PDA

View Full Version : Някакви идеи?



Zaqkkk
08-08-2010, 14:22
Здравейте, в четвъртък ще излизам за пореден път с едно момиче, и до колкото разбрах от нейна приятелка, нагласата и, както и моята е да се превърнат нашите приятелски чуства в нещо повече, та искам да и занеса някакъв подарък, цвете ли не знам какво.., тя харесва плюшени работи :D , но аз си мислих една малка розичка, с късичка дръжка да и подъря, но.. дайте идея.. : )

SameLove
08-08-2010, 14:32
Ми не се сещам сега за нещо,но щом знаеш,че харесва плюшени работи и подари нещо плюшено.Може някакво сърце или нещо от тоя сорт,нз.

Zaqkkk
08-08-2010, 14:37
Ми не се сещам сега за нещо,но щом знаеш,че харесва плюшени работи и подари нещо плюшено.Може някакво сърце или нещо от тоя сорт,нз.Баш сърце.. :D , можеби някоя мечка ли ддз, хайде някой по досетлив да пише.. :-o

MissBianka
08-08-2010, 14:43
според мен просто една роза ще е много добре и напълно достатъчно. в такъв случай не се очаква да и подаряваш нищо и ми струва че някаква плюшена играчка няма да е подходящо(както и нещо друго материално).докато едно цвете ще бъде неочкавано,мило и романтично,някак си изглежда по-стилно.аз специално бих била поласкана. Успех ! :)

Zaqkkk
08-08-2010, 14:45
според мен просто една роза ще е много добре и напълно достатъчно. в такъв случай не се очаква да и подаряваш нищо и ми струва че някаква плюшена играчка няма да е подходящо(както и нещо друго материално).докато едно цвете ще бъде неочкавано,мило и романтично,някак си изглежда по-стилно.аз специално бих била поласкана. Успех ! :)И аз така мисля.. :-P , даже нз защо но мисля, че по мъничка розичка,да и скася дръжцицата малко и ще е супер готино, романтично и другото което каза :D

MissBianka
08-08-2010, 14:50
според мен просто една роза ще е много добре и напълно достатъчно. в такъв случай не се очаква да и подаряваш нищо и ми струва че някаква плюшена играчка няма да е подходящо(както и нещо друго материално).докато едно цвете ще бъде неочкавано,мило и романтично,някак си изглежда по-стилно.аз специално бих била поласкана. Успех ! :)И аз така мисля.. :-P , даже нз защо но мисля, че по мъничка розичка,да и скася дръжцицата малко и ще е супер готино, романтично и другото което каза :D

определено ще е много сладко. имаш добър усет :wink:

08-08-2010, 16:44
Вземи и цветенце. Бъди галантен и мил.

Elenichkaa
08-08-2010, 17:18
според мен не й подарявай нищо.но ако толкова искаш това с цветето става.

DeleteThisAccount
08-08-2010, 17:20
според мен не й подарявай нищо.но ако толкова искаш това с цветето става.Защо пък да не и подарява, и според мене това с малката, къса роза е страшно мило и сладко, същевременно и семпло от колкото някаква грамадна плюшена мечка.. :D

PoRcHeTaTa1
08-08-2010, 18:08
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

kalpazanka
08-08-2010, 18:09
Висулка за мобилен телефон. :) Нещо семпло, не много скъпо, което ще й напомня за теб.

Scouser
08-08-2010, 18:42
Братленце, аз мога да правя розичка (такава малка, точно каквото ти искаш) от хартия. Call me, за да се разберем колко бройки искаш и на каква цена да ти ги продам.. :-P

Значи плюшените МЕЧКИ не са много добър вариант, но виж плюшените мечета може и да свършат работа, но аз съм твърдо за цвете, букет, роза, нещо такова.. :)

InloveAgain
08-08-2010, 18:47
Според мен по-добре нищо .. ;д
Не е ли рано още за такива неща.. Но не знам ти си знаеш,ако държиш толкова,вземи и някакво цвете (;

DeleteThisAccount
08-08-2010, 18:50
Че той каза, че ще излизат за пореден път, което според мен е 5-6 път, което никак не е рано, настроен е да действа, аз разбирам, че ще я целува ала бала, така че, тфа с розичката много ми хареса като идея, даже и аз може да я изпозлвам.. :-D

Paramour
08-08-2010, 19:28
Това с розичката е много сладко. Добре си се сетил и според мен е най-подходящо. :) :)