PDA

View Full Version : Има ли начин да свършвам по-бавно



AIG
08-09-2010, 09:02
? :D

kalpazanka
08-09-2010, 09:07
Има. Мислиш си за пъзели/кръстословици/мислиш какви задачи имаш да свършиш утре/мислиш си за пиле с картофи+бира и т. н. Другият вариант е да мастурбираш.

kaspichanec
08-09-2010, 14:06
Според подписа ти разбирам, че си 13-14 годишно момче, нали? Затова те съветвам да имаш търпение!Аз сега съм на 14.Когато бях на 13 свършвах много бързо, а от около 6 месеца започвам да свършвам все по-бавно и по-бавно...Така че няма място за притеснения ;)

delux4eto
08-10-2010, 10:49
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

delux4eto
08-10-2010, 10:49
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

delux4eto
08-10-2010, 10:49
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka