PDA

View Full Version : prince of persia: the 2 thrones



silversteinn
08-09-2010, 11:00
От 3 дни се опитвам да си инсталирам играта и не става и не става! иска ми някакъв сиди кей, търсих в google, търсих къде ли не, и нито един не става! Уж в торента имаше крак, ама никъде го няма.. понеже не съм много по инcталациите на игри, ако някои може да ми помогно направо ще е златен :-D 8-)

DarkAngelOfHope
08-09-2010, 11:08
Най вероятно crack-a е на виртуалния диск ... след като заредиш с daemon tools или с каквото зареждаш виртуалните дискове влез в my comp. и където се вижда диска с принца натисни десен бутон и избери open (отвори) и така ще видиш какво има в диска ... провери за папка crack (може crack-a да е в папка с името на групата която е правила релийза, примерно: Reloaded, Skidrow и др.) та копираш crack-а и го поставяш в папката на играта и готово :)

silversteinn
08-09-2010, 11:38
Най вероятно crack-a е на виртуалния диск ... след като заредиш с daemon tools или с каквото зареждаш виртуалните дискове влез в my comp. и където се вижда диска с принца натисни десен бутон и избери open (отвори) и така ще видиш какво има в диска ... провери за папка crack (може crack-a да е в папка с името на групата която е правила релийза, примерно: Reloaded, Skidrow и др.) та копираш crack-а и го поставяш в папката на играта и готово :)

oлее мерси мноооогооо ще те обичам вечно!!!!!!!! 8-) 8-) :grin:

DarkAngelOfHope
08-09-2010, 12:12
хахаха ... ок :D ама да не забравиш :-P