PDA

View Full Version : „Перла“



AniBG
08-08-2010, 10:52
Ами пуснах две теми за два различни сериала, ама се сетих за всички сериалчета, които гледам и реших да пусна една и за почитателите на „Перла“ или по нашему (както се казва :lol: ) Gumus. :D

Е, харесвате ли сериалът? Много жалко, че го спряха, много го харесвах! :grin:
Според вас, кой герой/героиня най ви допада? :)

December
08-08-2010, 11:12
Е аз скоро се запалих по турските сериали.Перла не съм го гладала цялото.Трябва да си го изтегля да го гледам отначало.
Сега чакам за Листопад.Него гледаш ли го? По вестниците пише,че Ферхундето щяла да съсипе животът на Али Раза и цялата му фамилия.
А междодругото във Уикенд(вестника) пишеше,че Стъклен дом ще почне да се излъчва във Турция от август ;д Просто за информация казвам ;д

И всепак имам ноемврийският брой на сп.Ел в който имаше голямо интервю и фотосесия със Инджи и мехмед или Сонгюл и Каванч.Дори имаше календарче с автографите им :grin: :D Подарих го на маминка за Коледа,много се зарадва щото е голяма фенка ;д
Сонгюл изглежда много по-красива в реалният живот,няма как да не отбележа.В серилът дори ми иглежда по-възръстна.

Ани ние с тебе много сериали гледаме бе ;д По добре да има една обще.Примерно "Женски сериали" :lol: :D Ахх <33 Гледаш ли Анатомията на Грей?

AniBG
08-08-2010, 12:01
Айде, да правим и за „Анатомията на Грей“ и за „Листопад“! И по тях съм се запалила, изобщо - пълна програма! :D :D :D По въпрос за Ел - и аз имах календарчето, ама го изгубих! :o :cry: Верно трябва да направим тема „Женски сериали“! :? :-D