PDA

View Full Version : моля ви помогнете ми немога повече ;(



Slynchiicee
08-09-2010, 09:14
здравейте съфорумници ..
искам да ви разкажа една история.. и надявам се да ми помогнете. защото вече не издържам ..
имах връзка 2 god и няколко месеца.. приятеля ми замина за щатите при леля му .. незнаеше дали ще се върне защото си намери работа и беше по-добре отколкото тук . от 2 месеца вече постонно си говорим глупости по скъпе в yahoo .. и незнам когато пиша в интернет пространство незнам какво правя.. нараних го . не съзнателно .. сега той мисли че неможе да има нищо между нас. извиних му се а той каза че неиска да му се извинявам . дали няма някакъв начин.. да го накарам да се върне малко назад.. кажете ми как да ми прости .. какво да направя за него .. той вече дори неиска да говори с мен а септември ще си дойде. :X и незнам аз немога без него :( помогнете ми . кажете какво да направя за да ми прости .. как да го накарам да му стане мъчно че не е с мен и да иска отново да сме заедно ?

Whoopdedoo
08-09-2010, 09:18
Много си тъпа, заклевам се.


как да го накарам да му стане мъчно че не е с мен и да иска отново да сме заедно ?
?!

GD
08-09-2010, 09:24
Когато си дойде просто поговорете, извини му се пак кажи колко съжаляваш за това че си го обидила и че не си искала.Тогава ще разбереш момчето какво иска дали иска да бъде стеб или не или просто приятели а не може би!!! :)

Valento
08-09-2010, 09:32
Човек каквото сам си направи,никой друг не може да му го направи....така че изчакай го да се върне,и като си дойде просто поговерете !И-нет , събира и разделя !

mArMaLaDkA
08-09-2010, 09:37
Много жалко, ако смяташ, че интернет ти е виновен. Ще се научиш да се контролираш и да се държиш като нормален човек. ТваЙ. Кой знае какви скандали си правила на момчето и когато е било тук, явно му е втръснало.

Не виждам смисъл да говорите и да пробвате да оправите отношенията си, защото ти ще си си същата и след време всичко ще започне наново - твоето чувство за собственост, ревността ти, обсебването ти...

AcrossYourFace
08-09-2010, 09:46
Ти си била много грамотна брЯ 8)

ThePowerOfLove
08-09-2010, 10:15
Какво си му казала толкова, че си го наранила?
Изчакай да си дойде и го потърси да говорите..

InloveAgain
08-09-2010, 10:27
Щом той няма желание,няма какво да направиш приеми го ;).
Единственото ,което можеш да направиш е да поискаш да се видите,когато се върне и да поговорите за това.Кажи му всичко,което искаш в очите (: И усспех.

Slynchiicee
08-09-2010, 11:21
Много си тъпа, заклевам се.


как да го накарам да му стане мъчно че не е с мен и да иска отново да сме заедно ?
?!

въри са гръмни някъде ма.. поне като не даваш свястни коментари изобщо недей да пишеш аре изчезвай :)

bratignat
08-09-2010, 12:24
Може би каквото сте имали, вече сте го "изпили". Не сте се виждали толкова много време, той е на съвсем различно място със съвсем друг начин на живот. Не мога да кажа, не ви познавам, но според мене той е търсел по-скоро повод.

И все пак, колкото и да го обичаш всеки човек си има вътрешна стойност. Ще е неприятно ако се разделите, но продължи напред. Защото колкото и да е голямо желанието ти да бъдете заедно, ако и той няма - нещата няма да се получат. Успех!

soul1199
08-09-2010, 14:51
Когато си дойде просто поговорете, извини му се пак кажи колко съжаляваш за това че си го обидила и че не си искала.Тогава ще разбереш момчето какво иска дали иска да бъде стеб или не или просто приятели а не може би!!! :)подкрепям :-P

FustukXD
08-09-2010, 14:54
Опита ли да му кажеш това, което каза на нас?! :lol:

zlonamerena
08-09-2010, 14:59
Според мен,той не иска да бъде с теб,затова ти го е казал, и те е накарал несъзнателно да го обидиш. Ако той те искаше имаше чувства към теб,нямаше да ти каже,че не иска да има нищо м/у вас.Най-добре като се пребере седнете и поговорете като големи хора,каквото и да стане вдигни си главата и продължи напред,без да се обръщаш назад. :) Скайп - събира - скайп -разделя. :)