PDA

View Full Version : Бъдещи осмокласници [vol.1]



Страници : [1] 2 3 4 5 6

adelina1996
08-08-2010, 13:12
Ако ви харесва идеята, можем вместо да пускаме отделни темички, тук да си споделяме за разните му вълнения относно новите училища. :-D :grin: Ако не ви харесва (което е по-вероятно) - ключ.
Идеята е да стане нещо подобно на това - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=276593&postdays=0&postorder=asc&start=0

Paramour
08-08-2010, 13:55
втора тема със същата идея? Защо просто не пишете в старата?

chemist9009
08-08-2010, 14:39
кви са тея безсмислени теми 8-) 8-) 8-)

SmilezZz
08-08-2010, 15:15
втора тема със същата идея? Защо просто не пишете в старата? Другата тема е за миналогодишните осмокласници,които вече са деветокласници..Да пишем в старата ? Ние може пък да си говорим за съвсем други неща в тази тема :? Там приказваха само за как били притеснени и прочие..Както и да е..
Тъкмо обмислях да пусна същата тема,на мене ми харесва..

SunnyGiirl
08-08-2010, 15:25
Хоп и аз съм тука..И на мене темата си ми харесва много..Надявам се да не я заключат..

Та имам въпрос..Училищата,в които униформата е задължителна,трябва ли да се носи и на 15 септември ? Става въпрос за СОУ "Васил Левски" - Русе..И да,кога трябва да си ги поръчваме и колко пари ?

SmilezZz
08-08-2010, 15:32
SunnyGiirl - Аз ще уча тази година там.. /За първа година/..И знам,че униформите си ще си ги поръчваме на родителската среща,която е на 10 септември..
Първият комплект ще го получим декември месец,поне така е било миналата година..И да,първият комплект ще ни струва 21,60 лв..Тъй като 70% плаща програмата,а 30% родителите..Ако искаш и втори комплект - ще трябва да платиш 72лв.,но имаш право да си купуваш само определени неща от униформата,напр. само ризата..Мисля,че се поръчва чак,когато получим първия си комплект..
И тъй като няма да имаме униформи на 15 септември - следва,че няма да сме с униформи..

Claymore
08-08-2010, 15:54
Уффф...при нас всички елементи от униформата е задължителна и всичко си плащаме ние. Да не говорим, че зимната е 160 лв. :(
Още не съм почнала, а ни взеха 100 кинта при записването. 8-)

SmilezZz - ти да не би да си 8 клас сега? o.O

SmilezZz
08-08-2010, 16:14
SmilezZz - ти да не би да си 8 клас сега? o.O[/b]Да..Защо ? (:

Claymore
08-08-2010, 16:16
Ъмм...щото бях останала с впечатление, че имаш поне 16 8-)

SmilezZz
08-08-2010, 16:17
Ъмм...щото бях останала с впечатление, че имаш поне 16 8-) 8-) Е,за съжаление - НЕ,нямам 16 :(

Claymore
08-08-2010, 16:25
Еее не бързай да старееш...после ще искаш да се върнеш 8-)

SmilezZz
08-08-2010, 16:33
Еее не бързай да старееш...после ще искаш да се върнеш 8-) Хах..Сигурно ще е така,но....
Иначе - Зимна униформа - 160лв. :shock: - много бе..При нас както казах по-горе - първия комплект е 21,60лв... /комплекта включва:
- Сако,
- пола/панталон,
- риза/блуза,
- вратовръзка
През зимата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се носи сакото.. /..
А лятната на каква цена е ?

Claymore
08-08-2010, 16:44
Ох, милата...слушай сега...
Лятна:
- Пола/Панталонки - 25 лв.
- Тениска - 14 лв.

Зимна
- Панталон
- Риза
- Пуловер

На зимната не знам цените за всяко нещо, но общо 3-те са 160 лв. и няма сако и вратовръзка.

От лятната може да си изберем едно от 2-те долнища и задължително 1 тениска, ако ние искаме може и 2.
Зимната...всичко е задължително. Никакъв процент от стойността на униформата не е заплатен от училището.
+ това при началото на годината трябва да платим задължително 60лв. за охрана и т.н.
Ще имам и доста учебници по специалните предмети...около 200-300 кинта ще са... :?

xxKiFlA
08-08-2010, 16:52
Другата тема е за миналогодишните осмокласници,които вече са деветокласници.Там приказваха само за как били притеснени и прочие..Както и да е...
да. a вие пьк не сте :razz: :razz:
:?

SmilezZz
08-08-2010, 17:16
Другата тема е за миналогодишните осмокласници,които вече са деветокласници.Там приказваха само за как били притеснени и прочие..Както и да е...да. a вие пьк не сте :razz: :razz:
:?Повечето не сме..Дори и да сме - няма да пълним темата с "леле,много съм притеснена.." и тем подобни..



Claymore - Лол..За охрана - 60лв. за година или за месец /съжалявам,пак не разбрах :oops: /..Ние за охрана ще плащаме 2лв. на месец..
Учебниците ни са от училището..Щели сме да купуваме само два..Но предполагам,че ще струват максимум 30лв.

Claymore
08-08-2010, 17:20
Амии...на година.
При нас нищо не се плаща от училището! Няма да казвам как се оправяме при положение, че ходя и на английски...майка ми е сам родител и става...мани, мани 8-)

rammstein123
08-08-2010, 18:26
Хубава тема. Аз мАлко се понабутах в клас с 10 стотни под максималния бал, но свърши вече. 8-) Дано съучениците ми да не ми обръщат внимание, нито да се правят на идиоти. В един клас съм с момче, което познавам от детската градина /тогава, 1-4 клас, 5-7 клас/. Мама все ме бъзика, че ще се влюбя в него. :lol: Иначе ще ни взимат мерки за униформи чак в края на август, не знам кога ще станат. Съмнявам се да са готови на 15ти. :д Иначе ми казаха, че класната ми ще е юбер яка. Дано.

И да, малко ме е страх от предстоящото и искам годината да идва по-бързо? Някой друг с подобен проблем? 8-)

SmilezZz
08-08-2010, 18:29
И да, малко ме е страх от предстоящото и искам годината да идва по-бързо? Някой друг с подобен проблем? 8-) [/b][/color]Този проблем и аз го имам..Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..

verdjb
08-08-2010, 18:43
ами нямаме униформи :grin:
познавам около 4-5 човека от новия ми клас, в началото на лятото исках да идва по-бързо учебната година, но сега вече не :D

adelina1996
08-08-2010, 18:46
И да, малко ме е страх от предстоящото и искам годината да идва по-бързо? Някой друг с подобен проблем? 8-) [/b][/color]Този проблем и аз го имам..Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..

Хаха, и аз съм така. И направо не знам как да се държа на 15ти. Нямам търпение вече да идва! :D
Макар че знам, че мерака ще ми мине на втората седмица.

rammstein123
08-08-2010, 18:46
Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..[/b]
Да, ама при мен това любопитство е някак.. изяждащо. Дори кошмари, свързани с това, съм сънувала. Само не ми казвай, че и ти си стигнала дотам. 8-)

MissChocolate
08-08-2010, 18:59
И аз да се разпиша тук .. 8)
Очаквам с нетърпение 15-ти. Въобще.. очаквах с нетърпение и 8-ми клас.
Наясно съм,че в началото ще е трудно.. но ще си помагаме взаимно.

Още не съм тръгнала да сънувам нещо особено, но.. със сигурност ще има и такъв момент в началото на септември. :D

CreatiVe09
08-08-2010, 19:13
Има ли някой ,който да е влязъл в Немска гимназия Бургас и ако има да пише на скайп jeik96

porshe9118
08-08-2010, 19:46
Ох как не ми се почва даскало,мен не ми е много интересно да почвам осми клас щот съм си приет в старото даскало,става въпрос за ПМГ Сливен,8 човека от стария ми клас са в новия а не горя от желание да се запозная с другите,на сичкото отгоре ше има нови даскали - УЖИС ](*,)
А относно униформите-никви проблеми 8) ,дадоха ни още от 7-ми клас и на сичкото отгоре не е задалжително да се носи цялата ми може само половерчето и вратовръзката,но трябва да си с бяла риза и черен панталон или тъмни дънки.

vampirregirl
08-08-2010, 19:46
Хубава темичка.. ;pp

И аз като повечето тук нямам търпение за 15ти :grin:

Нямам търпение да започна даскало,за Бога?!!! ;д :shock: :D

Нови съученици,нови даскалии,всичко,всичко.. :grin:

xxelliexx
08-08-2010, 22:44
Хубава темичка.. ;pp

И аз като повечето тук нямам търпение за 15ти :grin:

Нямам търпение да започна даскало,за Бога?!!! ;д :shock: :D

Нови съученици,нови даскалии,всичко,всичко.. :grin:

++

rammstein123
08-09-2010, 07:02
Леле, тук всички са някакви психясали относно 15ти. :razz: Ще ми се да ви "успокоя", като ви предупредя, че има още цял месец! :shock: :shock:

SmilezZz
08-09-2010, 09:17
Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..[/b]
Да, ама при мен това любопитство е някак.. изяждащо. Дори кошмари, свързани с това, съм сънувала. Само не ми казвай, че и ти си стигнала дотам. 8-) E,аз до там не съм стигнала.. :lol: Ама ти,сериозно ? :shock:

Blondityy
08-09-2010, 09:25
Ние нямаме униформи, слава Богу :grin: :grin: :grin: само фишу или вратовръзка.
Обаче просто нямам търпение да си видя новия клас, ние сме 2-3 елитни у-ща, така че се познаваме повечето, но ще има и нови хора, ще е супер яко, направо не знам как ще издържа до 13 септемвриииии!!! :P :grin: :P

Blondityy
08-09-2010, 09:30
охоо, и аз съм сънувала кошмари, и то доста. имаше, че на 16-ти закъснявам и пропускам първия час; че отивам 16, но на 17 пропускам и на 18 всички знаят немски пък аз не :lol: ; че не съм в един клас с моите момичетаа (тва още ми е кошмар); и най-жестокото (понеже съм втора по успех) - че става объркване и мястото ми е заето и не мога да уча в английската и направоо... побърквация :lol: 8-) :-P

EsteticLoff
08-09-2010, 09:45
Ние нямаме униформи, слава Богу :grin: :grin: :grin: само фишу или вратовръзка.
Обаче просто нямам търпение да си видя новия клас, ние сме 2-3 елитни у-ща, така че се познаваме повечето, но ще има и нови хора, ще е супер яко, направо не знам как ще издържа до 13 септемвриииии!!! :P :grin: :P

нали и аз :lol: 8-)
Дано да сме в 1 кл :P

Blondityy
08-09-2010, 09:55
Ние нямаме униформи, слава Богу :grin: :grin: :grin: само фишу или вратовръзка.
Обаче просто нямам търпение да си видя новия клас, ние сме 2-3 елитни у-ща, така че се познаваме повечето, но ще има и нови хора, ще е супер яко, направо не знам как ще издържа до 13 септемвриииии!!! :P :grin: :P

нали и аз :lol: 8-)
Дано да сме в 1 кл :P
ми къде без теб, дано :-)

Bombshock
08-09-2010, 09:59
Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..[/b]
Да, ама при мен това любопитство е някак.. изяждащо. Дори кошмари, свързани с това, съм сънувала. Само не ми казвай, че и ти си стигнала дотам. 8-) E,аз до там не съм стигнала.. :lol: Ама ти,сериозно ? :shock:

и аз сънувам вече 8-)

EsteticLoff
08-09-2010, 10:53
Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..[/b]
Да, ама при мен това любопитство е някак.. изяждащо. Дори кошмари, свързани с това, съм сънувала. Само не ми казвай, че и ти си стигнала дотам. 8-) E,аз до там не съм стигнала.. :lol: Ама ти,сериозно ? :shock:

и аз сънувам вече 8-)

и аз :shock:
Последния ми сън беше свързан с 13ти септ. / в нащо даскало тогава ще се събираме осмокласниците и ш си разбираме класовете ии тр носим саксия с цвете/ та сънувах, че съм закъсняла и вс почнаха да ме целят със саксиите :-# :razz: :razz: :razz:

BebYlzZz
08-09-2010, 11:05
ми и аз съм сънувала, че закъснявам и после вървя по някви коридори и се опивам да намеря моята стая.
По принцип не се притеснявам, просто ми е любопитно :)

to0niTy
08-09-2010, 11:49
Супер темичка, браво на създателя :)

И аз нямам търпение да дойде 15-ти и да се видя с новите си съученици :grin:

Bombshock
08-09-2010, 11:51
Просто ми е любопитно на какъв клас съм попаднала,дали ще се разберем и така..[/b]
Да, ама при мен това любопитство е някак.. изяждащо. Дори кошмари, свързани с това, съм сънувала. Само не ми казвай, че и ти си стигнала дотам. 8-) E,аз до там не съм стигнала.. :lol: Ама ти,сериозно ? :shock:

и аз сънувам вече 8-)

и аз :shock:
Последния ми сън беше свързан с 13ти септ. / в нащо даскало тогава ще се събираме осмокласниците и ш си разбираме класовете ии тр носим саксия с цвете/ та сънувах, че съм закъсняла и вс почнаха да ме целят със саксиите :-# :razz: :razz: :razz:

горката 8-)

Forester
08-09-2010, 11:57
На нас все още нищо не са ни казали за нашите униформи...
Иначе и аз нямам търпение да започне училището! Много искам да видя новия ми клас :).


П.С. Има ли някой от Стара Загора? Питам тук, защото темата, в която има списък с приетите, отдавна не е обновявана от автора :(.

qg0dkata
08-09-2010, 11:59
Аз също съм доста нетърпелива да видя чисто новия си клас .. просто нямам никво търпение. Ужасно много сънища имах.. бяха обаче доста еднакви .. :D
Например много пъти съм сънувала първия учебен ден на годината, но не се случва нищо особено, а просто съм в стаята и говорим с госпожата, която обаче ми е стара всъщност, а класа нов .. :lol: Някви такива ;дд
А другия сън, който по-често сънувам, е че закъснявам за даскало ии адски много се притеснявам, едно ми е някво скапано, все едно съм убила някой. :lol: :lol:
Иии простооо ;дд никво търпение, както казах..
:lol:

Claymore
08-09-2010, 12:54
Хах сънувала, че я замерят със саксии :lol:
В повечето столични училища на 15 септ. 8-класниците ги замерят със зеле и моркови. 8-)
А в моята гимназия това е твърда традиция!

Blondityy
08-09-2010, 12:59
Хах сънувала, че я замерят със саксии :lol:
В повечето столични училища на 15 септ. 8-класниците ги замерят със зеле и моркови. 8-)
А в моята гимназия това е твърда традиция!
поне шси хапнеш, ми ако съм в един клас с ЕстетикЛоф мамоо, ще съм близо до нея и мой да ме застигне някоя саксия... 8-)
*аз, разбира се, първо за себе си мисля ----> родена егоистка... :-P :razz: :lol:

FashioN
08-09-2010, 13:01
Може ли да ми кажете списъка с книгите за 8ми клас,остава 1 месец и реших да прочета сичкооо , така че ако може,просто бях на морета и глупости нямах време ... не съм чел предишните мнения така че сори ако се повтаря

EsteticLoff
08-09-2010, 13:06
Хах сънувала, че я замерят със саксии :lol:
В повечето столични училища на 15 септ. 8-класниците ги замерят със зеле и моркови. 8-)
А в моята гимназия това е твърда традиция!
поне шси хапнеш, ми ако съм в един клас с ЕстетикЛоф мамоо, ще съм близо до нея и мой да ме застигне някоя саксия... 8-)


:razz: :razz: :razz: :razz:
така е около мен е опасно :lol: :razz:

FashioN има такава тема :P
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=346165

SmilezZz
08-09-2010, 13:39
:razz: Мале,убихте ме - "целят ме със саксии" :razz:
А иначе вие какво мислите да правите - да се запознаете още първия ден с някои или ще изчакате да мине малко време и тогава ?

BebYlzZz
08-09-2010, 13:49
^^те запознанствата идват от самосебе си. Един по един с целия клас ще се запозная, щом ми се отвори възможност. Например ако седна до някой на чина есетвено, че ще се запознаем. Всички казват че в междучасията първата седмиза всички си стоят по местата, но аз мисля през това време да се запознавам със съучениците си, да се разхпждам по коридорите и така... :)

Blondityy
08-09-2010, 13:49
:razz: Мале,убихте ме - "целят ме със саксии" :razz:
А иначе вие какво мислите да правите - да се запознаете още първия ден с някои или ще изчакате да мине малко време и тогава ?
мии, както дойде, аз лично с повечето се знам, така че ще видим... 8-)

EsteticLoff
08-09-2010, 13:55
:razz: Мале,убихте ме - "целят ме със саксии" :razz:
А иначе вие какво мислите да правите - да се запознаете още първия ден с някои или ще изчакате да мине малко време и тогава ?

К'во да направя като сънувам такива неща :oops: :razz: :lol:
Аз през Тийнпроблем се запознах с 4-5 човека, та на 13ти и 15ти ще се познаем. (предполагам :D )
Иначе и аз нещо като Бебълз..
Ще завържа разговор с другарчето до мен :D :D , ще обикалям чиновете и ще се представям. :lol: :lol:
Ще ми бъде напрегнато!! :-|

b3b3t0y
08-09-2010, 14:05
Аз пък познавам г/д 10 човека от моя клас от 26. Щеше да е по-интересно да не познавам никой :) Според мен..
Между другото.. на 15 септември карат ли ви да сте с униформите? :-)

EsteticLoff
08-09-2010, 14:08
Аз пък познавам г/д 10 човека от моя клас от 26. Щеше да е по-интересно да не познавам никой :) Според мен..
Между другото.. на 15 септември карат ли ви да сте с униформите? :-)

Ех ние все още не си знаем класовете :(
Ами ние май ще трябва да сме с фишуто/вратовръзката.
А при вас как е ?

b3b3t0y
08-09-2010, 14:11
Нямам идея :( На нас нищо не са ни казали,нито дали ще се събираме,нито нищо.. Казали са ни само за парите за униформите и за учебниците по анг :D
Колко ви струва униформата? :)

EsteticLoff
08-09-2010, 14:14
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

SmilezZz
08-09-2010, 14:23
Между другото.. на 15 септември карат ли ви да сте с униформите? :-)He :grin:

Blondityy
08-09-2010, 14:40
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

емм, няколко лв., колко може да е... пък и нали не ги даваш ти :D

FashioN
08-09-2010, 14:40
втора тема със същата идея? Защо просто не пишете в старата? Другата тема е за миналогодишните осмокласници,които вече са деветокласници..Да пишем в старата ? Ние може пък да си говорим за съвсем други неща в тази тема :? Там приказваха само за как били притеснени и прочие..Както и да е..
Тъкмо обмислях да пусна същата тема,на мене ми харесва..

Искам скайпа ти :)

BebYlzZz
08-09-2010, 15:09
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

емм, няколко лв., колко може да е... пък и нали не ги даваш ти :D

10-15 лева е

Blondityy
08-09-2010, 15:11
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

емм, няколко лв., колко може да е... пък и нали не ги даваш ти :D

10-15 лева е
еее тва вече е доста, не може да е толкова за някъв платт с подгъв - то тва е фишуто... :?

BebYlzZz
08-09-2010, 15:22
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

емм, няколко лв., колко може да е... пък и нали не ги даваш ти :D

10-15 лева е
еее тва вече е доста, не може да е толкова за някъв платт с подгъв - то тва е фишуто... :?

ами сестра ми като си го купи преди 2 години беше 10 лева<---това за английската. А тази година аз като си купих вратовръзката от руската, която е наистина хубава материя беше 12 лева. Така, че цените са между 10 и 15 лева ... знам...наистина е много

krizko
08-09-2010, 15:23
Моята униформа излезна 150 лева някъде. :)

Blondityy
08-09-2010, 15:26
Моята униформа излезна 150 лева някъде. :)
милия\милата ти... :(

EsteticLoff
08-09-2010, 15:30
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

емм, няколко лв., колко може да е... пък и нали не ги даваш ти :D

10-15 лева е

Мисля, че е нормална цената :)

EsteticLoff
08-09-2010, 15:31
Знаете ли отколко трябва да сте в училищата на 15ти ? 8-) :lol:

Blondityy
08-09-2010, 15:32
^ Не знам.:D Не съм си купила още фишуто,но не вярвам да е много скъпо.

емм, няколко лв., колко може да е... пък и нали не ги даваш ти :D

10-15 лева е

Мисля, че е нормална цената :)
емм верно, аз малко се постреснах, щото не съм запозната, очаквах нещо 7-8лв., ама ся като като се замисля, права си 8-)

BebYlzZz
08-09-2010, 15:33
Знаете ли отколко трябва да сте в училищата на 15ти ? 8-) :lol:

би трябвало да ти кажат на 13-ти :-)

EsteticLoff
08-09-2010, 15:34
Знаете ли отколко трябва да сте в училищата на 15ти ? 8-) :lol:

би трябвало да ти кажат на 13-ти :-)
а на теб на 14ти :D :-)

BebYlzZz
08-09-2010, 15:35
Знаете ли отколко трябва да сте в училищата на 15ти ? 8-) :lol:

би трябвало да ти кажат на 13-ти :-)
а на теб на 14ти :D :-)

да 8-)

EsteticLoff
08-09-2010, 15:38
А някой ще носи ли някакво цвете на класната / класния ??
Интересно ми е, защото аз мисля да пропусна. :oops:

krokkrok
08-09-2010, 15:42
На 4 Юли сънувах,че лятната ваканция е била само няколко дни и се връщам в старото даскало...баси кошмара :shock: Аз ще съм с пълна униформа...но не ме притеснява особено.Все пак в бившото училище униформите бяха възможно най-грозни...Иначе ще нося червени рози на класната или класния.Най-вече защото ще ми отиват.Егоист си падам :D

BebYlzZz
08-09-2010, 15:42
А някой ще носи ли някакво цвете на класната / класния ??
Интересно ми е, защото аз мисля да пропусна. :oops:

не...забога аз тая жена ще я виждам за пръв път...в моя случай за втори де нооо...няма да нося...и сестра ми като беше колкото мен не носеше...а и до сега май още не е носила :lol:

Blondityy
08-09-2010, 15:45
А някой ще носи ли някакво цвете на класната / класния ??
Интересно ми е, защото аз мисля да пропусна. :oops:
говориш за букет на 15? аз - да, винаги така съм правила, затова не мисля да пропусна...

EsteticLoff
08-09-2010, 15:48
говориш за букет на 15? аз - да, винаги така съм правила, затова не мисля да пропусна...

за същото говоря 8-)
Инак и аз винаги съм носила, ама ся и саксии трябва да носим .. та тоя букет малко мночко :D

Blondityy
08-09-2010, 15:54
говориш за букет на 15? аз - да, винаги така съм правила, затова не мисля да пропусна...

за същото говоря 8-)
Инак и аз винаги съм носила, ама ся и саксии трябва да носим .. та тоя букет малко мночко :D
амм не знам, то цветята ми казаха, че били за стаята, ма си мисля - ние в джунгла ли ще учим... с 30 саксии... :razz: :? 8-)
оф, ще поразпитам, все пак не искам да съм единствена и да изляза няква подмазвачка или нещо такова... ако никой няма да носи, и аз няма, но иначе - да. :P

EsteticLoff
08-09-2010, 16:01
[амм не знам, то цветята ми казаха, че били за стаята, ма си мисля - ние в джунгла ли ще учим... с 30 саксии... :razz: :? 8-)

особено, ако някой донесе някоя палма :razz: :razz:
A страх ли ви е от зеленчуците? :D :D

Blondityy
08-09-2010, 16:09
[амм не знам, то цветята ми казаха, че били за стаята, ма си мисля - ние в джунгла ли ще учим... с 30 саксии... :razz: :? 8-)

особено, ако някой донесе някоя палма :razz: :razz:
A страх ли ви е от зеленчуците? :D :D
що? разсад ли ще носиш на г-жата??? да си посади... :razz:

EsteticLoff
08-09-2010, 16:12
що? разсад ли ще носиш на г-жата??? да си посади... :razz:
тия дни имам път към село .. може да взема от баба ми :razz:
Имах предвид от летящите моркови/зелки/домати. :D

Blondityy
08-09-2010, 16:16
що? разсад ли ще носиш на г-жата??? да си посади... :razz:
тия дни имам път към село .. може да взема от баба ми :razz:
Имах предвид от летящите моркови/зелки/домати. :D
така като говориш, и да не го е страх човек, го дострашава вече... :razz: :razz: :razz:

SmilezZz
08-09-2010, 17:28
особено, ако някой донесе някоя палма :razz: :razz:
A страх ли ви е от зеленчуците? :D :D НЕ !!!
Мен отсега ме започнаха да ме хранят с моркове,зелета,доматита 8-) /Всичките ми братовчеди си минават реда 8-) /..Тъй де,ако ме нахранят и в училище - поне ще съм свикнала 8-)

BebYlzZz
08-09-2010, 17:35
особено, ако някой донесе някоя палма :razz: :razz:
A страх ли ви е от зеленчуците? :D :D НЕ !!!
Мен отсега ме започнаха да ме хранят с моркове,зелета,доматита 8-) /Всичките ми братовчеди си минават реда 8-) /..Тъй де,ако ме нахранят и в училище - поне ще съм свикнала 8-)

:lol: :lol: :lol:

rammstein123
08-09-2010, 17:49
Тцтцтц, май само момичетата искат да идва осми клас. :lol: Ако съдим по половите белези на отговорилите в темата...

Blondityy
08-09-2010, 17:53
Тцтцтц, май само момичетата искат да идва осми клас. :lol: Ако съдим по половите белези на отговорилите в темата...
мммдаа май-май!!! нищо, рамщайнчо, радвай се на лятото още месецче!

Claymore
08-09-2010, 17:54
SmilezZz - да ти кажа, че те няма да се целят към устата, а към неща като очите и ушите. Не можеш да си представиш какво съм виждала. Един веднъж така го цепнаха с морков, че го заведоха при сестрата...а горкия не беше стъпил още в училището даже. :razz:

Blondityy
08-09-2010, 17:56
SmilezZz - да ти кажа, че те няма да се целят към устата, а към неща като очите и ушите. Не можеш да си представиш какво съм виждала. Един веднъж така го цепнаха с морков, че го заведоха при сестрата...а горкия не беше стъпил още в училището даже. :razz:
Ей на това се вика като за "Добре дошъл"! :razz:

SmilezZz
08-09-2010, 18:07
SmilezZz - да ти кажа, че те няма да се целят към устата, а към неща като очите и ушите. Не можеш да си представиш какво съм виждала. Един веднъж така го цепнаха с морков, че го заведоха при сестрата...а горкия не беше стъпил още в училището даже. :razz: :razz: Е,бахти и "поздрава" :razz: - горкия 8-)

Claymore
08-09-2010, 18:23
Мхм. Аз лично съм чула, че "големите" обичат да оставят поне едно сетиво незасегнато за да може да знаем какво се случка при посрещането. :lol:

Blondityy
08-09-2010, 18:28
http://smileys.svatbata.org/set-01/485.gifhttp://smileys.svatbata.org/set-01/485.gifhttp://smileys.svatbata.org/set-01/485.gif :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

EsteticLoff
08-09-2010, 18:29
Ахахх :razz: :razz: Ужс :shock: :lol:

Blondityy
08-09-2010, 18:33
Щом в нолмално даскало ще ни целят с моркови и зеле, добре, че не сме във военно у-ще... :razz:

rammstein123
08-09-2010, 18:34
По флууд май сме конКОРенция на злите момчета, а? 8-)

CreatiVe09
08-09-2010, 18:34
Има ли някой от немска Бургас ?

Blondityy
08-09-2010, 18:35
кво е флууд?

rammstein123
08-09-2010, 18:42
Флууд принципно е прецакване на някой форум, като правиш глупости /спамиш, пращаш съобщения да администраторите и тн./ и така форумът забива. Сега имах предвид спаменето. 8-) Но спаменето не е точно това, за което го мислят повечето, затова не използвам тази дума.

Blondityy
08-09-2010, 18:47
Флууд принципно е прецакване на някой форум, като правиш глупости /спамиш, пращаш съобщения да администраторите и тн./ и така форумът забива. Сега имах предвид спаменето. 8-) Но спаменето не е точно това, за което го мислят повечето, затова не използвам тази дума.
мерсиии :-)
иначе цепим нали??? :razz: :-P :o 8-) :razz:

brutaLxxbunny
08-09-2010, 18:50
Хмм,слава богу,че в моето училище не съм чувала за масови побойства над зайците :D Дано няма,УНИЦИТЕЛНО Е :lol:

Claymore
08-09-2010, 18:56
Бяха ми разказвали, че в Софийско дасколо - нз кое са съблекли униформата на някакво момче на първия учебен ден. 8-)

SmilezZz
08-09-2010, 19:14
^ Бахти..Толкова ли са прости тези хора..Хайде разбирам нещата със зеленчуците,която е някаква тъпа традиция,ама чак пък толкоз ... :?

to0niTy
08-09-2010, 20:06
уфф .. аз пък от моите 'тайни агенти' разбрах, че в даскалото, в което ще съм тази година целели всички зайчета с доста големичка доза моркови, пък и тук-там улучвали и по някой учител .. 8-)

krokkrok
08-09-2010, 20:34
уфф .. аз пък от моите 'тайни агенти' разбрах, че в даскалото, в което ще съм тази година целели всички зайчета с доста големичка доза моркови, пък и тук-там улучвали и по някой учител .. 8-)

И наще са така...ама аз си ИСКАМ МОРКОВИТЕ !!!

EsteticLoff
08-10-2010, 06:34
уфф .. аз пък от моите 'тайни агенти' разбрах, че в даскалото, в което ще съм тази година целели всички зайчета с доста големичка доза моркови, пък и тук-там улучвали и по някой учител .. 8-)

И наще са така...ама аз си ИСКАМ МОРКОВИТЕ !!!
aз не :(
Не обичам моркови :lol:

rammstein123
08-10-2010, 07:11
Полезни са за очите. :lol: Особено ако са насочени натам..

rammstein123
08-10-2010, 07:42
Полезни са за очите. :lol: Особено ако са насочени натам..

EsteticLoff
08-10-2010, 07:52
:razz: :razz: :razz:

Bombshock
08-10-2010, 07:55
Полезни са за очите. :lol: Особено ако са насочени натам..


8-) :D

SmilezZz
08-10-2010, 08:05
Полезни са за очите. :lol: Особено ако са насочени натам.. :razz: :razz:

jo0zy
08-10-2010, 08:12
Аз пък тази нощ сънувах, че на 16-ти вече ме изпитват и аз не си бях научила урока, който ни предадоха на 15-ти :shock: :D

За униформите . на нас ще ни ги дадат на 15-ти :) .. само че не знам от колко трябва да сме там

Claymore
08-10-2010, 08:17
Майка ми е учила в моето училище като малка. И ми разправя как била отличничка в кварталното даскало...отишла в гимназията. Изпитват я по история, разказва си урока и горда, че го знае слуша даскалицата. Ами...хайде да не започваме с лоши чувства, една единица от мене - 4 :razz: :razz: :razz:

jo0zy
08-10-2010, 08:39
Аз пък тази нощ сънувах, че на 16-ти вече ме изпитват и аз не си бях научила урока, който ни предадоха на 15-ти :shock: :D

За униформите . на нас ще ни ги дадат на 15-ти :) .. само че не знам от колко трябва да сме там

SmilezZz
08-10-2010, 08:54
^ Нали го написа това веднъж ... :?
А иначе вие започнахте ли да си купувате тетрадки,химикали и т.н..Аз лично не,чак след родителската среща обмислям да си ги купя..

EsteticLoff
08-10-2010, 09:01
Майка ми е учила в моето училище като малка. И ми разправя как била отличничка в кварталното даскало...отишла в гимназията. Изпитват я по история, разказва си урока и горда, че го знае слуша даскалицата. Ами...хайде да не започваме с лоши чувства, една единица от мене - 4 :razz: :razz: :razz:
лелее :lol: :razz: :razz:

SmilezZz
08-10-2010, 09:25
^ Нали го написа това веднъж ... :?
А иначе вие започнахте ли да си купувате тетрадки,химикали и т.н..Аз лично не,чак след родителската среща обмислям да си ги купя..

EsteticLoff
08-10-2010, 09:47
SmilezZz мм и аз все още не съм започнала да купувам такива неща.Дори и чанта за училище още нямам :lol: 8-)

krokkrok
08-10-2010, 09:54
Тая вечер сънувах,че отивам до училището да видя дали пише нещо съществено и гледам списък:

Предметите,които не ви трябват,но ще карате тази година

И чета,чета и по едно време се обръщам към една приятелка "Ми то само физическото го няма..." .Пак се заглеждам и виждам и физическо...и отивам да се разправям там с някой .Тогава ми звънна алармата :D

SmilezZz
08-10-2010, 10:01
^ Нали го написа това веднъж ... :?
А иначе вие започнахте ли да си купувате тетрадки,химикали и т.н..Аз лично не,чак след родителската среща обмислям да си ги купя..

krokkrok
08-10-2010, 10:19
Аз не съм още...Септември съм на море и след това ще купувам.Иначе много се кефя да купувам тетрадки,залепящи се листчета,химикали,маркери, оливи...и всички други глупости :grin:

Claymore
08-10-2010, 10:22
SmilezZz тва нещо бая пъти го написа. Чанта си имам...и една тетрадка, друго ми не трябва + химикалка :D

rammstein123
08-10-2010, 11:00
SmilezZz тва нещо бая пъти го написа. Чанта си имам...и една тетрадка, друго ми не трябва + химикалка :D
Има проблем с форума и е рефрешнала. И при мен беше така сутринта, пуснах две еднакви оранжеви съобщения в интервал от половин час.. :lol:
Иначе раница и несесери с разни глупости си имам, само тетрадки и онези найлонови неща, с които се опаковат учебниците, нямам. А, да, подвързии. Вие купувате ли си? :д

to0niTy
08-10-2010, 12:19
Аз си имам раница, но е от миналата година и мисля да си взимам нова. Тетрадки и моливи още не съм купувала, а за подвързиите .. мисля да си карам с миналогодишните :-D

SmilezZz
08-10-2010, 12:35
SmilezZz тва нещо бая пъти го написа. Чанта си имам...и една тетрадка, друго ми не трябва + химикалка :D
Има проблем с форума и е рефрешнала.М`да..Как мога да ги махна ? :-o

EsteticLoff
08-10-2010, 17:02
^ изтрий или нещо такова трябва да има на съобщението .. май 8-)

ПП: ся видях - отдясно на съобщението горе има del / в червено/

SmilezZz
08-10-2010, 17:13
^ изтрий или нещо такова трябва да има на съобщението .. май 8-)
ПП: ся видях - отдясно на съобщението горе има del / в червено/То си излиза само,когато никой не е писал след мене..Друг начин няма ли ?

rammstein123
08-10-2010, 17:13
От форума е, ще се махне само.
Иначе не ви ли се късат подвързиите? :д

PepSsS
08-10-2010, 17:24
От форума е, ще се махне само.
Иначе не ви ли се късат подвързиите? :д

Мойте се късат много бързо и тая година смятам да не си купувам... :)

MattFTW
08-10-2010, 17:34
Аз ще съм 8 клас (и то най голям от класа с 1 година-не съм повтарял, дълга история) и нямам търпение да дойде 15 и започнах да сънувам кошмари, че съм със стария клас (ужаСС) и имах един път, че закъснявам и ме гонят от даскало без да си видя класа :D .Да ви попитам учебниците за всички осмокласници ли ще са едни и същи .. Който е от Русе и е приет в Ботев, хуманитарен профил да пише дали са издадени списъци за учебници пред вратите на даскало защото съм в чужбика и няма как да видя (и да ви питам има ли някъде в нета списък с всички осмокласници за 2010/2011 за всяко училище и град), че нямам търпение да видя с какви учебници ще съм , понеже ще уча и интензивно Английски език вярно ли, че ще уча с 3 учебника които стойността им е някъде 180 кинта ?

SmilezZz
08-10-2010, 18:25
^ Следващата седмица имам път натам..Ще се отбия да проверя дали има някакви списъци,но се съмнявам..Тъй като повечето училищата си правят списъците към края на август..
А при записването не ви ли казаха нещо за учебниците ? Или пък дали ще има родителска среща ?
Би трябвало да са ви дали някаква информация.. :-o

П.С - 3 учебника 180 лв ? О.о. Съмнявам се,то средно един учебник излиза 60лв.. :shock: О.о.

BebYlzZz
08-10-2010, 18:36
аз само чанта съм си купила за сега...а тетрадки, химикали и такива работи винаги си купувам в последния момент 8-)

MattFTW
08-10-2010, 20:47
Никаква информация не са ми дали .. нито са ми казвали за родителска среща !! Просто попълних документа и това :)

Norty
08-10-2010, 21:04
Някои да знае кви учебници ми трябват за Английска Гимназия :shock:

qg0dkata
08-10-2010, 22:15
Моите учебници по английски също са три и цената им е 105 лева .. Мисля, че тва е адското нещо .. не мога да го възприема, униформата също ми е 100 и отгоре лева .. Нищо не са ни казвали за родителска среща.. понеже сестра ми учи в същото даскало от нея знам, че когато почне годината тогава има среща .. а относно списъци с учебници .. при нас май на 15-16 излизат .. (септември) // :D

MagickBlade
08-11-2010, 06:29
Ако учим в няква езикова гимназия когаа тряа са зимат учебниците?И те раздават ли ги, тва онва или тряа си ги купувамее?И да питам кога почваме даскало и към колко тряа да сме там? хяхях ;д ;д

SmilezZz
08-11-2010, 06:29
Някои да знае кви учебници ми трябват за Английска Гимназия :shock: Не всички училища избират еднакви учебници..Попитай в училището или виж дали няма някакви списъци..


Моите учебници по английски също са три и цената им е 105 лева 105лв ? Много бе #-o

EsteticLoff
08-11-2010, 06:57
^ Пфф да много е !! А тук в Тийнпроблем бях прочела, че някви учебници по немски били 120-150лв. :?

vavi13
08-11-2010, 08:45
Хора пожелавам ви късмет страшно е първата една седмица докато се опознате а после идва нещо още по страшно входящото ниво

PepSsS
08-11-2010, 11:07
Ако има някой от Търговската в Бургас...да питам...кога трябва да ходим за униформите ? :)

SmilezZz
08-11-2010, 12:55
Хора пожелавам ви късмет страшно е първата една седмица докато се опознате а после идва нещо още по страшно входящото нивоАз съвсем бях изключила,че ще имаме и входни нива.. :neutral:

Unendlich
08-11-2010, 14:02
^ Пфф да много е !! А тук в Тийнпроблем бях прочела, че някви учебници по немски били 120-150лв. :?


Да, напълно възможно е. Преди 2 години като бях за 8 клас и на нас ни искаха по 90 лв за учебници по немски. Тези, които бяха с английски им искаха 120лв. То т'ва си е направо.. нямам думи ;х После и една камара помагала купувахме ОТДЕЛНО :?

krokkrok
08-11-2010, 14:20
Моите учебници по английски също са три и цената им е 105 лева .. Мисля, че тва е адското нещо .. не мога да го възприема, униформата също ми е 100 и отгоре лева .. Нищо не са ни казвали за родителска среща.. понеже сестра ми учи в същото даскало от нея знам, че когато почне годината тогава има среща .. а относно списъци с учебници .. при нас май на 15-16 излизат .. (септември) // :D

+ Тия учебници,тая униформа...Като казах на майка ми и тя няк'ва извади 3 стотачки ...а аз стоях така :shock: :shock: :shock:
Мда и много хора от там са ми казвали,че няма родителска преди да започне годината...Ама тия от канцеларията много ме мотаха мен..грр :-x

rammstein123
08-11-2010, 14:53
Ако има някой от Търговската в Бургас...да питам...кога трябва да ходим за униформите ? :)
27ми.

adelina1996
08-11-2010, 17:20
Аз пък днес ходих заедно с мама за униформата.
Много ме беше срам, защото трябваше да сменя 3 размера на ризата, докато намеря точния. Единия беше много тесен, а следващия - доста широк. Така де, реших, че е по-добре да ми е по-широчко и че като я плучим, ще я занесем на шивачка да я постесни и втали, че сега... :? А и при прането може да се свие :D :D
Иначе дънките много ме кефят, взех си два чифта да ги сменяме ии така. Само дето копчето им е едно гадно, трудно се закопчава. :D Взех си също така суичър и пуловер и тениска, макар че ще ми трябва чак за пролетта сигурно. :D
Голям мерак имах за пола, но се оказа една дълга до доста под коляното и доста...ъм, грозничка. :oops: А аз съм 1,56 и съответно дълга пола няма да ми отива никак. Ако бях 1, 80 :D
Ии така. Вече униформата е платена. Ще е готова след 5ти септември, което значи, че на 6ти цъфвам в магазина и се радвам на униформатаа. :D Е, предполагам, че след 2 седмици ще ми писне, но в сравнение с предишната е много яка. :D Бяла риза на черешово тънко райе, черни дънки, черешов суичър с дълъг ръкав, супер дебел, и черешов пуловер, не толкова дебел. Тениската е една бежова с черно/тъмносиньо... Готина е! :-D
И така де, доста изписах, дано някой да го прочете цялото. Избрах си раница и се надявам да я получа за РД (20 август....)
http://www.natamno.com/products/%D0%A0%D0%90%D0%9D%D0%98%D0%A6%D0%90-LIFE-SPIRIT-11.html
Просто не мога да и се нарадвам, ако я получа нея, ще я гушкам, честно! :grin: Старата е адски скъсана, никак не ми харесва, а и е старичка - от началото на 6ти клас.
Ами вие с какво мислите да ходите на 15ти - с раницата или с някакво пликче или с по-малка чанта? Аз мисля с някаква по-изчистена чанта, която ще отива на униформата.

MattFTW
08-11-2010, 17:30
Аз пък днес ходих заедно с мама за униформата.
Много ме беше срам, защото трябваше да сменя 3 размера на ризата, докато намеря точния. Единия беше много тесен, а следващия - доста широк. Така де, реших, че е по-добре да ми е по-широчко и че като я плучим, ще я занесем на шивачка да я постесни и втали, че сега... :? А и при прането може да се свие :D :D
Иначе дънките много ме кефят, взех си два чифта да ги сменяме ии така. Само дето копчето им е едно гадно, трудно се закопчава. :D Взех си също така суичър и пуловер и тениска, макар че ще ми трябва чак за пролетта сигурно. :D
Голям мерак имах за пола, но се оказа една дълга до доста под коляното и доста...ъм, грозничка. :oops: А аз съм 1,56 и съответно дълга пола няма да ми отива никак. Ако бях 1, 80 :D
Ии така. Вече униформата е платена. Ще е готова след 5ти септември, което значи, че на 6ти цъфвам в магазина и се радвам на униформатаа. :D Е, предполагам, че след 2 седмици ще ми писне, но в сравнение с предишната е много яка. :D Бяла риза на черешово тънко райе, черни дънки, черешов суичър с дълъг ръкав, супер дебел, и черешов пуловер, не толкова дебел. Тениската е една бежова с черно/тъмносиньо... Готина е! :-D
И така де, доста изписах, дано някой да го прочете цялото. Избрах си раница и се надявам да я получа за РД (20 август....)
http://www.natamno.com/products/%D0%A0%D0%90%D0%9D%D0%98%D0%A6%D0%90-LIFE-SPIRIT-11.html
Просто не мога да и се нарадвам, ако я получа нея, ще я гушкам, честно! :grin: Старата е адски скъсана, никак не ми харесва, а и е старичка - от началото на 6ти клас.
Ами вие с какво мислите да ходите на 15ти - с раницата или с някакво пликче или с по-малка чанта? Аз мисля с някаква по-изчистена чанта, която ще отива на униформата.
Момиче успокой се малко като някаква наркоманка си :D На 15 ще съм с 1 тефтер само за да запиша часовете си, а пък след това с раница на адидас :P Писал съм в друга тема за дрехите които ще обличам на 15 :)

rammstein123
08-11-2010, 17:57
Нищо, нищо, радвам се, че сподели. Няма лошо от време на време радостта да се излива. :-D Иначе е хубаво, че униформата ти харесва, де и нашите да бяха такива.. :д

EsteticLoff
08-11-2010, 18:06
Честита униформа !! Със здраве да си я носиш 8-) :lol: :P

adelina1996
08-11-2010, 18:09
^Мерси. 8-)
Охх, ся като си прочетох мнението, и със глас се смея направо. Аз като се заприказвам (или като започна да пиша :D ) нямам спиране. Очевидно. :D

rammstein123
08-11-2010, 18:16
Не си единствена, няма страшно. :lol:

SmilezZz
08-11-2010, 18:27
adelina1996 - Хайде,честита униформа и от мене..
Със здраве и с желание да си я носиш 8-)

adelina1996
08-11-2010, 18:43
^ Хехе, мерси. Здравето и желанието са най-важни. 8-)
Вие прочетохте ли вече задължителната литература? 8-)

MattFTW
08-11-2010, 18:55
^ Хехе, мерси. Здравето и желанието са най-важни. 8-)
Вие прочетохте ли вече задължителната литература? 8-)
Не , никога не съм чел книгите защото не е нужно , никой не те пита от даскалите дали си ги прочел или не ,, SmilezZz това ти ли си на снимката ти ? :)

KumchoValcho
08-11-2010, 19:08
Хах, успех осмокласници
Дано попаднете в готин клас. Като бивш осмокласник ше ви дам най-важния съвет - бъдете супер уверени в себе си. 8-)

Уха, чувствам се мъдър 8-)

EsteticLoff
08-11-2010, 19:12
Вие прочетохте ли вече задължителната литература? 8-)
Mм не :oops::lol:
Прочела съм всички стихотворения и тези дни мисля да прочета "Крадеца на праскови"
За останалите неща ще си помисля :D 8-)

EsteticLoff
08-11-2010, 19:15
Ии Вълчо мерсии 8-) :-)
Ще те послушам и ще бъда уверена в себе си !! :lol: :lol:

FuckedUp
08-11-2010, 19:17
Хах, успех осмокласници
Дано попаднете в готин клас. Като бивш осмокласник ше ви дам най-важния съвет - бъдете супер уверени в себе си. 8-)

Уха, чувствам се мъдър 8-)
Не може да бъде :D

adelina1996
08-11-2010, 19:44
Хах, успех осмокласници
Дано попаднете в готин клас. Като бивш осмокласник ше ви дам най-важния съвет - бъдете супер уверени в себе си. 8-)

Уха, чувствам се мъдър 8-)

Кумчо Вълчо, увереност, увереност, ама като се изправя пред тея непознатите... вдън земя ще потъне и самочувствие, и всичко. :D
Ама ще се опитам, де. :D
Абе я кажи - принципно...много ли хранят? :oops: :P :lol:

Pwnmaster
08-11-2010, 19:52
Не съм чел нищо. Но утре заминавам на село за 3 дни, а каква е скука там, ще прочета нещо.
Иначе аз съм във 2 АЕГ. Купих си само едни обувки за новата година, че старите са доста износени. Le Coq Sportif 8)
Само знам, че екскурзиите на 2 АЕГ са епични 8-)

krokkrok
08-11-2010, 20:26
И аз не съм чела нищо.Странно ми е,че от както чета тая тема всяка вечер сънувам някакъв кошмар за новото училище... :D Взех си нови чантички и сега търся обувки :) http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs146.ash2/40623_122712807776411_100001130779310_126524_21905 04_n.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs286.snc4/40623_122712804443078_100001130779310_126523_60461 0_n.jpg и любимата ми http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs127.ash2/39710_122712677776424_100001130779310_126522_25289 73_n.jpg Униформата и аз си я харесах...след тази на бившото училище мисля,че бих харесала всяка..но тази си беше класическа без някакви цигански фантазии (като миналата).Черно и бяло най-после и ще върви с почти всичко...Вратовръзката е ярко червена,но все пак няма как да ме примирят и да я обличам цялата :D :D

IvUsHkA
08-11-2010, 20:52
Аз ще ходя утре да си поръчам униформа и да се надяваме, че до септември ще е готова иначе лошо :(

vavi13
08-11-2010, 23:17
И аз не съм чела нищо.Странно ми е,че от както чета тая тема всяка вечер сънувам някакъв кошмар за новото училище... :D Взех си нови чантички и сега търся обувки :) http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs146.ash2/40623_122712807776411_100001130779310_126524_21905 04_n.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs286.snc4/40623_122712804443078_100001130779310_126523_60461 0_n.jpg и любимата ми http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs127.ash2/39710_122712677776424_100001130779310_126522_25289 73_n.jpg Униформата и аз си я харесах...след тази на бившото училище мисля,че бих харесала всяка..но тази си беше класическа без някакви цигански фантазии (като миналата).Черно и бяло най-после и ще върви с почти всичко...Вратовръзката е ярко червена,но все пак няма как да ме примирят и да я обличам цялата :D :D
Сори за въпроса но в кое даскало си

EsteticLoff
08-12-2010, 07:04
Ee krokii ти вече и чанта имаш :shock:
Честито !! 8-)
Аз пък все още дори не знам каква чанта/раница искам. :shock: :D

iiordanova
08-12-2010, 07:06
Хей.. и аз се присъединявам към вас. Тази учебна година ще бъда заек. 8-)
Не искам лятото да свършва , не искам и да започваме училище. А остана само 1 месец! :o Само аз май не искам да започваме..
Униформа ще имам , но като се записвах нищо не ми казаха. Сигурно като започнем училище ще ни вземат мерки.
За книгите - не съм чела нищо.
Чудя се тази учебна година с раница ли съм или с чанта. До сега 3 години бях все с чанта , сега май ми скимна да съм с раница.. Ама май накрая ще си купя раница и чанта през рамото. Така и ще стане .. да си ги сменям. 8-) Раница май ще видя в "На тъмно" дали има хубави модели или по центъра. ((: А чанта , най-вероятно ще е някаква черна.
Учебници ми казаха , че в началото на септември ще има списък. Да ви кажа , че цената ви от 100 лева е малко. Щото мойте са към 300 лева , само учебниците по английски! А другите не знам - най-вероятно стандартни. (:
Бяхте писали за входни нива , аз бях изключила за тях. Какво ли ще има?
Зеленчуците - оххх , много ми е смешна тази част. (: И без това не съм много по зеленчуците.. дано някой морков не ме целне право в десятката. 8-)
Много дълъг пост стана , но не бях се включвала в темата и исках да дам мнение за всичко долу-горе. (:

EsteticLoff
08-12-2010, 07:22
Хей.. и аз се присъединявам към вас. Тази учебна година ще бъда заек. 8-)
Wellcome !! :grin: :lol:


Раница май ще видя в "На тъмно" дали има хубави модели или по центъра. ((:

И аз така :lol: :D

SmilezZz
08-12-2010, 07:29
^ Хехе, мерси. Здравето и желанието са най-важни. 8-)
Вие прочетохте ли вече задължителната литература? 8-)Аз - ДА..Интересни са ми,но имаше и няколко много тъпи /за мен/ произведения..

MattFTW - Не,не съм аз (:

jo0zy
08-12-2010, 08:16
^ Нали го написа това веднъж ... :?
А иначе вие започнахте ли да си купувате тетрадки,химикали и т.н..Аз лично не,чак след родителската среща обмислям да си ги купя..

Не го направих нарочно .. просто компютърът ми нещо беше блокирал и си помислих, че не се е изпратило :)

mea96
08-12-2010, 09:07
Айде и аз да се включа :grin: тази година естествено ще съм си зайче :grin: ,ми ние още като ходихме да се записваме ни взеха мерки за униформата...тя не че е нещо особенно-червен пуловер и сива вратовръзка :-D ,а ние отделно трябва да си купим черен панталон и бяла риза (дадох около 30 лева за пуловера и вратовръзката униформата май е само за празници иначе си носим каквото искаме :-| ),на 8 ми ще има родителска среща и там ще се запознаем с някой съученици,за сега съм си набавила раничка на buldozer мнооо яки :D и черно панталонче,а харесах си и едни кецки на matstar ама са скъпички и трябва да се примоля на наще :( :-D.Стана малко като романче ама... :D

krokkrok
08-12-2010, 10:57
Сори за въпроса но в кое даскало си

Сега ще съм в МГ-то в Пловдив.Познаваме ли се? :-o

UnForgettableDream
08-12-2010, 11:42
И аз вече очаквам с нетърпение да започваме и на няколко пъти имам кошмари - сънувам, че съм в клас с идиоти или че ме гонят от час.. :D Още не съм поръчала учебниците, но скоро ще го направя и другата седмица ще ходя за униформата си. Тетрадки и химикали ще си купувам когато чуя какво изискват учителите, а относно учебниците по английски - ние сега платихме 60 лева за 2 учебника и две тетрадки, които ще използваме до Нова година някъде, а след това ще купуваме други. Значи е възможно да излязат около 180 лева, но не се плащат наведнъж.

Някои да знае кви учебници ми трябват за Английска Гимназия :shock:
Кой град? Ако си от Русе мога да ти кажа, но за другите градове може би ще са различни..

xToxiic
08-12-2010, 11:53
Хей.. и аз се присъединявам към вас. Тази учебна година ще бъда заек. 8-)
Не искам лятото да свършва , не искам и да започваме училище. А остана само 1 месец! :o Само аз май не искам да започваме..
Униформа ще имам , но като се записвах нищо не ми казаха. Сигурно като започнем училище ще ни вземат мерки.
За книгите - не съм чела нищо.
Чудя се тази учебна година с раница ли съм или с чанта. До сега 3 години бях все с чанта , сега май ми скимна да съм с раница.. Ама май накрая ще си купя раница и чанта през рамото. Така и ще стане .. да си ги сменям. 8-) Раница май ще видя в "На тъмно" дали има хубави модели или по центъра. ((: А чанта , най-вероятно ще е някаква черна.
Учебници ми казаха , че в началото на септември ще има списък. Да ви кажа , че цената ви от 100 лева е малко. Щото мойте са към 300 лева , само учебниците по английски! А другите не знам - най-вероятно стандартни. (:
Бяхте писали за входни нива , аз бях изключила за тях. Какво ли ще има?
Зеленчуците - оххх , много ми е смешна тази част. (: И без това не съм много по зеленчуците.. дано някой морков не ме целне право в десятката. 8-)
Много дълъг пост стана , но не бях се включвала в темата и исках да дам мнение за всичко долу-горе. (:



мале мале.. аз искам да започна и то супер много ;д ново даскало ново хора мисля че ще ми е много интересно и забавно (поне в началото ) ;ддд и аз като теб за униформите и за книгите ;д аз дори не знаех че имаме задължителна литература и тази година хахах ;дд
таа за чантите и аз съм като теб.. не знам точно какво .. имам си една чанта черничка с която ходя на даскало от доста време ;д амаа мисля и аз от ''На тъмно'' да си поръчам някоя раничка, понеже тука няма.. ;д
охх за учебници и тетрадки все още изобщо не съм се интересувала.. ще изчакам да започна училище ;д и се надявам иииизобщо да няма входни нива (май ще си остана с надяването ;дд ) ..
та и аз дойдох на темата за зеленчуците ;дд ако някой ми подари морковче много ще се зарадвам защото обичам да хрупам моркови попринцип ;ддд
за новото даскало най много ме вълнува класа.. дано да има готини хора ^^ та толкова от мен за сега ^^

UnForgettableDream
08-12-2010, 11:57
Не , никога не съм чел книгите защото не е нужно , никой не те пита от даскалите дали си ги прочел или не
В досегашното ми училище правихме редовно контролни върху съдържанието на книги или анализите на стихотворения и по-добре чети, докато имаш време, за да няма изненади. А и не са кой знае колко произведенията и няма да отнеме много време. :)

MattFTW
08-12-2010, 12:17
Не , никога не съм чел книгите защото не е нужно , никой не те пита от даскалите дали си ги прочел или не
В досегашното ми училище правихме редовно контролни върху съдържанието на книги или анализите на стихотворения и по-добре чети, докато имаш време, за да няма изненади. А и не са кой знае колко произведенията и няма да отнеме много време. :)
И да искам немога защото се връщам от чужбина чак на 6 септември :?

UnForgettableDream
08-12-2010, 12:23
Не , никога не съм чел книгите защото не е нужно , никой не те пита от даскалите дали си ги прочел или не
В досегашното ми училище правихме редовно контролни върху съдържанието на книги или анализите на стихотворения и по-добре чети, докато имаш време, за да няма изненади. А и не са кой знае колко произведенията и няма да отнеме много време. :)
И да искам немога защото се връщам от чужбина чак на 6 септември :?
Ако имаш списъка - http://chitanka.info/ Ако го нямаш мога да ти дам този, който имам аз, те са еднакви произведенията.

MattFTW
08-12-2010, 12:35
Не , никога не съм чел книгите защото не е нужно , никой не те пита от даскалите дали си ги прочел или не
В досегашното ми училище правихме редовно контролни върху съдържанието на книги или анализите на стихотворения и по-добре чети, докато имаш време, за да няма изненади. А и не са кой знае колко произведенията и няма да отнеме много време. :)
И да искам немога защото се връщам от чужбина чак на 6 септември :?
Ако имаш списъка - http://chitanka.info/ Ако го нямаш мога да ти дам този, който имам аз, те са еднакви произведенията.
Имам го, ще видя какво мога да прочета :)

DeleteThisAccount
08-12-2010, 12:38
Не , никога не съм чел книгите защото не е нужно , никой не те пита от даскалите дали си ги прочел или не
В досегашното ми училище правихме редовно контролни върху съдържанието на книги или анализите на стихотворения и по-добре чети, докато имаш време, за да няма изненади. А и не са кой знае колко произведенията и няма да отнеме много време. :)
И да искам немога защото се връщам от чужбина чак на 6 септември :?
Ако имаш списъка - http://chitanka.info/ Ако го нямаш мога да ти дам този, който имам аз, те са еднакви произведенията.О, ГЕДЕБОП, не е ли затвориха тая читанка? :D Иначе, мене ми мина мерака, 6-ма от новия ми клас ще са пълни простаци.. :shock: :?

xToxiic
08-12-2010, 12:49
я дайте този списък че аз го нямам пък искам да почета малко ^^

IvUsHkA
08-12-2010, 13:29
Някой може ли да ми даде линк за произведението на Валери Петров "Японският филм", защото намирам само интерпретативни съчинения, но не и самото произведение.Мерси предварително :)

SmilezZz
08-12-2010, 13:48
Някой може ли да ми даде линк за произведението на Валери Петров "Японският филм", защото намирам само интерпретативни съчинения, но не и самото произведение.Мерси предварително :) http://gothic.blog.bg/izkustvo/2009/01/20/valeri-petrov.279703

EsteticLoff
08-12-2010, 14:35
я дайте този списък че аз го нямам пък искам да почета малко ^^
няколко страници по-напред съм посtнаlа линк към темата със списъците с книги за лятото на SmilezZz

SmilezZz
08-12-2010, 14:40
я дайте този списък че аз го нямам пък искам да почета малко ^^
няколко страници по-напред съм посtнаlа линк към темата със списъците с книги за лятото на SmilezZzЕто я:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=346165&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ох,аз все още се колебая дали да нося цветя на 15 септември..При условие,че класния ръководител е МЪЖ..Според вас дали да нося цветя или не ? :-o
Аз не мога да реша все още

BebYlzZz
08-12-2010, 14:47
^спред мен е тъпо да носиш цветя, при положение, че ти тоя човек го виждаш за първи път ... ще изглеждаш кът някоя подмазвачка :? ... не те нападам просто си казвам мнението :)

rammstein123
08-12-2010, 14:56
^спред мен е тъпо да носиш цветя, при положение, че ти тоя човек го виждаш за първи път ... ще изглеждаш кът някоя подмазвачка :? ... не те нападам просто си казвам мнението :)
:razz:
1. 90% от хората ги виждаш за пръв път. Откъде ще знаеш, че и те няма да носят цветя?
2. Традиция е и смятам да я спазя. Все пак тази учителка ще ме търпи пет години, защо пък да не похарча 10 лева преди да я видя за пръв път?

BebYlzZz
08-12-2010, 15:06
^спред мен е тъпо да носиш цветя, при положение, че ти тоя човек го виждаш за първи път ... ще изглеждаш кът някоя подмазвачка :? ... не те нападам просто си казвам мнението :)
:razz:
1. 90% от хората ги виждаш за пръв път. Откъде ще знаеш, че и те няма да носят цветя?
2. Традиция е и смятам да я спазя. Все пак тази учителка ще ме търпи пет години, защо пък да не похарча 10 лева преди да я видя за пръв път?

при нас е различно защото при записването се носи една саксия с цвете...иначе това е личен избор, който иска може да си носи

rammstein123
08-12-2010, 15:16
Лелее, колко ли саксии има в училището ви... :shock:

EsteticLoff
08-12-2010, 15:29
Нали .. то не училища, ми джунгли :lol:
Като се записвах и по земята имаше саксии :razz: :razz:

SmilezZz
08-12-2010, 15:33
^ :razz: Уау..Явно не е останало място и са започнали да поставят саксиите по земята :razz:

EsteticLoff
08-12-2010, 15:43
^ :razz: Уау..Явно не е останало място и са започнали да поставят саксиите по земята :razz:

ми сигурно :lol: :razz:

rammstein123
08-12-2010, 17:39
Сигурно и по тавана.. С капчица го залепии.. 8-)
Или поксипол.

EsteticLoff
08-12-2010, 17:44
Сигурно и по тавана.. С капчица го залепии.. 8-)
Или поксипол.

Ужас .. Пази Боже !! Да ми падне някоя на главата :shock: - сънят ми ще стане истина :razz:

BebYlzZz
08-12-2010, 18:03
Сигурно и по тавана.. С капчица го залепии.. 8-)
Или поксипол.

Ужас .. Пази Боже !! Да ми падне някоя на главата :shock: - сънят ми ще стане истина :razz:

:razz: :razz: :razz:
тука поне успяха да ти разгадаят съня :lol:

iiordanova
08-12-2010, 19:20
Сигурно и по тавана.. С капчица го залепии.. 8-)
Или поксипол.

Ужас .. Пази Боже !! Да ми падне някоя на главата :shock: - сънят ми ще стане истина :razz:

:lol: :razz: О,yeah! :razz:

Аз се чудя за цвете .. 8-) май няма да нося ..

IvUsHkA
08-12-2010, 19:24
SmilezZz Страхотна си :grin: Мерси много! :-)
А по въпроса на това дали да се носят цветя на 15-ти септември, отговорът ми е да!Все пак този учител ще ни бъде класен и с букета правим жест и показваме някакво уважение.Аз винаги съм осила и тази година няма да пропусна.

BTW SmilezZz знам кой ще ти бъде класен. Този учител ми преподаваше 3 години - страхотен е! Ако му подариш букет няма да се смути никак. Няма да сгрешиш, ако му купиш цветя! :)

DeleteThisAccount
08-12-2010, 22:52
SmilezZz Страхотна си :grin: Мерси много! :-)
А по въпроса на това дали да се носят цветя на 15-ти септември, отговорът ми е да!Все пак този учител ще ни бъде класен и с букета правим жест и показваме някакво уважение.Аз винаги съм осила и тази година няма да пропусна.

BTW SmilezZz знам кой ще ти бъде класен. Този учител ми преподаваше 3 години - страхотен е! Ако му подариш букет няма да се смути никак. Няма да сгрешиш, ако му купиш цветя! :) ОМГ, кфо уважение към не познат?Разбирам една година туй онуй ама.. туй си ебахти подмазването, и като е мъж още по - добре да не носите... :? И аз имах терзания за цветята, но питах по големите дали са носили и тн. и ми казаха, че пощи никой не е носил.., ии аз няма да нося де.. :-o

SmilezZz
08-13-2010, 06:16
И какво подмазване към непознат..Той сякаш като му подаря едно цвете,ще започне да ми пише шестиците :? ..Мислете преди да пишете.. :?

iiordanova
08-13-2010, 06:56
За цветето съм 50 на 50. От една страна е хубаво да покажеш , че си помислил за дадения учител , но пък от друга наистина е малко подмазващо. Но то зависи от човека! Всеки учител си тълкува различно подаряването на цвете. Затова аз ще разпитам за моята учителка.. и в последния момент ще реша. ((:

EsteticLoff
08-13-2010, 06:59
Пфф аз накрая ще взема да занеса цвете и то ще се окаже,че класната ми е като госпожата ми по ФВС в старото уч.- ама кви са тия цветя!? Не обичам цветатя, да не сте ми подарили и едно цвете вече !! :lol::razz:

iiordanova
08-13-2010, 07:08
Пфф аз накрая ще взема да занеса цвете и то ще се окаже,че класната ми е като госпожата ми по ФВС в старото уч.- ама кви са тия цветя!? Не обичам цветатя, да не сте ми подарили и едно цвете вече !! :lol::razz:

За Коледа ще ти пратя по пощата някое в саксия! 8-) Внимавай , да не е взривоопасно!

EsteticLoff
08-13-2010, 07:14
За Коледа ще ти пратя по пощата някое в саксия! 8-) Внимавай , да не е взривоопасно!

:razz: :razz:

krokkrok
08-13-2010, 14:35
Пфф аз накрая ще взема да занеса цвете и то ще се окаже,че класната ми е като госпожата ми по ФВС в старото уч.- ама кви са тия цветя!? Не обичам цветатя, да не сте ми подарили и едно цвете вече !! :lol::razz:

пази Боже...

MidnightTornado
08-13-2010, 14:55
Подарявате ли цветя на мъж класен ръководител? Аз не, ама ми е некво странно да отида без нищо. :-o

rammstein123
08-13-2010, 15:24
Подарявате ли цветя на мъж класен ръководител? Аз не, ама ми е некво странно да отида без нищо. :-o
Купи му диамантен пръстен.

ameli
08-13-2010, 16:08
Нито са ни изкарали списъците кой в какъв клас ще е, нито класни, да не говорим за родителски срещи и униформи. Взеха ни само по 60лв за тениска, риза, шалче, вратовръзка и значка.

А за цветята - хем да, хем не. От една страна ако всички носят, пък ти не ще ти стане кофти, пък и могат да ти викат 'стиснал си се за едното цвете', 'неуважителен' блаблаа.. знаете ги. От друга пък ако само ти носиш, ще викат, че се подмазваш, добра душица, пак някво име ще ти излезе. То ни едното, ни другото :? Уж се водя в най-хубавото училище във Варна, да зема да се изложа на първия ден баш, ми не става 8-) Пък и разбрах, че тая година ще има доста момчета, те не са от най-уважителните. От горните класове 100% никой няма да донесе цвете, ама знам ли :?

to0niTy
08-13-2010, 19:04
Аз мисля да взема едно цвете на 15-ти , пък дали ще го дам си е друг въпрос 8-)

ameli
08-13-2010, 19:20
Най-добре едно мъничко цвете, скрито в чантата. Ако другите носят го изкарваш и ти, ако не.. ми ще си седи там :lol:

ellzz
08-13-2010, 19:32
Аз съм свикнала всяка година на 15ти да нося цвете.. иии - не знам най-вероятно ще нося. Ма не знам класен ли, класна ли ще ми е. Нищо не казват. >.<

ellzz
08-13-2010, 19:34
Аз съм свикнала всяка година на 15ти да нося цвете.. иии - не знам най-вероятно ще нося. Ма не знам класен ли, класна ли ще ми е. Нищо не казват. >.<

awerw
08-13-2010, 20:20
oо за цветя ли става дума :D от 4 клас не съм носил сега в края на 7 се сетих че е за последно и донесох :lol:

MattFTW
08-13-2010, 20:30
Аз ще нося роза пък ако само аз ще нося няма да го дам на класната/ия, а на момиче което ми хареса :mrgreen: :P

krokkrok
08-13-2010, 20:30
oо за цветя ли става дума :D от 4 клас не съм носил сега в края на 7 се сетих че е за последно и донесох :lol:

A true gentleman... :-D
Аз ще си нося както винаги...ее вие го направихте като избора на Софи бе :D

Unendlich
08-13-2010, 21:43
За последно занесох цвете на класната в 7-ми клас на завършването, защото беше пич и ми дигна оценката по химия. :D 8) В 8-ми клас като бяхме никой не носеше цветя, а бяхме за първа година заедно. Доколкото си спомням и от другите класове повечето бяха без цветя, а за големите да не говорим. В 9-ти клас също не носихме цветя, сега в 10-ти ще продължим традицията. Не се чудете толкова за едни цветя - щом е мъж, няма нужда, тъй като той ще ги подари/раздаде на колежките си, т'ва е практика при повечето и никой няма да се разсърди, ако не сте му занесли. :)

SummerDream
08-13-2010, 22:36
Пф, все едно гледам темата от миналата година ;D ..обичайните "проблеми"- "да нося ли цветя/с кво да се облека/ще ни целят ли с моркови" 8-)
Азз като един екс 8-мокласник да се намеся-с едно цвете няма да обеднеете толкова, независимо дали ще сте с класен/класна, носете бе, тва си е едно уважение, особенно щом ще сте в ново даскало..

shokoladchety
08-14-2010, 08:47
Мхм,сега и аз да се включа...
Купила съм си вече тетрадки,химикали,моливи и порчие.Купих си три чанти...В моето училище нямат униформи,или поне никой нищо ни не е казвал.ЗА учебници,дъра-дъра и прочие ще ни кажат на 7.09.За цвете няма да нося...Не съм носила,няма и да нося...
Друго много искам да започнем да се запозная с всички съученици,интересно ми и просто...
И искам нещо да питам,след като аз влязох в немска гимназия,понятие си нямам от немски,как очакват да държа входно ниво по немски...
П.С.-Аз съм приета в ГПНЕ,,Гьоте" Бургас...

rammstein123
08-14-2010, 09:39
Шоколадче, аз живея, за да въведат униформи на немската и английската. Ако не въведат, значи съм се провалила. 8-)

eminemfenka
08-14-2010, 10:46
Има ли някой заек в Спге,софия? 8-)

EsteticLoff
08-16-2010, 16:32
Няма ме 2 дена да пиша тука и темата умряла хах .. шегувам се ;)
Интересно ми е вие ще имате ли разказвателни предмети, защото аз съм в езикова гимназия та ще уча език,музика,ФВС,изобр.,Бг и математика - мисля, че това бяха :D

awerw
08-16-2010, 18:14
верно бе тва е мойта тема ето тук се набират хора от ПГЕХТ плевен които са зайци и ако може да са от моята паралелка която е "компютърни мрежи" :D

п.п КОЙТО СЕ ПОЗНАЕ ДА ПИШЕ ЛС ЩОТ ТЕМАТА НЕ Я СЛЕДЯ :D

krokkrok
08-16-2010, 18:16
Няма ме 2 дена да пиша тука и темата умряла хах .. шегувам се ;)
Интересно ми е вие ще имате ли разказвателни предмети, защото аз съм в езикова гимназия та ще уча език,музика,ФВС,изобр.,Бг и математика - мисля, че това бяха :D

+

И информационни

PepSsS
08-16-2010, 18:39
Някой ще ми даде ли линк към темата в която е списъка кой форумец в коя гимназия е?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=345983&highlight= :)

xToxiic
08-16-2010, 18:42
я дайте този списък че аз го нямам пък искам да почета малко ^^
няколко страници по-напред съм посtнаlа линк към темата със списъците с книги за лятото на SmilezZzЕто я:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=346165&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ох,аз все още се колебая дали да нося цветя на 15 септември..При условие,че класния ръководител е МЪЖ..Според вас дали да нося цветя или не ? :-o
Аз не мога да реша все още


мерси за списъкаа ^^ таа за цветя.. аз сигурно ще занеса ^^

EsteticLoff
08-17-2010, 17:15
Гледам темата от миналата година и реших да питам и за физическото хахах..- ще играете или ще се освобождавате?
:D

krokkrok
08-17-2010, 17:51
Гледам темата от миналата година и реших да питам и за физическото хахах..- ще играете или ще се освобождавате
:D

HOPEFULLY

EsteticLoff
08-17-2010, 17:52
^ :lol: Викаш дано да имам късмет като тая година хахахах.

Инак аз ще се освобождавам. :)

krokkrok
08-17-2010, 17:54
^ :lol: Викаш дано да имам късмет като тая година хахахах.

Инак аз ще се освобождавам. :)

Ем би трябвало да ме освободят заради алергията...ама ако нещо се опънат... :D нема да ме кефнат :D

t1nk3rb3ll
08-17-2010, 17:55
Мхм,сега и аз да се включа...
Купила съм си вече тетрадки,химикали,моливи и порчие.Купих си три чанти...В моето училище нямат униформи,или поне никой нищо ни не е казвал.ЗА учебници,дъра-дъра и прочие ще ни кажат на 7.09.За цвете няма да нося...Не съм носила,няма и да нося...
Друго много искам да започнем да се запозная с всички съученици,интересно ми и просто...
И искам нещо да питам,след като аз влязох в немска гимназия,понятие си нямам от немски,как очакват да държа входно ниво по немски...
П.С.-Аз съм приета в ГПНЕ,,Гьоте" Бургас...

Човек, и аз съм приета там.. И сега направо ме хвърли в ужас.. Как така входно ниво ](*,) и аз си нямам понятие от немски.. И повечето хора най-вероятно са влезли там, защото искат да го научат... Където съм питала никой не е споменавал за такова входно ниво.. Ама трябва да попитаме освен на 07.09... И аз много искам да се запозная с класа, да видя дали ще има мои познати и така... :-D

krokkrok
08-17-2010, 17:59
Мхм,сега и аз да се включа...
Купила съм си вече тетрадки,химикали,моливи и порчие.Купих си три чанти...В моето училище нямат униформи,или поне никой нищо ни не е казвал.ЗА учебници,дъра-дъра и прочие ще ни кажат на 7.09.За цвете няма да нося...Не съм носила,няма и да нося...
Друго много искам да започнем да се запозная с всички съученици,интересно ми и просто...
И искам нещо да питам,след като аз влязох в немска гимназия,понятие си нямам от немски,как очакват да държа входно ниво по немски...
П.С.-Аз съм приета в ГПНЕ,,Гьоте" Бургас...

Човек, и аз съм приета там.. И сега направо ме хвърли в ужас.. Как така входно ниво ](*,) и аз си нямам понятие от немски.. И повечето хора най-вероятно са влезли там, защото искат да го научат... Където съм питала никой не е споменавал за такова входно ниво.. Ама трябва да попитаме освен на 07.09... И аз много искам да се запозная с класа, да видя дали ще има мои познати и така... :-D

Входното по немски не е трудно.Първите няколко седмици ще започнете само с азбуката,думи и някои елементарни изрази.На това ще бъде цялото входно.Най-голямата ви мъка ще е да запомните всички думи,които ако нямате късмет ще са мнооого :D Но като цяло не е толкова страшно.

EsteticLoff
08-17-2010, 17:59
^Бе какво входно ниво по немски !? :-o
Почти всички приети в гимназии с немски език си нямат и понятие от езика т.е. няма как да има !! ;)

П.П. поне така си мисля ахахах :lol:


Ем би трябвало да ме освободят заради алергията...ама ако нещо се опънат... :D нема да ме кефнат :D
Късмет хахах .. :lol::razz:

krokkrok
08-17-2010, 18:01
^Бе какво входно ниво по немски !? :-o
Почти всички приети в гимназии с немски език си нямат и понятие от езика т.е. няма как да има !! ;)

П.П. поне така си мисля ахахах :lol:


Ем би трябвало да ме освободят заради алергията...ама ако нещо се опънат... :D нема да ме кефнат :D
Късмет хахах .. :lol::razz:

Мисии :D че хич ама хич не ми е до ФВС...тая годинка главно ще уча английския и понеже ми е твъъърде лесен...искам пълен мързел :D нали ако ш е мързел да е качествеен :D

EsteticLoff
08-17-2010, 18:01
Входното по немски не е трудно.Първите няколко седмици ще започнете само с азбуката,думи и някои елементарни изрази.На това ще бъде цялото входно.

Сериозно ли бее !? :shock:
Няма пък. Не е честноо хахах [-( :D

EsteticLoff
08-17-2010, 18:03
Мисии :D че хич ама хич не ми е до ФВС...тая годинка главно ще уча английския и понеже ми е твъъърде лесен...искам пълен мързел :D нали ако ш е мързел да е качествеен :D
Не бях ли миЦи бе :D
Бту зЯвиждам, аз тая година май ще се скъсам от несмки, че тряя да вляза в Ляйстунг клясе ли кво е там о.О .. :booooomb:

krokkrok
08-17-2010, 18:12
Мисии :D че хич ама хич не ми е до ФВС...тая годинка главно ще уча английския и понеже ми е твъъърде лесен...искам пълен мързел :D нали ако ш е мързел да е качествеен :D
Не бях ли миЦи бе :D
Бту зЯвиждам, аз тая година май ще се скъсам от несмки, че тряя да вляза в Ляйстунг клясе ли кво е там о.О .. :booooomb:

Т'ва е мерси :lol: /facepalm
Иначе...вярвам,че ще влезеш...ама трудничко де :D И аз първо исках с немски да ходя при чичо и леля...обаче предпочитам това като се замисля...най-вероятно след гимназията ще ходя на курсове :) а сега ще мина 1 годинка на life's good до 9ти клас,когато ще уча и другите глупости...моля се този път да не е "женското на кучето" по химия :D

LifeFitness0
08-17-2010, 18:47
Бту зЯвиждам, аз тая година май ще се скъсам от несмки, че тряя да вляза в Ляйстунг клясе ли кво е там о.О .. :booooomb:Не ти трябва ,а и едва ли ще успееш.Тая година влязоха тези които бяха учили немски преди или тези ,които наистина се скъсаха да учат(буквално зубарите защото колкото и да си умен всички тия думи не можеш да ги научиш) :?

krokkrok
08-17-2010, 18:51
Бту зЯвиждам, аз тая година май ще се скъсам от несмки, че тряя да вляза в Ляйстунг клясе ли кво е там о.О .. :booooomb:Не ти трябва ,а и едва ли ще успееш.Тая година влязоха тези които бяха учили немски преди или тези ,които наистина се скъсаха да учат(буквално зубарите защото колкото и да си умен всички тия думи не можеш да ги научиш) :?

т'ва го казваш,защото не я познаваш :D

Sladurchoo
08-17-2010, 21:06
приетите в ГПНЕ "Гьоте", Бургас да ми пишат (не съм заек ;д)

BabyBluee
08-18-2010, 02:03
Ходенето ми тази година ще е както всичко досегашни: отивам на 15-ти стоя 10 минути, колкото да видя класа .. и после ходя 1 път в месеца, колкото да ми оформят отценки ;)

EsteticLoff
08-18-2010, 07:02
Не ти трябва ,а и едва ли ще успееш.Тая година влязоха тези които бяха учили немски преди или тези ,които наистина се скъсаха да учат(буквално зубарите защото колкото и да си умен всички тия думи не можеш да ги научиш) :?

Чувала съм, че вляза ли - ще карам DSD и ще е безплатен.Ако не вляза трябва да карам DAF и да плащам, а на мен DAF не ми и трябва .. :neutral: Колкото до успяването - това е лично мой проблем, ще се постарая ;)

iiordanova
08-18-2010, 08:58
^ Ще успееш , спокойно. Всичко е въпрос на организация и труд! ;-) Трябва да си разпределиш всичко точно и ясно , да се трудиш много и да вярваш в себе си , че ще успееш. Това е нещото , което ще направя и аз. И до сега съм се трудила и т.н. , но тази година ще бъде по-различно.
Аз няма да уча немски , а английски. Така , че всичко според мен е организация и труд. И естествено да вярваме ,че ще успеем.

SmilezZz
08-18-2010, 09:08
Да,наистина - За да постигнем нещо,не трябва само труд,а и самоувереност..АЗ ще уча Китайски / 8-) / и наистина всичко опира до организация,труд и самоувереност.. ;-)

EsteticLoff
08-18-2010, 09:23
Дам така е, късмет и на вас ;) най-вече на SmilezZz, хахах :D

Бе така и не разбрах - има ли други, които няма да играят физическо ?? 8-)

SmilezZz
08-18-2010, 09:31
Дам така е, късмет и на вас ;) най-вече на SmilezZz, хахах :D
Хах..Мерси :P

iiordanova
08-18-2010, 09:54
Дам така е, късмет и на вас ;) най-вече на SmilezZz, хахах :D

Бе така и не разбрах - има ли други, които няма да играят физическо ?? 8-)

аз няма да играя 8-)

EsteticLoff
08-18-2010, 09:58
Ще преговаряте ли за входните,бе .. хахах
Още е мноого рано, ама ми е интересно. :P

to0niTy
08-18-2010, 10:48
^ Аз не мисля още от сега да почвам да уча - все пак сме ваканция 8)

iiordanova
08-18-2010, 12:12
Ще преговаряте ли за входните,бе .. хахах
Още е мноого рано, ама ми е интересно. :P

Ами аз мисля да реша някакви примерни тестове (входни нива) от интернет. Така ще си припомня основните неща. (:

BabyBluee
08-18-2010, 12:12
абе хора вие наред ли сте бе..?

EsteticLoff
08-18-2010, 12:37
Ъ ти май не си разбрала .. аз не питам дали в момента ше учите, хахахах :lol: :razz:

BabyBluee
08-18-2010, 12:39
Ъ ти май не си разбрала .. аз не питам дали в момента ше учите, хахахах :lol: :razz:
разбрах аз .. няма учене за мене .. :D

EsteticLoff
08-18-2010, 12:45
Разбрахме го вече ;)

krokkrok
08-18-2010, 15:13
BabyBluee твоето положение изобщо не е за хвалене,но щом до сега не си го разбрал/а...живей си на кеф при мама и татко докато можеш :-)

BabyBluee
08-18-2010, 15:15
BabyBluee твоето положение изобщо не е за хвалене,но щом до сега не си го разбрал/а...живей си на кеф при мама и татко докато можеш :-)
не се хваля ;)
точно сега имам много по-важни неща.. :)
а и нямам намерение да ставам книжен плъх. :-)

SmilezZz
08-18-2010, 17:49
Аз ще си припомня по-важните неща по математика и български..Литературата ми е най-лесното и помня всичко - все още 8-)
По другите едва ли ще си припомня..А да,забравих за Биологията и Химията.. Ама те са си ми лесни по принцип - така,че няма кой знае какво да уча за входните нива..
Иначе ще реша и по някой тест от сборниците,които си купувах в седми клас и така..
Ще започна да си припомня нещата чак септември месец..След 10.. 8-)

Ох,чакам с нетърпение да дойде 15 септември..Искам вече да си видя класа..Дано да са "печене" де.. и да се разбираме..
Тези дни мисля да се отбия до училището и да попитам за униформите,че май тази година щяло да е по друг начин..Т.е. поръчването щяло да е по-рано и искали да са готови до септември месец и тогава по-вероятно е на 15 септември да сме с униформи - ама все още не знам..
Четвъртък обмислям да отида да си напазарувам дрехи за училище и тем подобни..
Пфф..Впуснах се в подробности,та да спра ще е най-добре 8-) 8-)

Claymore
08-18-2010, 18:07
Аз ще си припомня по-важните неща по математика и български..Литературата ми е най-лесното и помня всичко - все още 8-)
По другите едва ли ще си припомня..А да,забравих за Биологията и Химията.. Ама те са си ми лесни по принцип - така,че няма кой знае какво да уча за входните нива..

И аз така, горе-долу...Биология и Химия вървят...Математиката ми е силата, а Българския ми лесен, че вече ми е малко безразличен. Ще видим по География и История "ко ша праим", че нищо не помня...

SmilezZz
08-18-2010, 18:18
^ Аз също,но едно момиче от моето училище ми каза,че няма да учим История,География,Физика :grin:

Claymore
08-18-2010, 18:20
Ами да, първата година май няма да имаме такива предмети. Ще учим само Български, Математика и тия по важните + специални и практика.

PlOk
08-18-2010, 19:16
Аз съм замислила направо другото лято по история, химия,биология и т.н. :D А пък сега евентуално да си припомня по математика амаа така не ми се почва :oops:
И аз много искам да си видя вече класа и как ще се стечът нещата.
А и нямам търпение да ме целят с моркови! :-x

krokkrok
08-18-2010, 20:18
Аз съм замислила направо другото лято по история, химия,биология и т.н. :D А пък сега евентуално да си припомня по математика амаа така не ми се почва :oops:
И аз много искам да си видя вече класа и как ще се стечът нещата.
А и нямам търпение да ме целят с моркови! :-x

WOOHOO :D

btw...стеКАт

fire
08-18-2010, 22:09
Здравейте, аз ще бъда за 1 година в МГ, и ако може да ви попитам, дали знаете, здаължително ли е само с тъмни панталони или там има ли някакви правила.. Благодаря предварително!!

EsteticLoff
08-19-2010, 06:16
Аз съм замислила направо другото лято по история, химия,биология и т.н. :D А пък сега евентуално да си припомня по математика амаа така не ми се почва :oops:
И аз много искам да си видя вече класа и как ще се стечът нещата.
А и нямам търпение да ме целят с моркови! :-x[/size]

WOOHOO :D

btw...стеКАт

Maзохистки, хихи :lol::razz:

xrusinka
08-19-2010, 08:37
Хах ужасно е, имаме некви униформи УЖАСНИ, ГНУСНИ направо не искам да ги виждам на 15 ... На 15 мисля да позакъснея, че да не ме целят с моркови :D :D :D