PDA

View Full Version : Идва ми за 2ри път този месец



pochti
08-08-2010, 15:24
свърши ми преди 15 дни сега ми дойде отново ???? Трябва ли да се притеснявам ???

Claymore
08-08-2010, 15:49
Едва ли...ако се повтори отново тогава вече ще е повод за притеснение. Имам позната, която по същия начин й дойде, просто нередовна менструация.

kalpazanka
08-08-2010, 16:06
Кървенето като при редовна менструация ли е? Да не го бъркаш с пробивното кървене/spotting при овулация?
Утре си поднеси д-то към АГ кабинет. Не подценявай състоянието!

lady__bird
08-08-2010, 16:21
Зависи.На колко си години?Може да не ти се е нормализирал МЦ. Но пак не е много нормално.По-добре се консултирай с лекар. :)

pochti
08-08-2010, 16:41
на 16 :( от 2 год имам менстурация и винаги е била абсолютно точна .
Би ли могло да се счете за симптом на инфекция с ХИВ тъй като имах съмнения преди месец че е възможно да сам правила секс с болен .

Трябва да отберлежа че от 1 седмица съм на диетка и ям доста малко та чак ми пречернява ...

Slamdancer
08-08-2010, 17:54
на 16 :( от 2 год имам менстурация и винаги е била абсолютно точна .
Би ли могло да се счете за симптом на инфекция с ХИВ тъй като имах съмнения преди месец че е възможно да сам правила секс с болен .

Трябва да отберлежа че от 1 седмица съм на диетка и ям доста малко та чак ми пречернява ...
Ами... не искам да те плаша , но отиди на доктор и започни да се храниш редовно !

dirtyyy
08-08-2010, 18:04
Ако си ходила на море и си претърпяла климатични смени,е нормално.

08-08-2010, 18:11
Утре директно при чичо доктор девойко.

lady__bird
08-08-2010, 19:19
Наистина,по-добре поговори с майка си и отиди на доктор.Щом казваш,че винаги ти е идвало нормално и сега изведнъж 2пъти за 1месец може да има нещо по-сериозно,може и да е нещо малко,няма как да разбереш без лекар.Дано не е нищо сериозно :)

pochti
08-08-2010, 19:20
Някой ще отговори ли на въпроса ми дали се счита за симптом на ХИВ ???

lady__bird
08-08-2010, 20:10
Ами не съм запозната,но виж какво намерих :
първият стадий на инфекцията - се развива в рамките на няколко седмици след заразяването с вируса HIV, характеризира се с оплаквания, подобни на тези на грипа или инфекциозната мононуклеоза и обикновено преминава за няколко седмици.

Ранна инфекция
В началото на инфектирането с ХИВ може да няма никакви признаци, въпреки че в много случаи в първите две до четири седмици от инфекцията е възможно да се развият грипоподобни заболявания. Признаците и симптомите са следните:
-Треска
-Главоболие
-Възпалено гърло
-Подути лимфни възли
-Обрив
Дори и да отсъстват напълно симптоми, заразата може да се предава и на други хора.
Симптоми могат да не се проявят в продължение на 8 или 9 години

Никъде не пише за промени в МЦ при жените. Дано да не е това.Можеш да си направиш тест след месец,но най-добре след 3 или 6месеца за да си напълно спокойна.С друго не мога да помогна.

pochti
08-08-2010, 20:37
Да това го знам . :) Благодаря ти много за труда ;]]
Имам само някои от симптомите .