PDA

View Full Version : Женски сериали



AniBG
08-08-2010, 12:08
Покрай темата за филмът „Отчаяни съпруги“ с December решихме да направим тема за женските сериали по TV-то! :-D Тъй като има много интересни предавания, нека тук да пишем за тях както и новини за актьорите участващи в съответния сериал и пр. Надявам се, че ще ви е интересно! :)

П.П. - моля Модераторите да не заключват темата, а да локнат другите три - за „Отчаяни съпруги“, „Перла“ и „Сексът и градът“ конкретно, ако мислят, че са ненужни и се повтарят!

Отварям темата - Айде, кажете си мнението и нещо ново относно сериалът „Сексът и градът“! :grin:

December
08-08-2010, 12:30
Листопад още го снимат и май няма скоро да го спират :D На мене любимката ми е Ферхунде.Просто ако не беше тя сериалът нямаше да е толкова интересен :D Обаче си е голяма кучка,нали ;д
А от септември лиоткога ще го почват?
В последните епизоди нали Али Раза като си продаде къщата,брокерът(не съм мн сигурна какъв точно беше ;д) нали хареса Ферхундето за жена :lol: Тя сигурно ще го използва.
Седеф ми е много сладка и миличка.Обаче още не си я представям да се жени и т.н. :?
Бабата Джаврие обаче е най-големият образ :razz: Ехе колко съм се смяла с нея.Особенно като отиве в старческият дом ;д Аз не бих издържала с такава жена :lol:

AniBG
08-08-2010, 12:34
Определено Джеврие е опасна! И да, филмът още се снима и мисля, че ще го пускат отново по БТВ от септември! А Ферхунде - тя наистина прави филмът по-интересен, защото са ми много досадни всички като се прибират отвън и се почва едно обуване, събуване! :razz:

December
08-08-2010, 13:18
Сега за Сексът и градът :D
Ехх кой не иска животът на Кари.Е,да много се мъчи с Тузаря,но все пак тя има толкова много обувки и толкова яки приятелки :D Всичко е толкова прекрасно като на филм.
Обаче едно една интересна статийка - http://fema-bg.com/index.php?m=1576 .Много е добра и вярно написана.В реалният живот Шарлот шеше да е скучно мрънкало,Саманта щеше да е курвата на града,всички щяха да се хихикат на тоалетите на Кари,май само Миранда доближава релният ни живот.И сигурно затова най-малко нея харесваме от сериала...

Нямам търпение да стане понеделник.Нови епизоди :grin:

А дано да направят филм и по дневниците на тинейджърката Кари :D Само не искам да я играе Майли Сайръс :? Харесвам й някои от песните,обаче като актриса и като визия хич не става :/

StriPPeD
08-08-2010, 16:26
Попринцип съм против турските измишльотини, ама на мен „Листопад“ ми допада като сериал.. и то даже 1 000 000 пъти повече от „Перла“ .. :D
Иначе преди гледах „Приятели“ , „Женени с деца“ , „Войната вкъщи“ и т.н. :D „Грозната Бети“ е интересно .. :P

AniBG
08-08-2010, 17:32
Аз сега гледам „Деца на килограм“! Вярно, не е сериал, филм е, но е голяма комедия! :D

AniBG
08-08-2010, 17:38
А кой гледа „Анатомията на Грей“!? Аз я обожавам! :grin:

LoveLetter
08-08-2010, 17:43
^ Излиза, че половината сериали, които гледам са женски..confused :lol:

AniBG
08-08-2010, 18:06
Е, то това, че един сериал, който е гледан повече от момичета, но по-малко от момчета непремнно е женски филм! Щом ти е интересно... :-o

AniBG
08-09-2010, 08:33
А кой харесва „Грозната Бети“!? 8-)

GossipGirl89
08-10-2010, 17:55
Pretty Little Liars - Страхотно сериалче :)

December
08-10-2010, 18:08
Аз сега гледам „Деца на килограм“! Вярно, не е сериал, филм е, но е голяма комедия! :DДеца на килограм е семейно филмче ;д А и го повтарят за трийсти път.
По НоваТВ даваха "Хем боли,хем сърби"(тъпо име :lol: ).То е доста по "женско" ;д Някаква романтична комедийка.Доста се смях.