PDA

View Full Version : Пътуване във времето



Pa3yMeH
08-08-2010, 13:59
Здравейте :) Знам, че заглавието звучи доста тъпо, но не измислих нищо друго.
Днес гледах едно предаване по Discovery, а пък в последните дни гледам един сериал за пътуване във времето. Във това предаване се гвореше около 10 мин за човек, който смятал да изобрети машина на времето, като използва светлината някак си. Смятал да изпраща информация за бедствия в миналото за да се предотвратят и разни ей такива глупости. Смятал да отива във бъдещото и да се връща във миналото и т.н. и т.н.
Според мен, ако се направи сега, ще се наебе всичко. Ако се върне във миналото ще почне да дрънка, може би да спасява хора, които трябва да са мъртви. Това ще промени бъдещето, кои знае накъде #-o И после кой ще оправи такива тъпотии, които ще бъдат направени от нас, хората ? Никой.
Общо взето, според мен, такова нещо не трябва да става, защото ще се промени историята. Тя вече е написана, и според мен, не бива да бъде пренаписвана.
Написах тази тема, защото осъзнавам, че това ще се случи в близко бъдеще и исках да споделя моята гледна точка. Ще съм радостен да чуя и вашата :)

P.S. Извинете за безмислената тема :)

mustangg
08-10-2010, 12:25
Гледай филма Donnie Darko ще т ихареса

kristito3
08-10-2010, 17:29
Напълно си прав. Ако това се случи, човекът не трябва да има толкова близки контакти с тези хора или поне трябва да научи навиците им, за да не прилича на човек от тяхното бъдеще. А относно бъдещето, там вече е доста по-трудно и според мен дори и опасно. :(