PDA

View Full Version : Мислите ли, че е редно ?



male91
08-08-2010, 15:17
Здравейте всички.
Едно момиче отдавна ме харесва (то не е едно, но ... хайде :Д) за жалост към нея не проявявам особено голям интерес, но съм в безисходица, започнал съм да се сдухвам, не съм бил никога с момиче (не говоря само за секс, изобщо интимна приятелка не съм имал), не съм се целувал. Това момиче, което ми се "дава" е хубавичка, но не знам дали е особено коректно от моя страна да "ходя" с нея при положение, че не я харесвам толкова, но съм склонен да го направя, за да ми се вдигне малко самочувствието. Не мисля да я зарязвам след като направим сефтето, или се науча да се целувам, мисля да се отнсеса сериозно към нея.

mustangg
08-08-2010, 15:18
Опитай е пич.Нищо негубиш,пък и може да ти хареса след време

lady__bird
08-08-2010, 15:26
Все някога трябва да има първа приятелка. Мисля,че няма лошо да тръгнеш с нея.Опитай или ще ти хареса повече,когато се поопознаете или не.Сам трябва да го почувстваш. :)

MissBianka
08-08-2010, 15:26
гадно звучи да я използваш за да придобиеш опит... :? ама пък може да се влюбиш в нея като я опознеш не се знае...

Valento
08-08-2010, 15:28
Опитай е пич.Нищо негубиш,пък и може да ти хареса след време

И аз така мисля,може пък да си промениш мнение и чувствата към нея и да се обичате :D

male91
08-08-2010, 16:50
Просто много ги обмислям нещата :/ какво биха казали приятелите ми, как биха реагирали, дали ще ми се смеят ...
Винаги съм търсел изрядното момиче :( момиче, което ме е харесвало никога не съм харесвал :( правили са ми супер смешни намеци, които дори малоумен ги би схванал, ноо нали треа се направя на прост :?
Голяма мисирка съм за жалост ии ако предприема тази стъпка съм сигурен, че живота ми ще се промени коренно :-o

08-08-2010, 17:00
Хмм.. а защо не я харесваш? :neutral:

kalpazanka
08-08-2010, 17:02
Излизаш използвач в цялата ситуация. Играеш си с чувствата й, възползваш се от ситуацията... за капак губиш времето й. Времето, в което тя може да срещне момче, което има симпатии/чувства към нея.

mArMaLaDkA
08-08-2010, 17:05
Г., не мога да разбера какъв ти е проблемът. Хубаво момче си, чаровно и точно, защо си насаждаш излишно комплекси? :-o
Майната им на приятелите ти, на мнението им и прочие. Стига го мисли толкова, стига се навива за глупости. Не гони вятърни мелници и може би нещата ще се орегулират. :)
Колкото до момичето - излезте няколко пъти, опознай я и може би ще ти допадне повече. :)
И пак ти казвам, не се трови за глупости, защото просто няма за какво.

male91
08-08-2010, 17:07
Излизаш използвач в цялата ситуация. Играеш си с чувствата й, възползваш се от ситуацията... за капак губиш времето й. Времето, в което тя може да срещне момче, което има симпатии/чувства към нея.
За което съжалявам искрено :(
опитах се 2-3 пъти да я отпратя, правих се на такъв какъвто не съм, казвах и, че искам секс да правим, тя си помисли, че я мисля за курва иии ми се беше разсърдила за около месец, но сега пак ...
Та чуде се, защо да не и неправя кефа ? :S

Elenichkaa
08-08-2010, 17:16
Все някак трябва да придобиеш опит.Ще я използваш,да така е!Но ще научиш ценни уроци.Ако просто си седиш и чакаш "истинското" момиче,забрави да те намери просто така!

bebe7o
08-08-2010, 17:25
Не си играй с чувствата на някой, защото нали знаеш ... Колелото се върти.. :wink:

male91
08-08-2010, 17:37
Не си играй с чувствата на някой, защото нали знаеш ... Колелото се върти.. :wink:
Май дойде време да се завърти в моя полза ?

ReaDy
08-08-2010, 17:47
Почни да си внушаваш бате 8-)
Действа :P

PoRcHeTaTa1
08-08-2010, 18:18
Опитай е пич.Нищо негубиш,пък и може да ти хареса след време


+1 8)

InloveAgain
08-08-2010, 18:23
Опитай .. ;).И ти няма да разбереш кога ще я захаресаш .. то така става.

Wwwooow
08-08-2010, 19:32
мхм,то така става уж не я харесваш,а после.Както една приятелка и тя така не харесваше приятеля си, тръгна с него само за развлечение,ама послее...после неможеше без него :-D

MaLkaTa_LaDy
08-08-2010, 20:46
Много се чудиш, просто действай! До кога смяташ да плащаш данък обществено мнение?

dan40123
08-08-2010, 22:29
имал съм същите ситуации, същите действия... разбирам напълно, ама ти си по-голям и ся вече със сигурност ще вземеш по-добро решение - давай- може би и аз ще успея скоро 8)

StriPPeD
08-08-2010, 22:35
:D :D :D :D тцтцтцтц

bratignat
08-09-2010, 06:56
Щом няма да й биеш дузпата след сефтето и си сериозен, няма лошо. Ок, не я харесваш много - тогава не й сваляй звезди. Карай я да се чувства щастлива и всичко ще е точно. Ако успееш мисля, че ще я харесваш. Това ще прозвучи един вид нарцистично, но когато знаеш, че даваш радост на някой човек и едва ли не си негов кумир ти харесва да сте заедно, защото се чувстваш могъщ.

Nicoletee
08-09-2010, 07:03
Тъпо е, че ще я използваш само за "опита", но ако смяташ да си сериозен с нея и тя те иска .. Давай! :)