PDA

View Full Version : Моят проблем



Crescent
08-08-2010, 13:31
Добър ден :) Декември ставам на 14 и тази година ще съм в ново даскало.Та проблема е следния,не съм развит колкото връстниците си и постоянно трябва да търпя подигравки и обиди :S Подиграват ми се за това,че гласът ми е писклив,че съм нисък и направо не издържам.
Още тая надежда,че през тази ваканция ще се развия,че гласът ми ще стане по-плътен и ще стана по висок :( :( :( :( :( Нямам никакво самочуствие,надявам се в новото даскало съучениците ми да са по-човечни.Та това е моята история :( :( :(

Claymore
08-08-2010, 13:36
На мен ми се струва, че просто искаше да се оплачеш, а не да потърсиш помощ. Обаче да ти кажа, че нищо не зависи от теб. Единственото, на което си способен е да се запишеш на баскетбол или волейбол и да не приказваш много.

Crescent
08-08-2010, 13:56
Ако консумирам повече месо,ще има ли ефект?

Slamdancer
08-08-2010, 15:47
Да ефект ще има. Ще растеж на широчина 8-)

Paramour
08-08-2010, 15:53
^^ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Майко.... такава глупост отдавна не бях чувала :lol: :lol: :lol: от месо да му мутирал по-бързо гласа :lol: :lol: :lol:
Няма да има желания от теб ефект(може да има някои други ефекти) :lol: :lol:

Та... по темата: Говори с баща си и го питай кога е пораснал на височина и кога му емутирал гласа. Ако ти каже, че до 16 годишен е имал писклив глас- и ти ще си така..

Crescent
08-08-2010, 16:11
Веднъж стана въпрос за това,и доколкото разбрах и той е имал писклив глас,но незнам кога му е мутирал.А т'ва с месото xD,абе някъде бях чул,че се развиваш по-бъро като ядеш повече месо,btw от бая време не ям хляб,защото напоследък имам страшен апетит и омитам огромни количества храна и пълнея,та затова се ограничих от тестени изделия.Нали не е проблем,ако на този етап от развитие се ограничавам от хляб?

ibojilow
08-08-2010, 19:14
От липсата на хляб се храниш повече, дефакто дебелееш. Яж си всичко просто спортувай. За височината се набирай на лостове, за гласа нямам и идея.

Crescent
08-08-2010, 19:54
Всичко е мега шитаво.Заради тези мои "проблеми" съм отхвърлен от обществото.Сякаш не мога да бъда нормален като другите.Изкажа ли мнение в даскало,независимо какво е то всички се нахвърлят върху мен и започват с обиди,е не ми са живее да му е*а майката :-x
Точно затова искам да се забърза развитието ми,и като започна в новото даскало да съм друг човек,да имам самочуствие,собствено мнение и т.н,не да съм "оня дребния с пискливия глас"

Paramour
08-08-2010, 20:06
^^За гласа не знам какво мпоже да се направи, то е до ген.
Но за височината... може да почнеш да тренираш нещо. Не очаквай за две-три седмици няква пълна промяна, но може и да пораснеш малко. :)
Потърси из форума, имаше няколко теми за височината. Виж какво са писали там хората и може да пробваш. :) :)

Crescent
08-09-2010, 05:08
Мерси за отговорите :)

ibojilow с хляба е горе-долу същата работа,с хляб на всеки 3 часа съм гладен и ям по много,а без хляб на всеки 2 часа и ям още-повече :) Но си мисля,че без хляб е по-добре,от хляба ми става тежко :?