PDA

View Full Version : Не я разбирам ..



lydiqjo
08-09-2010, 12:28
Здравейте , ако мога да задам един въпрос към хората които са в този форум :)(ето откъде започна всичко). Значи едно момиче с което се запознахме докато тя беше на кафе .. след това ми взе скайпа . Първите 1-2 дена си писахме , но след това всичко се изчерпа . Наскоро (3-4 дни) се видяхме пак отидох поздравих я и толкова продължих си по пътя . И сега изведнъж тя почва да ми пиши по скайп ... (приятно ли ти е да си пишиш с мен , колко връзки си имал с момичета/продължителност на връзките и т.н дори ми казва и "зайо" от време на време ..) И в един момент тя ми казва да ходим на кафе .. нямам против приятно момиче би могло да се пийне по кафе с нея , но разбрах , че си имала приятел ( не ми го каза тя) и тогава просто се обърках тотално , защото аз си мислех , че можи да се получи нещо (познавам приятеля и г/д ии няма да ми е съвестно ако излезна , но не съм сигурен въобще в това) . Та въпроса ми е следния .. Да забравя за това момиче дори и да я харесвам или да прецакам оня пич ;х Ако можи без обидни коментари :) Просто съм объркан и незнам какво да нарпавя. ](*,)

TheOnee
08-09-2010, 12:35
това ми прилича на мен, :razz: ама никога не наричам зайо
значи, не съм аз :razz:

bratignat
08-09-2010, 12:40
Според тебе заслужава ли си да си губиш времето с момиче, което ходи с друг и ти се сваля без да си приложил натиск или да си я свалял. Easy come, easy go...Успех, но имай едно на ум.

lydiqjo
08-09-2010, 12:43
След като почна да ми пиши изведнъж .. не се правех , че ми е безразлична , но след като научих за приятеля и .. начи на мислене ми се промени .. започвам да го усмислям лека - полека .. :)

justonegirlwithonehope
08-09-2010, 12:45
Ако мислиш, че си заслужава - давай.

xoxi
08-09-2010, 12:50
На теб ще ти е приятно ли да разбереш, че твоето момиче се зарибява с друго момче по скайп и го кани по кафета? Постави се в ситуацията на другото момче.
Ако все пак харесваш това момиче, поговори с нея за това. Може да се гадае само, защо тя постъпва така с приятеля си.

PHaNToM373
08-09-2010, 12:51
А ти защо не поговориш с нея, да я попиташ дали си има приятел.Ако ти беше на негово място как щеше да се почувстваш,ако разбереш ,че тя излиза с друг на кафе и му се сваля.Има много вариянти.. може би тя е просто по-контактна и се държи така с всички и не го приема като флирт,а може би го прави съвсем съзнателно.
Най - добре си поговри сериозно с нея.Не знаеш колко са сигурни другите източници на информация.Успех! :)

Claymore
08-09-2010, 12:51
Ахаха, като гледам си е намерила доста лесно резерва...сега ще те върти на малкия си пръст докато не й омръзне другия батко и ще дотърчи при теб.

lydiqjo
08-09-2010, 12:57
Определено няма да ми е приятно да науча ,че приятелката ми излиза с друг или се зарибява .. Аз още когато разбрах бях тръгнал да и пиша , но няма в скайп 2 дена днес ще стават 3 :Д .. После попитах една нейна приятелка за това "пате и зайо" и тя ми каза , че просто тя така говорила с приятеля (тея думи не ги изпозлвам често като си говоря с приятел/ка) , но въобще всичко което ми писа го намирам за флирт .. ще излезна с нея на кафе и там вече ще си поговоря с нея .. за приятеля и / дали това е нещо повече от излизане с приятел ии дали ще си останим само с кафето :Д мерси на всички :) Аз ще трябва да ходя на тренировка , така че чао от мен :)

GossipGirl89
08-09-2010, 12:58
Питай я директно дали е вярно, че си има приятел и ако отговори с "Да" веднага й задай въпроса "А защо тогава искаш да излизаш с мен?". От отговорите ще ти се изяснят доста неща. Ако започне да овърта нещо значи просто иска да си те върти и да те имам като резервен вариант.

iloves3x
08-09-2010, 13:02
Ахаха, като гледам си е намерила доста лесно резерва...сега ще те върти на малкия си пръст докато не й омръзне другия батко и ще дотърчи при теб.
Съвсем вярно!

ScorpionGirl
08-09-2010, 13:08
Според мен само ще си загубиш времето. Това може и да е някаква нейна си стратегия, която да я прилага към хората ( и по-точно към момчетата ), с които се е запознала наскоро. По-добре не се оплитай в тези "мрежи", защото може да стане проблем. Все пак ти си решаваш. Успех! :)

7227
08-09-2010, 13:11
Според тебе заслужава ли си да си губиш времето с момиче, което ходи с друг и ти се сваля без да си приложил натиск или да си я свалял. Easy come, easy go...Успех, но имай едно на ум.
Мдаа,тя освен теб може и други да сваля :-D По-добре имай едно на ум.Излезте на кафе,в това няма нищо лошо,не е престъпление,виж какво ще ти каже и сам си вади изводите. :)

Blondityy
08-09-2010, 13:30
А ДА СИ СЕ ЗАМИСЛЯЛ, ЧЕ ИСКА ДА СТЕ ПРИЯТЕЛИ??? :shock:

soul1199
08-09-2010, 14:43
ами може би иска да сте приятели или иска да види,как ще протекът нещата и да зареже приятеля си,заради тебе

Blondityy
08-09-2010, 14:50
ами може би иска да сте приятели или иска да види,как ще протекът нещата и да зареже приятеля си,заради тебе
++ 8)

zlonamerena
08-09-2010, 15:08
Ахаха, като гледам си е намерила доста лесно резерва...сега ще те върти на малкия си пръст докато не й омръзне другия батко и ще дотърчи при теб.


Дааа! Или иска да покаже на другия,че може да контролира момчетата :) Седнете и поговорете,изяснете се дали има пречки м/у вас. 8)

lydiqjo
08-09-2010, 15:17
А ДА СИ СЕ ЗАМИСЛЯЛ, ЧЕ ИСКА ДА СТЕ ПРИЯТЕЛИ??? :shock:

Всъщност първо си мислех това , но след работите които ми каза .. започнах да си мисля , че флиртува .. и иска нещо .. друго , можи и да греша като излезним на кафе ще си изясним работите :) .. Мерси на всички .. ! ;)

Wwwooow
08-09-2010, 15:32
Питай я директно дали е вярно, че си има приятел и ако отговори с "Да" веднага й задай въпроса "А защо тогава искаш да излизаш с мен?". От отговорите ще ти се изяснят доста неща. Ако започне да овърта нещо значи просто иска да си те върти и да те имам като резервен вариант.
+++може да са те излъгали, че има приятел !Питай я!!!

lydiqjo
08-10-2010, 09:38
Явно съм грешал .. Видяхме се случайно в центъра аз не я видях тя дойде при мен и ме прегърна . Като видях приятеля и зад нея разбрах , че тя просто тя така си говори и контактува с приятели .. а на гаджето и мисля че не му стана много приятно като ма прегърна по жеста който направи след това .. :D Такъв ми е бил късмета . :))

venelinka
08-12-2010, 16:37
Може да иска да сте просто приятели.

venelinka
08-12-2010, 16:39
Можеш да я питаш директно какво очаква от теб, дали те харесва и дали има приятел.

sladur4etyYy
08-12-2010, 16:53
Да забравя за това момиче дори и да я харесвам или да прецакам оня пич ;х . ](*,)

така, както описваш нещата, единствения прецакан накрая ще си ти. момичето си търси просто някой, когото да разиграва за разнообразие.

IrRePlAcEaBlE
08-12-2010, 17:02
Първо се опитай да поговориш с нея за приятеля и, изяснете си хубавичко нещата. Може да идеш на кафе с нея, ако ти е приятна. Едно кафе все пак не значи нищо. И въпреки това смятам, че ще е гадно да зареже приятеля си и да тръгне с теб, просто ей така. Всичко е в твоите ръце. Успех! :)

iveetyy
08-12-2010, 19:37
Представи си , че преебеш пича.
След време кой ли пич ще преебе теб ?

N0_feAR
08-12-2010, 23:03
Излизате на кафе и готово. "Ще прееба пича" ... а ти пък толкова ли си убеден, че тя ще го зареже заради теб. Може да иска да те опознае просто, да станете приятели или пък връзката със сегашния й авер да куца яко и да е видяла нещо в теб. Риск печели риск губи ай бегай при нея ;]

valdesbg
08-12-2010, 23:06
Лови момата за опашката :)

Ако нещо се обърка - ти излизаш сух. На нея ще и викат. Ако нищо не се обърка - ще си имаш ново гадже.