PDA

View Full Version : Момичета, каква е тази параноя?



Sarge
08-09-2010, 11:12
Килограмите май са болна тема на много от вас. Обаче имам чувството, че понякога прекалявате. Когато излизам с една приятелка примерно, винаги ще ме пита поне 2 пъти дали е дебела! Естествено отговора ми е винаги един и същ-категорично НЕ! Тя обаче не се спира. Последния път даже загубих бройката на тези въпроси :D . Просто не ви разбирам-не обичате да коментирате фигурата си, но подхващате тази тема винаги и когато събеседника ви каже нещо различно от не, се цупите? Защо така?

Little_Lady93
08-09-2010, 11:40
Приятелката ти е несигурна в себе си, затова го прави (затова и аз постоянно го правя и досаждам на моите причтели)
Психологически проблем, лиспа на самочувствие. Само виж отношението на масата към пълните хора... Предполагам ти стана ясно

UnaBletoLoVeU
08-09-2010, 12:40
Защото са малки и глупавки. Като пораснат ще спрат да питат...

titinkaa
08-09-2010, 12:41
До някъде сме прави,като мислим за фигурата си,защото не се чувстваме достатъчно добре в телата си.сега като бях на морето и нарочно оглеждах жените и момичетата,и смея да кажа,че наистина има страшно много затлъстели хора в днешно време.Наистина трябва да си променим навиците на хранене,просто защото не е хубаво млади и красиви хора да са с тези големи килограми,и човек вече толкова много иска да се промени,че не се осеща кога става параноичен и вманиечен за тялото си.

RedJeans
08-09-2010, 12:46
Кой е казал,че е добре да си слаб :D .Прди са боготворели дебелите жени в древен Рим и изобщо в миналото.Не говоря за затлъстели ами не със плоско коремче и тънки крачета.Хората сами са си направили така,че хубавото тяло трябва да е слабо(не нормално,а слабо).Когато са слаби(не нормални :D ) са по-склонни към болести.Както и затлъстелите също са по-склонни към болести.
Питате те дали е слаба,защото си проси комплименти =) :D

Wwwooow
08-09-2010, 12:47
Приятелката ти е несигурна в себе си, затова го прави (затова и аз постоянно го правя и досаждам на моите причтели)
Психологически проблем, лиспа на самочувствие. Само виж отношението на масата към пълните хора... Предполагам ти стана ясно
че и песни има даже :shock:

Little_Lady93
08-09-2010, 13:01
Приятелката ти е несигурна в себе си, затова го прави (затова и аз постоянно го правя и досаждам на моите причтели)
Психологически проблем, лиспа на самочувствие. Само виж отношението на масата към пълните хора... Предполагам ти стана ясно
че и песни има даже :shock:

няколко килаааа :-({|=
направо супер, как да не се чувстваш добре в кожата си :booooomb:

betsey1315
08-09-2010, 15:18
Мен такива неща не ме притесняват, това не е най-важното в крайна сметка. Ако някой ще ме харесва, нека да ме харесва такава, каквато съм.

vivchu
08-09-2010, 15:47
Килограмите май са болна тема на много от вас. Обаче имам чувството, че понякога прекалявате. Когато излизам с една приятелка примерно, винаги ще ме пита поне 2 пъти дали е дебела! Естествено отговора ми е винаги един и същ-категорично НЕ! Тя обаче не се спира. Последния път даже загубих бройката на тези въпроси :D . Просто не ви разбирам-не обичате да коментирате фигурата си, но подхващате тази тема винаги и когато събеседника ви каже нещо различно от не, се цупите? Защо така?


мм дамм .. и при мен е така.. мн0го е досадно :-D

dead_princess
08-09-2010, 16:16
RedJeans, преди доста време са "боготворели" пълните жени, защото са смятали, че са символ на плодородие и добри майки.И все пак живеем в 21век нали? :)

А твоята приятелка най-вероятно си проси комплименти, моите редовно го правят, а са доста слаби..много е дразнещо, ебати :lol:

xxKiFlA
08-09-2010, 16:25
az nикога не съм праила диета и най хубавите ми кг са 55 ама сега съм ослабнала малко :D aма пак искам да стана 55 и ще стана :P

RedJeans
08-09-2010, 17:00
RedJeans, преди доста време са "боготворели" пълните жени, защото са смятали, че са символ на плодородие и добри майки.И все пак живеем в 21век нали? :)

А твоята приятелка най-вероятно си проси комплименти, моите редовно го правят, а са доста слаби..много е дразнещо, ебати :lol:
С това само исках да кажа,че хората сами са направили,така че ТРЯБВА да си слаб,за да си харесван.Хората са животни.Все едно женско прасе да иска да отслабне :lol: Смисъл това,че трупат килограми е нещо естествено.

EsteticLoff
08-09-2010, 17:04
Поредната безсмислена тема .. :-o
Да не говорим, че всички само се повтаряте.

ecstazy
08-09-2010, 17:05
ужасно е,.. като почнат да ти дрънкат ох колко съм дебела погледни ми г*за гледай ми баджаците (:D:D:D:D) лелелеле идва ми да ги хвана за врата и да ги блъскам в стената около 10 минути. Адски дразнещо е, при положение, че те са с хубаво тяло. Не е да си с талия на бойлер (от една песен се сетих :lol: ) а и не е да си като солетка слаб. Ама ходи им го разправяй :?

teddyx33
08-09-2010, 17:13
Хормони,пубертет ,защото така им харесва на повечето да си говорят ..
Някоя слаба като ми каже "леле колко съм дебела" и казвам "даа по добрее ходи на фитнес ,че не приличаш на нищо хахахахха" да видиш на някои как им действа и се свестяват..
И мен страшно ме нервят ,но го обръщам на шега като им разправям "ебати големия *** си отвъртяла" :lol:

WaterLilly
08-09-2010, 18:13
Толкова лесен въпрос, че се чудя защо въобще го задаваш. Най-нормалното нещо на тоя свят е да искаш да бъдеш харесван и всеки, макар да го отрича, знае, че външният вид е фактор при намирането на приятели, гаджета и т.н. Повечето хора не се чувстват красиви, ако са дебели. Мислят си, че никой няма да ги хареса такива и ще си умрат сами. Не казвам, че това е правилен начин на мислене, обяснявам как се чувстват.
Ти няма ли да се цупиш, ако някой ти каже "Да, дебела си", "Да, имаш шкембенце", "Малко си трътлеста в дупето" или която и да е разновидност на това? Не искаме толкова много, просто малко да се почувстваме уверени! 8-)

Inn0cenCe
08-09-2010, 18:34
RedJeans, преди доста време са "боготворели" пълните жени, защото са смятали, че са символ на плодородие и добри майки.И все пак живеем в 21век нали? :)

А твоята приятелка най-вероятно си проси комплименти, моите редовно го правят, а са доста слаби..много е дразнещо, ебати :lol:

+ За всичко : )

foreverr
08-09-2010, 18:55
За съжаление в днешно време много от момичетата са маниячки, на тема колко са слаби и как да отслабнат(но лошото е, че аз донякъде съм от тях)Ма кар, че не съм от тези, които само питат дали са дебели.Просто аз много се ограничавам(с храната) и хората го виждат и ме питат защо, след като съм нямала нужда.Да, но за това, че искам да съм прекалено слаба не съм виновна аз-виновна е майка ми и роднините ми, защото в 8ми клас бях качила 4-5 килца и ми се подиграваха и от тогава съм " болен мозък" , само мисля за диети и за това коя храна има най-малко калории и и от коя храна се отслабва най-лесно.Другото което е - вижте моделите например-та те са безбожно слаби и приличат на зомбита.От гледането на тях, много от момичетата започват да се заблуждават, че щом като моделите са супер слаби, то значи това е идеала , а от там си правят и заключения , че самите те трябва да са толкова слаби, за да са идеални.Но всъщност ако се замислим виждаме колко сме слепи-въобще не е хубаво всичко да е кокали и жените да са като подвижни скелети.Най-добре е една жена да си е с нормали килограми, а не с поднормено тегло. :)

lady__bird
08-09-2010, 19:09
мдам ..има много момичета ,които а клееечкии , но пак казват нее дебела съм и почват да гладуват.това за мен са болни разлигавени хора ;д