PDA

View Full Version : Любов без бъдеще..?



wukktoruQ
08-09-2010, 11:21
Всяка година ходя на село,я сама,я с някой друг..там имам много приятели и така..но имаше едно момче,което от време на врме съм виждала там и други години,разказвали са ми за него,но досега никога не бяхме говорили.Та преди 2 седмици се върна от Плевен,бил е на изпит за шофьорска книжка и започна да излиза с нас.Все повече се привързвах,за тая една седмица бяхме неразделни.Не ми е казвал нищо,но личеше че не съм му безразлична.Събирахме се всяка вечер,или на купон,или просто на приказки..но вчера ми се наложи да се прибера в София,и всичко приключи.Още откакто се запознахме,не мога да спра да мисля за него,имах сериозен приятел,но се разделих с него,защото се измъчвах така..тая нощ не съм мигнала,и мога да твърдя че това не е просто лятно увлечение а е истинска любов..но той живее там и няма да можем да се виждаме,сигурно ще намина пак но чак септември и то за 2-3 дни,а нямам никаква идея как ще издържа до следващото лято..имам телефон,скайп,но знам че това е напълно безмислено...моля ви,дайте ми някакви съвети какво да правя...и не,не мога да го забравя :(

kradinero
08-09-2010, 12:10
Отчаяние ли виждам :? Мила, стегни се :-) За истинската любов граници няма.. Разстоянието не бива да пречи, ако е истинско.. Няма да се отказваш толкова лесно.. А и ти сама каза.. изкарал е курс за шофьорска книжка.. Ако държите един на друг ти ще намериш начин да ходиш по-често, а и той ще намери начин да идва.. :wink: А пък и поговори с него.. обясни му, че не искаш да прекратявате взаимоотношения.. покажи му чуствата си..

Айде гуд лЪк.. и нЕма да се косиш.. Има ли желание, има и начин \:D/

bratignat
08-09-2010, 12:20
Щом свиваш платната при първия полъх, няма да изминеш и крачка.

petyfi
08-09-2010, 12:22
Хилоуу!
Маце, първо - питай го той дали иска да е с теб! Може да е всичко, може да те харесва, но по някакъв друг начин :wink: Говори с него, изяснете ситуацията.
Второ- връзка, започнала от разстояние, а не примерно година преди конкретното разстояние, трудно се поддържа. Трябва наистина да си вярвате, за да може връзката ви да е пълноценна, иначе, както самата ти казваш - няма смисъл!
Ии трето - след като той е изкарал книжка, не мисля,че ще му е проблем да идва да те вижда,нали? :)
Аайде успех ! И се похвали ако има завръзка :-D

wukktoruQ
08-09-2010, 12:27
Благодаря на всички.
Когато мога пак да отида,тогава ще поговоря с него очи в очи,защото не искам да го правя по телефона...
ако някой има да добави още нещо,нека сподели

justonegirlwithonehope
08-09-2010, 12:32
Не бъди наивна.

wukktoruQ
08-09-2010, 17:40
Не бъди наивна.
защо,кое ми е наивното? :-o