PDA

View Full Version : В чантата ви



SladkaZagadka
08-08-2010, 21:51
Какво съдържа чантата ви? :D

Може би малко глупав въпрос , но ми е любопитно

При мен е така : учебници , тетрадки, кърпички, пропуск, билети , пари, мини аптечка и малка козмет . чантичка :D

Extremescream
08-08-2010, 22:19
Тетрадки,химикалки,маркери ,кърпички и задължително КНИГА (ако ми стане скучно в час) :D .

Unendlich
08-08-2010, 22:32
Няколко тетрадки, два химикала и много рядко някой учебник, гледам възможно да ми е най-леко, често си ходя и с торбички :)

Raffine
08-08-2010, 22:58
Няколко учебника и тетрадки,химикалка и молив,задължително сухи кърпички,ако стане авария :D ключовете,некви хапчета,ако ме заболи корем,пари и 1 кестен :lol: Редовно си го взимам нз защо :oops:

UNITED2
08-08-2010, 23:13
Тетрадки,учебници и няк'ви листчета с важна информация или просто с няк'ва рисунка ми стоят в чантата от началото на годината та до края.
:D Гледам пари,телефони,глупости и щуротии да са ми в джоба :D

chemist9009
08-08-2010, 23:24
тетрадки и бележник 8) 8) 8)

xxKiFlA
08-08-2010, 23:25
Тетрадки,учебници и няк'ви листчета с важна информация или просто с няк'ва рисунка ми стоят в чантата от началото на годината та до края.
:D Гледам пари,телефони,глупости и щуротии да са ми в джоба :D

UNITED2
бях те питала нещоо в една тема :|

UNITED2
08-08-2010, 23:26
Тетрадки,учебници и няк'ви листчета с важна информация или просто с няк'ва рисунка ми стоят в чантата от началото на годината та до края.
:D Гледам пари,телефони,глупости и щуротии да са ми в джоба :D

UNITED2
бях те питала нещоо в една тема :|
Не си спомняm ? :booooomb:
А да бе видях,отговорих ти :razz:

wasser
08-09-2010, 04:26
учебници,тетрадки,бележник ,сухи/мокри кърпички,химикали,понякога и книга

shakira96
08-09-2010, 06:44
Учебници, тетрадки, бележник, сухи кърпички, химиклаки, моливи ...

BERCUT
08-09-2010, 07:00
Наистина малко глупав въпрос.
В момента в нея няма нищо, но миналата година имаше какво ли не - химикали, части от химикали, непишещи хмикали, маркери за дъска и перманентни (пишещи и непишещи отново), учебници, тетрадки, бележник, моливи (здрави и счупени), острилка, пергел, гума, линии (здрави и на парчета), хартии (обикновенно смачкани контролни които не искат да бъдат върнати), стружки от моливи, касова книга (бях касиер на класа и се взех на сериозно), справочници по математика. В един период имаше длето, отвертка, брава, механизъм за брава, стара счупена брава, сгъната кутия от "Микс 12 поничики) на Дънкин Донътс и понички и куп други боклуци.

VerryBerry
08-09-2010, 07:08
в момента съдържа некви химиклаки,сметки,които съм плащала,кърпички и разни документи.Малко е празничка 8-)

ecstazy
08-09-2010, 07:23
тетрадки, учебници, химикалки, моливи, линия, пергел, слушалки, книга, някакви боклуци-хартийки и това е май :D

pamii
08-09-2010, 07:25
- учебници
- тетрадки
- несесер
- носни кърпички
- малко огледалце

ElinoOor
08-09-2010, 07:33
учебник,2-3 тетрадки, десетина топки от стари бележки,счупен молив,половин гума, почти свършил химикал,бележник (там някъде о.о)

8-)

Blondityy
08-09-2010, 09:17
Охоо, пълен набор канцеларски материали, учебници, учебни тетрадки, работни тетрадки, тефтер, още един тефтер, несесер с грим и гребен, сухи и понякога мокри кърпички (по едно време и антибактериален гел ;р), превръзка, ластик и някви фиби за всеки случай... и от всичко това следва ----> крива стойка, болки в гърба и доста изпилени нерви... :-x :-o :-x

WaterLilly
08-09-2010, 09:30
Учебници, тетрадки, бележник, несесер, портмоне, сухи и мокри кърпички... попринцип това, в момента е празна. 8-)

hotBloodsucker
08-09-2010, 10:07
пфф..тетрадки, учебници химикалки и тфа е .. честно казано гледам да не мъкна с мен кой знае колко боклуци, тия и без тфа са ми достатачни. : :D

to0niTy
08-09-2010, 11:30
Учебници, тетрадки, химикалка, понякога гумичка, черен молив, листа за рисуване, боички, сухи и мокри кърпички, бележник, намачкани тестове 8-) , касови бележки, всякакви скъсани хартийки и много други боклуци .. 8)

Biskfitka
08-09-2010, 11:34
Учебници,тетрадки,химикали ....мокри или сухи кърпички,гланц,черен молив(понякога и други гримове) ,огледало (малко),превръзки,тампони ...ммм май е това...а и чадър ако вали 8-) и хапчета :D

Exidee
08-09-2010, 11:44
Най-често един химикал, тетрадки, пищови, PSP, пари, карти, ключове и такива щуротии 8-)

TokioHotelFen4e
08-09-2010, 14:09
Учебници, тетрадки, бележник, сиви моливи, химикали и части от химикали, сухи и мокри кърпички, статии за Токио Хотел, Списание Hi club което си копувах в чет. и стоеше до дпугия брой, също така снимка на най-добрата ми приятелка, огледалце, гланц, безброй гумички (едноцветни, шарени, за химикал, за молив, кръгли, квадратни, във формата на животни и анимационни герои..манячка съм на тема гумички), комплект за чертаене, пари, ключове и маркери... :) :)

fatrat
08-09-2010, 14:27
Кутия с пилешко месо,шейкър с протеинов шейк,1 пакетче кърпички,чадър aaaand thats about it.
п.с Намират се тук -таме някой учебник и тетрадка!

Blondityy
08-09-2010, 14:32
Кутия с пилешко месо,шейкър с протеинов шейк,1 пакетче кърпички,чадър aaaand thats about it.
п.с Намират се тук -таме някой учебник и тетрадка!
закво ти е пилешкото, бе менн?... да не огладнееш случайно, викаш винаги мойш да пръжнеш някое бутче, а? хах 8-) :lol: :D :razz: :razz: :razz:

MetaBolicSIC
08-09-2010, 14:43
Ами значи като почнем от ножове, мини-брадва, трион, пистолети, бухалка, шоков пистолет, гранати, винаги си нося гранатомета, противотанкови мини, боздуган, калашник, огнехвъргачка, резачка, снайпер и малко курабийки

p.s I LOVE COOKIES ! ! :shock: :shock:

Blondityy
08-09-2010, 14:49
Ами значи като почнем от ножове, мини-брадва, трион, пистолети, бухалка, шоков пистолет, гранати, винаги си нося гранатомета, противотанкови мини, боздуган, калашник, огнехвъргачка, резачка, снайпер и малко курабийки

p.s I LOVE COOKIES ! ! :shock: :shock:
мии да, мн ясно, трябва сила, за да мъкнеш всичко тва :-P 8-) :razz:

RedJeans
08-09-2010, 14:54
учебници и несесер. :D

bathory
08-09-2010, 15:21
Ами значи като почнем от ножове, мини-брадва, трион, пистолети, бухалка, шоков пистолет, гранати, винаги си нося гранатомета, противотанкови мини, боздуган, калашник, огнехвъргачка, резачка, снайпер и малко курабийки

p.s I LOVE COOKIES ! ! :shock: :shock:
:shock: :razz: :razz: :razz:

BebYlzZz
08-09-2010, 15:31
няколко тетрадки...много рядко учебници-гледам да се възпозвам от другарчето до мен :oops: :-D бележник, химикал, понякога молив,портмоне, козметичен несесер, кърпички, превръзка и ако имам физическо-анцуг

Infinity
08-09-2010, 15:34
Учебници , тетрадки , молив , химикал, бележник , кърпички , пари , гланц , огледалце .

male91
08-09-2010, 17:52
Понеже не ползвам раницата от години не се чудете на чудатите работи в нея :D

В предния джоб:
-> торбичка пълна с топчета за тенис на маса ( от които повечето са счупени. Защо са там ? - И аз не знам :D )
В задния джоб:
-> картонена кутия пълна с:
- ксерокопирани листи с важна информация
- контролни от изминали класове (2-3-4)
- копие от АКТ :D
- ротор, аларма, барабан за пистолет с капси
- папка
- 2 ракети за тенис на маса
- учебник по руски език за начален курс на обучение
- 2 книжки, едната ръководство за сим-картатан ми, другата от БЧК-то
Може да пропускам нещо, но сега не се сещам за друго :}

РЕДАКЦИЯ:
Да добавя в кутията имам ии 2 ръкохватки такива дето се помпят за предмишница :D
>> Само ако знаете кви щуротии има в шкафчето ми до компютъра :D:D:D

fatrat
08-09-2010, 19:54
Кутия с пилешко месо,шейкър с протеинов шейк,1 пакетче кърпички,чадър aaaand thats about it.
п.с Намират се тук -таме някой учебник и тетрадка!
закво ти е пилешкото, бе менн?... да не огладнееш случайно, викаш винаги мойш да пръжнеш някое бутче, а? хах 8-) :lol: :D :razz: :razz: :razz:
Милейди пилешкото е сварено :) За всеки случай не -ям през 3 часа т.е в училище имам 2 приема на храна 1 протеинов шейк и 150гр пилшко :)

JustForFun
08-09-2010, 20:55
Учебници , тетрадки , несесер , пари , ключове , GSM , мокри кърпи и гланц ;D Повече не ми трябва...

verdjb
08-09-2010, 21:52
химикали, моливи, гума, кърпички, бележник, учебници, учебни тетрадки, обикновени тетрадки, превръзка ;д

mea96
08-11-2010, 17:11
учебници,химикалки,молив,к мплект за чертане,тетрадки, портмоне-(в което:телефон,пари,слушалк ,карта за път) , гланц и огледалце

Chanceux
08-11-2010, 17:18
учебник,2-3 тетрадки, десетина топки от стари бележки,счупен молив,половин гума, почти свършил химикал,бележник (там някъде о.о)

8-)

Абсолютно същото + слушалки и някакви стотинки на дъното. :Д

Aysell
08-11-2010, 17:29
хах.. странен въпрос :-D таа .. : химикалки ( обикновени, цветни / пишещи, непишещи ) , бележник, линия ( почти винаги счупена ;д ) , гумичка, моливи ( здрави, без писец - всякакви ;д ) , тетрадки, учебници, пергел ( иначе на какво ще се бода всеки път като бръкна ? ) , слушалки за телефон, някакви бележчици дет сме си писали с най - добрата ми приятелка и също така МНОГО МНОГО рядко ( в повечето случаи когато съм болна ) носни кърпички.. еми май това е всичко :D

MattFTW
08-11-2010, 17:38
Минимум тетрадки и учебници :D , 1 химикал , портмоне (лична карта, пари и презерватив SURE 100% electronically tested :D )

Neon
08-12-2010, 02:27
Учебници,тетрадки,бележник ,химикалки,уреди за чертане,гума понякога си слагам и дрехите там както и някой бележки..

vavi13
08-12-2010, 06:58
Гримове,учебници тетрадки несер огледало кърпички бележник книга и униформата ми

MidnightTornado
08-13-2010, 14:42
Нормални неща - учебници,тетрадки,1-2 химикала, моливи,линии и такива глупости, ама много рядко, ключове, телефон понякога ии задължително сп.Про-рок :)

liquidsalt
08-13-2010, 16:00
Абсолютно всякакви глупости,като ЕМО съм... 8-)

SmilezZz
08-13-2010, 16:36
> Тетрадки
> Учебници
> Няколко химикала
> Моливи /черни и цветни/.. + чертожни инструменти
> Бележник
> Кърпички
> Книги /Ако ми стане скучно в час/..
> Пари
> Гланц + Черен Молив /за очи/.. + спирала
> Пари
Телефоните предпочитам да са ми в джоба..Ключовете също.. :D

ameli
08-13-2010, 16:52
> Минимално учебници и тетрадки
> Скицник - винаги драсвам по нещо
> Несесер с 3 химикала - розов, син и черен, молив и гума
> Линия - винаги счупена на няколко
> Бележник
> Тефтер, в случай, че в скицника не е останало място, ами е скучно в час :lol:
> Слушалки, телефон, понякога МП3
> Мокри и сухи кърпички си слагам веднъж в месеца, ако свършат - ще чакат до другия :lol:

Тва е г/д .. понякога пъхам молив за очи и гланц.. не, че ги ползвам, ама да има :lol: И анцунг, ако имаме ФВС :grin:

Да се чуди човек колко ми е лека чантата, а колко неща има вътре :lol:

vampirelady5
08-14-2010, 08:33
учебници
тетрадки
несесер
хапчета за глава
бележник
лична карта, заедно със няколко малки мои снимки през годините :D (не знам защо ги нося)
огледалце (не нося гримове, защото ни забраниха грима :-o )
кърпички
а в джоба ми-телефон и пари

eminemfenka
08-14-2010, 11:02
1.УЧЕБНИЦИ
2.ВОДА
3.ПОНЯКОГА И НЕЩО ЗА ХАПВАНЕ,РЯДКО АМА..
4.Химикалки
5.Огледало
6.Гримове
7.Носни/мокри кърпички..
Общо взето това е най важното,иначе мъкна и други боклуци :D

lemonyheart
08-14-2010, 17:37
Учебници, тетрадки, тефтерче (с бисери 8-) ), несесер (с химикали, маркери, молив(и), гумичка, острилка), бележник, телефон, пари, ключове, mp3-ка, ябълка, мокри и сухи кърпички, вода, балсам за устни Nivea и други глупости се намират, но това е основното. ;]

rammstein123
08-14-2010, 17:51
тефтерче (с бисери 8-)
Мислех, че аз съм единствена... :razz:
По темата: сухи и мокри кърпички, тетрадки, несесер, учебници, пари, бележник, превръзки, анцузи, понякога книги и тн.

XxStupidMuffinxX
08-14-2010, 19:58
учебници, тетрадки, несесер с химикали и моливи, чертожни материали, кърпички, козметична чантичка: коректор, спирала, балсам за устни Нивеа, телефон, слушалки, пари, тефтерче с бисери.. = DD

Shia
08-15-2010, 14:15
Лични документи
телефон/ключове парфюм,балсам за устни

Тетрадка,папка,химикал,мол в.

xxYOxx
08-15-2010, 19:58
Учебници, тетрадки,бележник, тефтерче, моливник, сухи кърпички, мокри кърпички, огледалце с четка, балсам за устни, спирала, телефон, портмоне, ключове, закуска :)

Djuff
08-15-2010, 21:19
Предимно тетратки и учебници.И понякога разни боклучкии.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-15-2010, 21:28
Ами аз ученическа чанта нямам,ходя си с чанти и в тях обикновно нося две тетрадки,химикалка,парфюм, елефон,козметично несесерче,ключове,цигари и отделно гланц за устни,сухи кърпички,дъвки,портмоне

BlackCross
08-15-2010, 22:33
Тетрадка и химикал понякога нося и риза ,защото без ризи не на пускат. :-D

xdennyx
08-15-2010, 23:30
- Химикали
- Тетрадки
- Учебници
- Спирала
- Гланц
- Някви хартийки дет си драскам в тях
- Картата за пътуване
;dd

MaRiElKaAa
08-16-2010, 06:58
Учебници , тетрадки , бележник , сухи или мокри кърпички , химикали , гланц и задължително СЛУШАЛКИ.

stanimirbs
08-16-2010, 08:08
хах
Тетрадки , Учебници , униформа ;д

rosencetooo
08-16-2010, 08:10
Ами аз ученическа чанта нямам,ходя си с чанти и в тях обикновно нося две тетрадки,химикалка,парфюм, елефон,козметично несесерче,ключове,цигари и отделно гланц за устни,сухи кърпички,дъвки,портмонеАбс олютно същото :)

fire
08-16-2010, 09:57
от всичко по-малко :P

karincety94
08-17-2010, 07:19
аз пък като бях малка си криех потниците в раницата, защото хич не ги обичах, така че мама не можеше да ги намери и да ме накара да ги облека :D
иначе сега нося тетрадки (задължително една тетрадка, в която да си драскам на воля), учебници, несесер (химикал, молив и гума), превръзки (но не и когато наистина ми трябват :-D ) и общо взето това е :)

Britt
08-19-2010, 22:49
Да видим... голямото ми портмоне (с лична карта, пари и билети), две химикалки, тетрадка за "Спешна попътна поезия" :D , парфюм, четка за коса, балсам за устни, червило и тампон за всеки случай :-D

Иначе телефона ми е винаги в джоба.

TheNewReligion
08-19-2010, 23:27
Кърпички, очила, портмоне, телефон, ключове, кутийка с превръзки, книжка с цитати, козметичен несесер, дезодорант, четка за коса...понякога връхна дреха или просто някой парцал, за да ми изглежда по-пълна чантата..друго, друго...химикалка понякога, тефтерче, айпод...

stef4eto10
08-20-2010, 07:41
В мойта чанта има няколко тетрадки,химикалии (учебниците ми са в даскало марзи ма да ги нося :D ) малко козметика :-) ии парии .. тва е

beautiful1whisper
08-20-2010, 07:48
Аз нося някой друг учебник , гледам да са по-малко ,че тежът . Нося и тетрадки , несесер с химикали,линии и всякакви училищни неща. Нося и козметичен несесер , вътре със спирала , черен молив , гланц , огледалце , мокри кърпички и сухи кърпички. Нося и пари и ключове и телефон . Нося си и парфюм , гребен и понякога някоя книга.

mim4enceto00
08-20-2010, 09:54
Ами... доста неща... Учебници, тетрадки, два-три несесера с всичко необходимо(черни и цветни моливи, химикали, от които повечето не пишат :-D , гумички, острилки, пергели, линии и т.н.), дрехи(или анцуг) когато имаме ФВС, портомоне с пари(обикновено), а понякога, ако сме имали рисуване, три седмици след това ми седят четките и боите... Веднъж си спомням, че цял месец не се сетих да извадя едни пермнентни маркери :oops: ... Освен това в чантата ми трябва задължително да има всякакви нужни и ненужни хартийки :oops: (все забравям да ги извадя...), а понякога и аз си нося книжка. Телефона и ключовете понякога ги натъпквам в чантата ми, ама избягвам да ги тикам вътре, че иначе три часа ще ги вадя после! А, понякога си нося и нотите(ако съм на пиано след или преди даскало...).

Paramour
08-20-2010, 10:58
учебници, тетрадки, несесер в който има огледалце, малък гребен, няколко химикала(различни цветове), 2-3 молива, няколко гумички с различни картинки, някви хартийки, бележки, понякога и стотинки. Освен това в чантата ми може да се намерят и кърпички... терлефон, слушалки, портмоне, фотоапарат... и май това е, 8-) 8-)
п.п. Аа да и когато имам рисуване- още един несесер с всякви работи за рисуване и скицник, а когато имам физическо- анцунг

titinkaa
08-20-2010, 13:52
Тетрадки по всеки предмед по една,някой важен учебник,химикали 2-3,бележник,носни кърпички,мокри кърпички,някое хапче я за глава я за корем,една превръзка в тайния джоб,телефоните,портмонето ,ключовете,ми май е тва за друго не се сещам.

Tempest
08-20-2010, 15:28
чанта? Каква чанта? Ученическата ми? В момента съдържа прах.. и тая година ше е така.. ако ходя на даскало, ше ходя с 1-2 тетрадки, а имам джобове на панталоните, в които да ги скрия тия тетрадки :D

Inkognoto
08-20-2010, 16:12
ми тетрадки, учебник (най-тънкия от вс за деня)химикали и моливи рядко си нося по скоро вземам от съседите :D слушалкитеми за тела, пари, дъвки и бонбони и нещо за хрупана като солети, ключове, и от онея женските неща... за всеки случей :-D

blue_ice
08-20-2010, 16:56
ем учебници, тетрадки, несесер с химикали и моливи, сухи и някой път мокри кърпички, карта за рейса, ключове, бележник, гланц, спирала, молив за очи, някъв ластик, телефон, mp3-ка, слушалки, огледалце, четка за коса, портмоне с пари, дъфки понякога.. и то май тва е.. абее сичко най-необходимо 8-)

Daqn4eto0o
08-21-2010, 07:06
Гримове :D
Тетрадки
Учебници
Боклуци :lol:

Neutral
08-21-2010, 10:19
Учебници,тетрадки,тефтер,х микали,моливи,бележник,лич на,екип за физкултура (ако имам ) ,дъвки, бележки,които съм си писала в час с някоя приятелка,слушали за телефон,телефон,ластик,фиб чка 8-)

chanelbarbie
08-21-2010, 11:54
-учебници.
-тетрадки.
-тефтерче.
-телефон.
-mp4 player. < 3
-книга,понякога ми доскучава в час..;д
-козметика фтв.;д
-ключове.
-портмоне.
-кърпички.
фтв май е това.;д

mixaela96
08-27-2010, 11:50
Учебници, тетрадки, малко гримове :oops: .. бележки и части от бележки :lol: .. химикали разпръстнати из всеки джоб, даже такива дето не пишат :D ии телефона :-|

dolcheee78
08-27-2010, 11:53
Учебници тетрадки,химикалки,моливи, стрилка,гума,линия,цветни химикалки,кърпички (мокри и сухи) ,ключове,протмоне,телефон,г лац,гребенче,огледало (малко) Сега за друго не се сещам но основно и боклуци има :-D

SilverRain
08-27-2010, 15:16
половината учебници за деня ( разделяме си ги с човека, с който седя ) че много тежат :D
тетрадки
един или два химикала 8-) , моливи
огледало задължително, фибички
кърпички
боклуци 8-)
гледам колкото може по-малко неща да нося .. че после нш не намирам в чантата си ... :( :D

Sintya
08-27-2010, 17:14
Тетрадки ( 2, 3 или повече ),
1 - 2 Учебника максимално,
Химикалка,
Гримове,
Телефон,
Разни др. глупости :D

didenceeto
08-27-2010, 19:04
раница

settingSun
08-27-2010, 19:13
ем в чантата ми за даскало имаше всевъзможни неща ;p
много химикали, учебници, стари бележки, смачкани хартии, тефтер, дъвки задължително, телефон, ключове, гланц и мисля че е това

didenceeto
08-27-2010, 20:11
Няколко учебника и тетрадки,химикалка и молив,задължително сухи кърпички,ако стане авария :D ключовете,некви хапчета,ако ме заболи корем,пари и 1 кестен :lol: Редовно си го взимам нз защо :oops:

и аз си носех един кестен за късмет :D

TheNewReligion
08-27-2010, 23:00
Онзи ден разбрах, че трябва да възобновя старата си практика да си нося лепило в чантата. Ще.

BabyBluee
08-27-2010, 23:09
Тетрадка, химикал, рядко бележник.. цигари, запалка, ключове, телефон, пари ии май тва е :)

vanity23
08-28-2010, 08:08
1-2 терадки по важните учебници химикал (с малко късмет) и там хиляди лситчета и боклуци :D :D :D :D

kokosety
08-28-2010, 09:39
Учебници (не всички) тетрадки несесер със чсички нужни неща стари бележки контролни и бележник (евентуалн)
а и кърпички

ricogross123
08-28-2010, 09:42
мно0уо0 бе :shock: тежко е тфасиг сте с крив гърбове вече.......
при мен имаше чидърчи, качаците(никога запалка, че увеличава тежестта) найлонова торба, ако завали .... за Ч. учебници- иок , и 1 тетрадка, и бележник нямах в 12 клас .... :shock: :shock: :shock: на един лист ми писаха оценките...

....

Faely
08-28-2010, 09:52
Тетрадки, учебници, химикали, бои и четки(ако имаме Изобразително), гумички, острилки, графитни моливи, линии, триъгълници, чадър, тефтер, бележник, лепило... май е това. 8-)

mArMaLaDkA
08-28-2010, 09:58
Тетрадки и учебници, чертожни инструменти от време на време, мокри и/или носни кърпички, четката ми за коса, парфюм, бележник, зарядното ми за телефона, задължително присъства и несесера ми с козметика, но никога този, в който са ми химикалите, моливите и гумичките, затова постоянно се примолвам на този и онзи да ми услужи. 8-)

Stellsy
08-28-2010, 11:21
Учебници, тетрадки, бележник, пари, ключове, телефон, несесер с моливи, химикали, гумички, острилка, чертожни инструменти. Понякога си нося мокри и/или носни кърпички, молив за очи, пудра...някоя книга. Когато имам фвс си нося и анцунг.

dreamerrr
08-28-2010, 14:07
тетрадки , буклуци (опаковки от сякви неща за ядене :D ) , учебници ( често не всички ,които ми трябват :D ) , химикалка (рядко :D )

MoonWillow
08-28-2010, 14:51
Ами една тетрадка по всичкология :д , един учебник,който ми изглежда най-лек,попринцип :д , ключове,пари,телефон,Ипод,к нига,запалка и цигари :д

Hristova
08-28-2010, 19:35
-тетрадки
-телефон
-огледало
-кърпички
-химикалка
-гланц
-ключове
-молив
-линия
-пергел
-учебника по Математика и учебниците по Англ. eз.
-пари
-бележник
-запалка
-тефтер по Всичкология
-тетрадка за писане на бележки и пищови :D

и всякакви др простотии. :D :D

bloodyF
08-28-2010, 20:23
всичко..



четка за зъби,салфетки сякви,химикали,гримове,дез доранти,някоя дреха,книга,тетрадка,заряд о,слушалки,огледало,ключов е,пари понякога ;д, кибрит/запалка,
а когато на училище още повече..тетрадки,учебници,н есесер със сякви боклуци в него,анцунг 2 пъти седмично,кецове, пхахх



както казва мама в чантата ти има всичко друго,но не и ред : )

mimssss
08-30-2010, 12:55
-учебници
-тетрадки
-няколко химикала
-гланц
-спирала
-огледало
-дезодорант
-пари
-ключове

vampirediaries
08-30-2010, 13:21
-Учебници
-Тетрадки
-2-3 химикала
-Молив
-Спирала :D
-Гланц
-Дезодорант
-Дъвки
-Слушалки
-Телефон
-Ключове
-Щипка или ластик за коса
-Бележник,ама него не го нося особенно често. :-D
-Сухи кърпички
-Понякога нося и мокри кърпички.
Ии май само това. :D

bebyyy
08-30-2010, 14:26
чанта? Каква чанта? Ученическата ми? В момента съдържа прах.. и тая година ше е така.. ако ходя на даскало, ше ходя с 1-2 тетрадки, а имам джобове на панталоните, в които да ги скрия тия тетрадки :D

e kvi sa tiq tetradki be :D

ilovesummer
08-30-2010, 16:48
е че в мойта има всичко ;d като почна с тетрадки,учебници,несесер с химикали,моливи,маркери и още мн. ,всякакви разновидности кърпички,нещо за пиене,гримове,ключове,теле они,слушалки,зарядни и абее всичко ! :D накратко само мене ме няма там ;d

teddyx33
08-30-2010, 17:02
Само и единствено боклуци http://i37.tinypic.com/wtgk0z.gif
И учебници рядко нося.. http://i37.tinypic.com/wtgk0z.gif

ferit0
08-30-2010, 17:03
~ Учебници, тетрадки, учебни помагала...
~ Несесер, а вътре има какво ли не - химикали, моливи, острилки, гумички, пиромоливи, ножички, лепила...
~ Мокри / Сухи кърпички, кутия с превръзки
~ Телефон, пари, ключове
~ Слушалки
~ Дезодорант, гланц, огледало

December
08-30-2010, 20:30
Като гледам май не само аз си нося доста неща ;д
А някои как ходите само с една тетрадка :shock: При нас такова нещо няма.И дванайсти клас дори всички(почти) са си с учебниците,помагалата...

И ...
-всички учебници плюс тетрадки по всеки предмед,и за някои помагала/учебни тетрадки,атласи и кви ли не още листове,принтирани допълнителни неща.Няква вманиачена съм ;д
-винаги си нося книгата/стихосбирката която изучаваме по литература.И още една книга която да си чета когато ми е скучно ;д
-несесер със химикалки,моливи,гуми,перг л,триъгълник,ножички и сякакви подобни.Ъм и лепило,за скучните междучасия 8-)
-кутийка с превръзки(по всичко време може да ме изненада),мокри и сухи кърпички
-из малките джобчета си държа женските глупости.Гланцове,стик,по хиляда балсама,спирала,молив,руж,р азни ластички и фибички,огледало,гребен и ако съм добавела още по нещо ;д
-бележник,тефтер в който драскам,някое списание(веднъж господина по история ми взе броя нешънъл джеографик да си го разглежда ;д Нахалник :/
-мп3,слушалки,телефон,елка,к ючове,протмоне,някоя найлонова торбичка,запалки и още някои други "нелегални" неща които са против правилника...
-някое шише чай/вода/кола,храна,и някой плод,о да и винаги има в мене дъвки,все джавкам нещо ;д

май е това.

Foreverbg
08-30-2010, 23:32
-2-3 химикала
-бележник
-1-2 учебника
-1-2 тетрадки
-хилка за тенис на маса :D

ПП. Как може да си държите телефоните в чантата?!

VilleBaby
08-31-2010, 01:09
тетрадки , учебници , екип за физическо евентуално , сухи кърпички , мокри кърпички , несесер с гримове ( там са и химикалките ) дезинфенктант за ръце , крем за ръце , ключове, телефон , слушалки , книга , портмоне , тампони ...