PDA

View Full Version : Нямам сила... :(



ivobg1
08-09-2010, 06:30
Здравейте съфорумци! Момче съм, на 17 год. Моят проблем се състои в това, че нямам сила да стоя "на краката си", нямам желание за нищо, чувствам се често изморен и неудобно в собственото си тяло, макар и понякога да не излизам от вкъщи по цял ден /лятото е сезонът, който ненавиждам, а пък и не мога да се похваля с много приятели/. В сравнение с отминали години, очевидно съм доста по-зле. Тренирам рядко, но не мисля, че изобщо това е проблемът. Дори взимам ежедневно витамини Ц и Б-комплекс от около 2 месеца, но резултат не забелязвам. Имате ли някакви предположения, от какво може да е това, и изобщо, какво да правя занапред? Възможно ли е това да е от проблем със зъб /питам, защото имам един, който е много зле, не може да се излекува и трябва да се вади/?
Каква ли неизвестна и нелечима болест ме е хванала... чак ме е страх да си помисля! :(

zoreto
08-09-2010, 07:06
важно е и как се храниш,тоест пълноценно или с някакви боклуци?Аз мисля ,че многовитаминозна храна, повечко тренировки и много мотивация ще се справиш с това положение, дето се казва ти си на 17 ,а тепърва не ти се живее :? Излез разходи се малко ,дори да нямаш приятели излез за себе си, ако не излизаш няма ка да се запознаеш с хората и да им дадеш възможност да ти станат приятели :)

Slamdancer
08-09-2010, 07:06
Записвай се на спорт.
1во- Ще намериш нови ''приятели''
2ро-Ще излизаш всеки ден
3то- Ще се движиш

ivobg1
08-09-2010, 07:17
Благодаря за отговорите, но не съм сигурен дали е до храна и спорт. И преди съм се хранил и спортувал по същия начин. Както писах, взимам допълнително и витамини... :-o

zoreto
08-09-2010, 07:22
само ще вметна ,че изкуствените витамине не се усвояват така добре от тялото както натурално приетите от примерно 1 ябълка.