PDA

View Full Version : Моля дайте мнение и малко инфо



Britt
08-09-2010, 10:07
Здравейте :-) Аз съм ученичка в самостоятелна форма на обучение за първа година, която вече приключих. Когато отидох днес да си видя оценките останах... хм... слисана?! По почти всичко имам тройка, а съм писала по всичките въпроси :shock: В обосновката на оценката навсякъде пише, че съм била поднесла информацията плоско и просто съм написала факти без да развивам темата литературно. Е добре де! Нали това е идеята на изпита - да напиша какво знам по темата, а не да им развивал темата линтературно все едно изнасям лекция... Нещо не ми се нрави тая работа.

Дайте ми мнение дали това е нормално според вас и какво смятате, че се очаква от мен за да имам 5 примерно защото тия хора ми скриха шапката буквално. :-o :booooomb:

No5
08-09-2010, 10:21
Абсолютно нормално

SmilezZz
08-09-2010, 10:24
Напълно нормално си е..Тази самостоятелна форма на обучение е много трудна - учиш,учиш и накрая виждаш какво става..
Дори и да не ти се нрави - така е.. :neutral:

radeberger
08-09-2010, 10:25
А защо си в самостоятелна форма на убочение ?

Съвет : сядаш си на задника догодина и учиш щом искаш 5 .

Britt
08-09-2010, 10:58
Идеята ми е такава, че аз всичко съм научила, просто начина по който съм поднесла информацията не бил правилния и се чудя какво точно искат от мен. :o

Колкото до причината за самостоятелната форма: Блъсна ме трамвай миналата година и сега не мога да ходя на училище защото нося един специален корсет, а училището ми е на 3 етажа и малко трудно изкачвам стълби за това минах в тази форма.