PDA

View Full Version : Младежки хепънинг на 13.08 в Борисовата градина....



semantics
08-09-2010, 07:17
...по повод старта на Международната година на младежта!

НЦЕМПИ кани всички млади хора и техните приятели, които в петък, 13 август, са в София, да се забавляват с нас по повод старта на Международната година на младежта!
Началото е 17.00 ч., а мястото – Лятната сцена в Борисовата градина!
Специален гост е Калин Вельов с група „Тумбаито”!
В хепънинга „Лято без риск”са включени още:
• танцова академия – народни и латино танци за начинаещи и напреднали с награди за най-добрите танцьори
• младежко изложение – атрактивни идеи за свободното време на младите хора
• спортни демонстрации и игри на открито
• арт ателиета
• конкурси
• забавления ...
• дискотека под звездите

Очакваме ви! Поканете и приятелите си! Носете си усмивки и добро настроение!

Вход СВОБОДЕН!

facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=103199356405027

Целта на събитието е да се отбележи Международният ден на младежта, с който стартира Международната година на младите хора. Последната е обявена от цялата система на ООН с идеята да се подкрепи младежкото включване в процеса на вземане на решения, засягащи техния живот и развитие (казано накратко и не съвсем точно).

http://social.un.org/youthyear/

Хепънингът се стреми да популяризира тези инициативи сред нашето общество.

EarthShaker
08-09-2010, 08:46
хепънинг!

Mamut
08-09-2010, 10:35
пхахахаххаха :razz:




всеки да носи чисти игла и спринцовка! :booooomb:

PinkFloydSound
08-09-2010, 10:47
Това ми напомня за ХЕПЪНИНГИТЕ в моя град... :( Ебаси ретардиралите изчадия ходят...

Joc
08-09-2010, 13:51
Това ми напомня за ХЕПЪНИНГИТЕ в моя град... :( Ебаси ретардиралите изчадия ходят...

а ти откъде знаеш? някой ти е казвал ли ? :lol:

SolemnityOfDeath
08-09-2010, 14:10
Както винаги всички го играят много яки.

Идеята е хубава, ама съм на море. А ако някой се загледа в НЦЕМПИ и дейностите ще види доколко са включени чадели, амфети, хероин, кокаин, тийнпроблемин и прочие.

И да, гаде, хепънинг не е много точна дума.

semantics
08-09-2010, 14:20
^ Знам. Не съм я избрал аз, обаче.

ЕДИТ: Сега се замислям. Защо да не е? Ще се правят някакви неща от участниците, а няма да е просто концерт, да са пасивни.


, мн. хепънинги, (два) хепънинга, м. 1. Драматическо представление, което се състои от не свързани помежду си епизоди, често с участие на зрителите. 2. Масово празненство на открито, веселие.

SolemnityOfDeath
08-09-2010, 14:36
Обаче в същото време мрънкате, защо младежта няма някакви организирани мероприятия, а като се направи нещо го плюете? Логично, нда.

Гаде, не е подходящо, защото е чуждица и доста хора ще са анти това като обозначение за събитието. Че си отговаря на съдържанието точно - отговаря си инак :)

PinkFloydSound
08-09-2010, 14:43
Това ми напомня за ХЕПЪНИНГИТЕ в моя град... :( Ебаси ретардиралите изчадия ходят...

а ти откъде знаеш? някой ти е казвал ли ? :lol:
Sometimes facepalm is not enough.

Joc
08-09-2010, 14:46
и това ми го казва мом(и)че, което се напива като свиня, повръща по "дискотеки" и като я/го прибират, после си проверява задника за остатъци от сперма... и докато е афтер бърза да се похвали във форума.

PinkFloydSound
08-09-2010, 15:02
Тогава още ме държеше малко. :-P :P :-P И да, аз ти го казвам.

semantics
08-09-2010, 15:53
Ще си спестя другите приказки и единствено учтиво ще помоля тези, които намират събитието за безинтересно, да се отстранят от темата, защото би трябвало тогава и тя да им е толкова безинтересна.

Айде да не си пречим, моля.[/i]

Pliok0019
08-09-2010, 18:15
Идеята е хубава, ама съм на море.

guinessgirl
08-09-2010, 19:03
ама разбира се,че ше посетя. :lol:

semantics
08-09-2010, 19:15
^ Но, моля те, не се чувствай длъжна, ако това ще занижи нивото на твоя куулнес тук!

(т.е., коментарът ти беше мега излишен)

Знаете ли, хора, зверски ми падате в очите с такива коментари. Не, че е от значение кой на кого пада в очите, ама наистина е отчайващо положението. Наистина не ви познавам в реалния живот, но това, на което се правите тук, е страховито. Тъжното е, че човек е това, на което се прави - друг път съм го казвал...

Хванали се разни хора и цели институции, влагали пари и усилия (наистина немалко), и накрая, в некъв си форум, некви псевдогъзари държат да кажат колко е тъпо цялото това усилие.
Нищо, че не просто не са способни да направят и една десета от това, по което плюят, но и нямат топките да се включат по какъвто и да е начин. А нямат дори и достойнството да си затраят - може и да не им харесва, но никой не ги пита, в края на краищата.

И всичко от позьорщина, братче.
Наистина, не мога да си затрая колко сте жалки.


Понякога откровено се питам, за кво толкова се опитвам тук да се държа нормално и разбиращо, като се сипят такива лайна навсякъде...

guinessgirl
08-09-2010, 19:18
за какво си пуснал темата, като не искаш коментари? не може мненията да са само позитивни или само отрицателни.



идеята е добра,само че това,което ще излезе от нея не струва

semantics
08-09-2010, 19:22
Виж, не искам да няма коментари.

Но нали се сещаш, че това не е тема за дискусия, както други. Теми като тази са си тип обявление. И не е далеч от акъла, че като пуснеш някой коментар, за да охраниш обявата или събитието, му правиш много лоша услуга, а това е напълно излишно.

Не виждам къде става въпрос за дискусия по темата.
Просто обява.
Дори не питам кой ще идва или не.

Не става дума дали да се коментира или не, а за най-просто досещане и разбрано отношение!

WinstonSmith
08-09-2010, 19:54
Според мен идеята е добра, но нещо забавленията не ме влекат...

strave
08-09-2010, 20:11
Всичко хубаво звучи и интересно,но защо вход свободен-така рискуват да се появят хора,които да убият смисъла от цялото мероприятие.Симпатизирам ако това е намин да се изкара младеща от виртуалният свят в който живее.

Dumb
08-09-2010, 20:38
Поздравления към Семантикс : ) .
Не разбирам едно- как винаги когато някой се опита да направи нещо положително все ще се намери някой, който да плюе. Най-кофтито обаче тук е, че не само недоволствате, а и се подигравате. Като не се забавлявате по този начин ами не ходете ' бе. Мерете си пишките в друга тема и бъдете готини.

semantics
08-09-2010, 20:38
Целта на събитието (понеже по-нагоре се засега този въпрос) е да се отбележи Международният ден на младежта, с който стартира Международната година на младите хора. Последната е обявена от цялата система на ООН с идеята да се подкрепи младежкото включване в процеса на вземане на решения, засягащи техния живот и развитие (казано накратко и не съвсем точно).

http://social.un.org/youthyear/

Хепънингът се стреми да популяризира тези инициативи сред нашето общество.

И впрочем, колега от НЦЕМПИ ме помоли да се включа в организацията и затова съм се заел и с популяризиране. Толкова ми е участието, не зависи от мен събитието.

strave
08-09-2010, 20:39
Целта на събитието (понеже по-нагоре се засега този въпрос) е да се отбележи Международният ден на младежта, с който стартира Международната година на младите хора. Последната е обявена от цялата система на ООН с идеята да се подкрепи младежкото включване в процеса на вземане на решения, засягащи техния живот и развитие (казано накратко и не съвсем точно).

http://social.un.org/youthyear/

Хепънингът се стреми да популяризира тези инициативи сред нашето общество.Семантикс добави го към първият пост да не загуби из темата.

Dumb
08-09-2010, 20:43
Всичко хубаво звучи и интересно,но защо вход свободен-така рискуват да се появят хора,които да убият смисъла от цялото мероприятие.Симпатизирам ако това е намин да се изкара младеща от виртуалният свят в който живее.
Аз се опитах да направя такъв фест и за мое голямо щастие имаше голям интерес. Кофти беше времето. Цял ден не спря да вали и въпреки това идваха хора и специално се бяха запътили към нас : )

strave
08-09-2010, 21:01
Нека-повече общуване в реална среда отколкто затворени и изолирани социално.

Pwnmaster
08-09-2010, 22:31
Не сте прави, хора.
Идеята е много добра. Не знам какви ще са забавленията, но 100% няма да са безинтересни. За жалост аз не съм от столицата, пък и имам други ангажименти.
Радвам се, че още има хора, които мислят за младежта. Поздравления, Семантикс :)

semantics
08-09-2010, 22:32
^^Лош си.

Не се кахъри за гинесгърлАта. Тя реши да се изцепи и след молбата ми - това беше повод да "наредя".

"Нареждането" важи, не само за нея. Не се прави, че не го разбираш и не го играй защитник, щото е тъпо.

Стига флууд вече.

thegmin
08-10-2010, 08:06
Кой идиот би пропуснал Spirit of Burgas заради тази глупост. Тайминга ви куца, да беше няколко дни по-рано.