PDA

View Full Version : приятелката ми ме дразни...



nicoke2
08-09-2010, 11:21
може да прозвучи тъпо но на приятелката ми и доиде по рано а тя е една год. по малка от мен .. сега само ми се хвали и ми обяснява колко ми е хубаво че още нямам този проблем .... опитвам се да не и обръщам внимание и й казвам че тя е прецаканата а не аз но тя продължава да ми се фука и на купона в последния ден когато бяхме на лагер заедно обяснява на всички как не трябва да пия алокхол защото още не съм била жена .... поговорих с нея и тя пак ми се прави на важна а няма как да я отбягвам защото сме съседки ... моля ви кажете как мога да и натрия носа или нещо такова

LipSy
08-09-2010, 11:28
Това, че не можеш да пиеш алкохол са ПЪЛНИ, АМА ОТ ПЪЛНИ ПО-ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Тя тая твойта съседка май пада от айде да не казвам къде! Аз ако съм на твое място ще й тегля една майна. Знаеш ли колко ще ме интересува, че сме съседки?! Тя ще ти се прави на важна, апък ти простата ще я слушаш? Реши си ти, ама ако продължава... То ти май от сега не я понасяш, че да не говорим за натътък. Аз гласъвах със зарежи я!

ibojilow
08-09-2010, 14:34
Текнало и е кръв и се е превзела .. хахаха.. Кажи и, че ако още един път ти се похвали за тая тъпотия няма да я погледнеш.. Не казвай, че ти е неудобно просто и кажи, че си разбрала за нейните "реки"

verdjb
08-09-2010, 23:12
Наистина е хубаво, че още го нямаш този проблем. Кажи й че ти е писнало да ти говори за цикъла си и тфа е :)

Ge7OverHere
08-10-2010, 01:35
Не, че съм голям капацитет ама... От разказа ти разбирам, че сте още малки, а си мисля, че за алкохола все още трябва пълнолетие, така че това не може да е кой знае каква обида за теб. Не разбирам как още от деца започват да пият. Живота е дълъг, има време за всичко... Това е и съвета ми към теб - живей си спокойно, има време за всичко :) А и, ако искаш да си по-добрата - не я зарязвай, прави се, че не ти пука и си свиркай, все някога ще й омръзне ... :)

vampir4e1992
08-11-2010, 19:26
оф Боже.. и такива ли има вече... абе кво ти пука кво говори.. на мене си ми дойде на нормална възраст, ама на моменти ми се иска да ми беше дошло по -късно.. ако имаше едно хубаво хич да не ми идва, щото така ме боли и милион хапчета не ми помагат в някой моменти.. плюс това наблегни и на факта, че тя е тази, която не може да ходи на плаж няколко дена в месеца през лятото.. има си много минуси.. аз на твое място бих се радвала.. :))

CrystalEye
08-12-2010, 21:13
Az bih i kazalaaaa 4e e adski t1paaa ... :P Izob6to da ne ti puka sladuranke ^^ ... v slu4aq tq e preebanata (: ... osven tva pove4eto mom4eta na va6ta v1zrast kato 4uqt cikal i si vikat ... "kvoooo . illlll,... gnuuus" :razz: taka 4e ... ti si za predpo4itane v slu4aq ... spoki4 ... :) haha edna 6egi4ka (razpravqi na mom4etata kolko e ne4istopl1ntna, ii 4e ne si smenq prevr1zkite/tamponite) ii 6te vidi6 kak nosa i ne 6te go natrie6 ami 6te go spleska6 ;) :-P

CrystalEye
08-12-2010, 21:17
Osven tva ot li4en opit ti kazvam 4e 4uvstvoto e mnogo nepriqtno a i e adski podtiska6to !!! Kefi se 4e vse o6te si svobodna i nqma6 takiva problemi na glavata si !!! :-P :-P :-P

venelinka
08-13-2010, 15:17
Наистина ли мислиш, че човек, който постоянно те дразни ти е истински приятел? Говорила си с нея, не помага, така че по-добре я зарежи, не ѝ обръщай никакво внимание, не си струва да си хабиш нервите с нея. :)

gabi123
08-31-2010, 21:10
може да прозвучи тъпо но на приятелката ми и доиде по рано а тя е една год. по малка от мен .. сега само ми се хвали и ми обяснява колко ми е хубаво че още нямам този проблем .... опитвам се да не и обръщам внимание и й казвам че тя е прецаканата а не аз но тя продължава да ми се фука и на купона в последния ден когато бяхме на лагер заедно обяснява на всички как не трябва да пия алокхол защото още не съм била жена .... поговорих с нея и тя пак ми се прави на важна а няма как да я отбягвам защото сме съседки ... моля ви кажете как мога да и натрия носа или нещо такова

ЗАРЕЖИ Я,ВДИГНИ СКАНДАЛ :grin:

Noone95
08-31-2010, 22:08
По принцип не съм от тези пхора ама... шибни й един... за профилактика :D :D :D

sasha_90
08-31-2010, 22:59
Менструацията не е проблем,а нещо напълно нормално!