PDA

View Full Version : Отлагахме твърде дълго...цял живот до сега!Но има еднапречка



Elenichkaa
08-08-2010, 17:40
незнам дали е точно проблем...
Имам един приятел от детинство.От един квартал сме.Израснали сме заедно.Ходим заедно на училище.Той е с година по голям.Всички ни майтапят че сме като брат и сестра.ДОсега съм имала точно 2 приятеля(гаджета).И двата пъти страшно съм се разочаровала (но това е др тема).Не бях излизала с момче (на среща) от както скъсах с втория си приятел.Моят приятел от детинство на скоро започна да излиза с едно момиче (симпатична е).И вчера аз излязох с момче (към което имам симпатия,но сме твърде различни)и се засякохме с моя приятел и неговото момиче (не са гаджета а само излизат).Той се държа много странно.Заразя момичето и ме издърпа настрани от момчето,с което бях.Каза ми,че не може повече и иска да говори много сериозно с мен.И аз разбира се казах на момчето,с което излязохме,че мн съжалявам но трябва да се прибирам.Тръгнахме към нашето място и той ми призна,че ме цитирам :"Обичам те от както с епомня.Мряза да те виждам с друг.просто не издържам повече,ако не искаш нещо повече ще те разбера,за теб съм само приятел,но ако е така го кажи,иначе ще полудея"......Аз му казах,чеи аз се чувствам така и се целунахме.Аз наистина го обичам,знам коя е любимата му храна,знам различните му погледи.Има един,когато е учеден,толкова е сладък...:) Просто той ме познава и аз го познавам и го обичам....Мисля че за него мога да направя всичко.Но проблема е как да кажем (той да каже) на момичето,защото тя го харесва отдавна и е луда по него,но те не са гаджета той просто се беше съгласил да излязат!
Много ми е мъчно,не искам тя да страда,защото е много добро момиче и не го заслужава е лудо влюбена в него.Целият град знае за това,че тя го харесва.
Обичам го и ще направя всичко,прекалено дълго чакахме,за да позволим на нещо подобно да ни се опъне.
Просто дайте идей как деликатно да й каже за мен.
Тя си мисли,че аз съм най-добрата фр (като сестра и нищо повече) а аз го обичам прекалено много за да се откажа сега когато съм толкова близо.А и знам че той ме обича....божичко толкова беше сладък когато го каза....

Моля ви дайте предложения!
...благодаря предварително.

Tutmanik
08-08-2010, 17:50
Много неприятна ситуация,но няма как ..Не знам защо той се е съгласил да излязат и й е давал напразнни надежди,щом обича теб.Трябва да й обясни по някакъв начин..във всички случаи тя остава наранена :? Трябва да говори с нея...не знам просто по какъв начин да й каже.....във всички случаи ще е хипер гадно.Според мен той е трябвало още в самото начало да не приема да излизат.

Elenichkaa
08-08-2010, 17:51
Поне едно мнение? :oops: :cry:

Elenichkaa
08-08-2010, 17:53
Много неприятна ситуация,но няма как ..Не знам защо той се е съгласил да излязат и й е давал напразнни надежди,щом обича теб.Трябва да й обясни по някакъв начин..във всички случаи тя остава наранена :? Трябва да говори с нея...не знам просто по какъв начин да й каже.....във всички случаи ще е хипер гадно.Според мен той е трябвало още в самото начало да не приема да излизат.
да,но е мислел,че с мен няма надежда.гнева го е подтикнал,да ме издърпа от другото момче и да ми признае.
Ти представяш ли си от колко време сме всеки ден заедно и го крием,защото мислим,че не е взаимно.
И като се замисля че тия разочарования можех да си ги спестя...

Знам само че тя не заслужава да й извъртят подобен номер....всички ще й се подиграват...много ми е жал...чувствам се като някоя идиотка...много ми е тъпо...

08-08-2010, 17:58
ООоооо.. сладури. Обичайте се и се грижете един за друг!

За това как да и каже ... нямам никаква идея :-D съжалявам.

... но все пак... нека просто и каже директно.. отива говори с нея и готово.

MissBianka
08-08-2010, 17:58
да не сте си помислили да се отказвате заради нещо такова. толкова е хубаво че двама близки приятели са се влюбили един в друг-любовта е най-силна когато започне с приятелство! не може винаги да се мисли за чувствата на всички,все пак никога няма на всички да им е добре-едни ще страдат други са щастливи,няма начин просто.не му се замисляйте много много върху това.най-накрая сте разкрили чувствата си един към друг,любовта ви е споделена,просто не пропилявайте всичко това! все пак той не ходи с това момиче,не и е длъжен с нищо, това че тя от толкова време е влюбена в него не е ваш проблем-все пак не винаги любовта е споделена и това е нещо нормално,нищо не можете да направите.нека просто деликатно и каже че няма да се получи между тях,а не да и обяснява защо и с коя иска да бъде.просто да и каже че не иска да я наранява и затова по-добре сега да спрат да се виждат,за да не храни надежди.
Успех и да сте много щастливи заедно ! :)

PoRcHeTaTa1
08-08-2010, 18:07
Колкото и да и е неприятно трябва да и каже истината ...а това че се обичате е много хубаво... пожелавам ви много дълги години да се обичате и всичко наи-наи :P :P :P :P :-) :-) :-) :-)

Elenichkaa
08-08-2010, 18:08
MissBianka,vesji,Tutmanik благодаря но все пак моля за още мнения и гледни точки.
моля ви искам да го "измъкна" от това положение.чувствам се зле и виновна спрямо момичето.

И за миг не съм се замисляла да го оставя заради когото и да било.ОБИЧАМ ГО И Е ВСИЧКО КОЕТО СЪМ ИСКАЛА.ТОЙ СИ МИ Е МОЯТ СЛАДЪК ПРИНЦ!
и да тя ще бъде наранена,но не искам да й се подиграват.Знаете че хората са жестоки,вярно че грешката си е нейна защото е разтребила на ляво и на дясно че го харесва,и той главно заради това излезе с нея.
ох,многго е неловко :(

Elenichkaa
08-08-2010, 18:10
Колкото и да и е неприятно трябва да и каже истината ...а това че се обичате е много хубаво... пожелавам ви много дълги години да се обичате и всичко наи-наи :P :P :P :P :-) :-) :-) :-)
благодаря.... :oops: мислили сме си имена (той щеше да ми е кум а аз на него кума)...
но сега...:д
леле хора,това е стахотно...
чувствам че ще хвръкна от щастие...

Shamrock
08-08-2010, 18:17
т. 5
Punisherrr

InloveAgain
08-08-2010, 18:27
Твоето щастие трябва да е преди това на всеки друг.Бъди малко егоист..надали тя на твое място щеше да мисли как да ти го кажат по начин,без да те наранят ;)

ReaDy
08-08-2010, 18:37
Кажи му той да каже на оная че не го кефи да е с нея 8-)

Wwwooow
08-08-2010, 19:17
намерете й друг !!!така няма да я боли толкова и няма да й се подиграват другите 8-)

Blondityy
08-08-2010, 19:36
намерете й друг !!!така няма да я боли толкова и няма да й се подиграват другите 8-)
да, да, Валънтайн ООД...
просто той да говори с нея, нали не ходят, щяха да й се подиграват ако ходеха, ама при това положение... не се притеснявай :-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-08-2010, 20:17
В любовта са нужни само двама,вие се обичате,вие сте заедно от деца,пренебрегвайте,който е нужно,за да бъдете щастливи...

Явно ти си добричка,но ако ти беше на мястото на това момиче,а тя на твоето,смяташ ли че тя би постъпила така като теб:? Изобщо да не ви пука!

Кажете й всичко без заобиколки!

Успех и много много любов!