам по тивито....

А иначе харесвам и Отчаяните съпруги дето ги дават по Нова ;д Интересно беше,но сега като Иван и Даниела се развеждат май няма да продължат да го снимат..Даниела щяла да се прибира в Сърбия :/

Бетито също е интересна :P

AniBG
08-08-2010, 10:30
Искаш да кажеш Андрей и Даниела! :-D Той и Андрей мисли, че има много клюки по жълтите вестници, майка ми и аз също! Но честно да ти кажа, Даниела беше много гаден характер! Сега пращала много гадни СМС-и, а той нали сега е гадже с една балерина!

По въпрос за „Отчаяни съпруги“ - сега наистина са разбъркали много сериалите, аз го гледам филмът от самото начало, а те вече мисля, че карат 4-ти сезон и сега неизвестно защо повтарят серийте от 1 и 2! :-x

bybit0o0
08-26-2010, 03:38
Сериалът няма рааавен !!!! Всичките 6 сезона са перфектни , 2та филма също особено 2рия..целия лукс,Абу Даби .. леле като го гледам направо се хипнотизирам..а и 4те са толкова красиви и стилни.. Саманта ми е любимка..има страшно чувство за хумор и ми харесва това , че за нея секса не е табу : ) Кари също ми е любима..до голяма степен ми напомня на самата мен .. аз исках да се омъжи за Ейдън,той беше перфектния за нея ^^ но нали трябва да има интрига и сто пъти да се събира и разделя с тузара ;ДД тоя сериал мога да го гледам отново и отново и няма да ми писне <333 Най- големия просто !!! SATC ftw !!!

iPurple
08-26-2010, 08:41
И аз го гледам ама само като го дават по фокс лайф.
Филмите повече ми харесват от сериала..

Backspace93
08-26-2010, 16:48
Като го фана по ТВ-то не го превключвам. Ама сексът ми е в повече, напрао става натрапчиво :D

Di
08-26-2010, 17:26
обожавам го

SmileyFace
08-26-2010, 20:33
Не е като да не пропускам серии,но определено си ми харесва :)
Дори сега го гледам по Фокс Лайф 8-)

Lincheto
08-26-2010, 20:59
^ аз също.

Впрочем Di всеки път като ти видя подписа и го гледам в продължение на 2 минути 8-)

spexx
08-26-2010, 23:05
най най наааааааааайй любимия ми филммм <333

ExoticPeace
08-27-2010, 03:46
Уникален е! От сериала и от филма може да научиш много неща за връзките, за компромисите, за секса разбира се, за брака, за децата, за рутината, за обувките, за мъжете, за жените, за цената на всичко! Много голяма фенка съм на сериала и на филмите! Любимката ми е Саманта. Разкрепостена, с чувство за хумор, доста на '' ти '' със сеска и въпреки всичко това е уникална бизнес дама! Също така и Кари много ми харесва. Долавям нещо свое в нея. Но определено не е визията й :D . Абе общо взето сериала много си го бива. И мисля, че е повече женски, защото точно на нас ни е по - интересно да гледаме такива сериали отколкото на мъжете. В този сериал е събрано всяко едно нещо, което може да заинтересова една жена. :)

teddyx33
08-27-2010, 07:00
Каквото и да си говорим Саманта рулира.

ver4ety
08-30-2010, 13:00
сериалът си е класика според мен момичетата са супер :D

stefan1
09-17-2010, 11:29
Ти луд ли си да гледам таз помия?!