PDA

View Full Version : Проблем с косата.



BladeOfMySoul
08-08-2010, 17:47
Здравейте, имам проблемче с косата. Та косата ми е дълга 2-3см под кръста с тънък косъм, права. Преди година и половина се боядисах черна, но започна да пада със страшна сила и спрях да се боядисвам докато се възстанови. Миналия месец отново се престраших да се боядисам, но отново започна да пада много, а съм се боядисвала само веднъж. :( Опитвам се да я щадя възможно най-много, боядисвам я с безамонячна боя, слагам и маски, ползвам шампоан и балсам за боядисана коса, обирам и крайчетата всеки месец отделно пия и витамини, не я третирам с преси а сешоар ползвам много рядко и нищо... :( Искам да попитам някой имал ли е такъв проблем, и разрешил ли го е с нещо? Може ли това да не се дължи единствено на слаба структура на косъма, а и на нещо по-сериозно като хормонален дисбаланс?

teddyx33
08-08-2010, 17:55
Може би трябва да посетиш дерматолог ..

kalpazanka
08-08-2010, 18:00
От химията е, не си внушавай хормонални дисбаланси и прочие. Защо не обмислиш вариантите къна и оцветител/тонер?

BladeOfMySoul
08-08-2010, 18:01
Може би трябва да посетиш дерматолог ..

Права си, преди имах себорея, възможно е скалпа ми да не е в ред нещо. :D Мерси. :)

BladeOfMySoul
08-08-2010, 18:03
От химията е, не си внушавай хормонални дисбаланси и прочие. Защо не обмислиш вариантите къна и оцветител/тонер?

Бях пробвала преди с къна, но пак падаше. Може да пробвам отново, че да видим... :)

anitapz93
08-08-2010, 18:13
Най - добре отиди на дерматолог, за да види дали ти няма нещо.