PDA

View Full Version : Висока и слаба-УЖАС



Backspace93
08-09-2010, 12:59
Здравейте. Темата не е с цел да се хваля или нещо такова, напротив. Искам да се оплача. И да поискам помощ, много ясно 8) Само да уточня, не си харесвам ръста, висока съм около 1.75, килограмите са около 50, плюс 1-2 МОЖЕ БИ. Знам, че има и по-високи, но аз съм и слаба. Нищо не ми седи като хората. Никакви дрехи не мога да си харесам. Стоят нелепо. Хубав потник, тениска? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, няма такива за мен. Всички са ми късиииии, не искам да ходя и да ми се вижда пъпааааа WTF :? Ако са пък по-длъжки, хептен пък ме правят плоскааа, нищо не се получава. Една пола не мога да обуя, всички са прекалено къси и ПАК НЕ МИ ХАРЕСВА КАК СЕДИИИИИИИ :-x Рокли пък никога не нося, защото седят съшо ужасно. Изглежда аз не разбирам от стил, мода, но наистина не знам какво седи на човече като мен. Къси гащи-също. 2 клечки стърчат, голяма красота :? Всичко ми изглежда късо, късо, късоооооооо :-x :-x Кажете как да се обличам, моля :D :D За дънки се спирам на тип цигара, или плътни по мен, за токчета не може да става и дума, а ми се носят :? Тва е, мерси :lol:

xSANYAx
08-09-2010, 13:03
Мм,според мен не трябва да правиш всички тези безумни лишения,а напротив-да се радваш,че имаш такава хубава фигура,която много момичета всячески се стараят да придобият,но не става.Иначе ако късите неща те притесняват,нормално е,отдавна мина модата на селските къси потничета.. но носи поли,така ще се виждат слабите ти крака,та те дебеланите тресат баджаци с ултра къси поли,а пък ти си седнала да се ядосваш колко са ти слаби краката.. :)

Little_Lady93
08-09-2010, 13:05
Пробвай се като модел :-D
http://www.kaminata.net/viewtopic.php?f=63&t=26432 -- ето ти статийка

Backspace93
08-09-2010, 13:10
За модел не ставам, а да се примиря - не мога. Ужасно е :cry: :lol: Ама наистина е ужасно...

Infinity
08-09-2010, 15:22
Дай актуална снимка да преценим какво ще ти седи добре. :)

CupcakeMonster
08-09-2010, 15:34
Айде да се смениме? 8-)

Я качи снимка,да те видим,не може да е толко зле :-o

viksun
08-09-2010, 17:45
със сигурност не е :) ! високите момичета са истинско чудо на природата с тези дълги слаби крака ... опитай се да ги подчертаеш хубаво е че си слаба .. ти имаш предимство пред другите момичета знаеш че моделите са високи и красиви . опитай се да бъдеш уникална като тях.. :-) :-) :-) и да пусни снимки да те видим какво бижу си :*

nimfetka7
08-09-2010, 17:57
Започни да ядеш повече, за да не си кльощава и така ще изглеждаш по добре в дрехите си :)

Lillyann
08-09-2010, 18:02
Ужасно ?! Какво му е ужасното ?!
Вместо да се радваш, че си слаба и висока ти си тръгнала да се оплакваш.Точно пък на такива фигури почти всякакви дрехи стоят добре.Неслучайно моделите са слаби и високи, за да може дрехата да изглежда по най-добрия начин.
Радвай се на тялото си и недей да си създаваш излишни комплекси.

nimfetka7
08-09-2010, 18:05
Ужасно ?! Какво му е ужасното ?!
Вместо да се радваш, че си слаба и висока ти си тръгнала да се оплакваш.Точно пък на такива фигури почти всякакви дрехи стоят добре.Неслучайно моделите са слаби и високи, за да може дрехата да изглежда по най-добрия начин.
Радвай се на тялото си и недей да си създаваш излишни комплекси.
Нее, не съм съгласна. Имам една приятелка ужасно слаба и нищо не и седи добре.

viksun
08-09-2010, 18:14
^^^ аз също не съм съгласна с теб .. сигурна съм че дрехите и стоят много добре но тя не може да ги подбира ;)

RedJeans
08-09-2010, 18:17
^^^ аз също не съм съгласна с теб .. сигурна съм че дрехите и стоят много добре но тя не може да ги подбира ;)
Или е от онези високи скелети ') Това,че е висока и слаба,не значи,че 100% е красива(за по-горния ти коментар)

viksun
08-09-2010, 18:21
^^^ ами ако е ? тя търси помощ има нужда някой да и вдъхне самучувствие ти защо я нападеш ? от къде знаеш че е "скелет" ? всяка жена е красива няма грозни всяка от нас има своя чар :)

WaterLilly
08-09-2010, 18:24
всяка жена е красива няма грозни всяка от нас има своя чар :)
Да бе, сигурно. :lol: Айде да не се лъжем, а?

Авторката, като те дразни, че си слаба, понадебелей. :) За това, че си висока, няма какво да се направи. Пък и не е нещо лошо.

viksun
08-09-2010, 18:29
пха че кой се лъже ?? (rofl) ;)

Paramour
08-09-2010, 18:56
Аз съм по същия начин...
Гледай плюсовете. Аз какво ли не съм пробвала, всякакви стилове на обличане: с много широки дрехи и с такива по тялото. В крайна сметка се спрях на нещо средно. Обикновенно нося прави дънки, а не тип цигара. Ако смяташ, че действително си скелет по-добре не носи тип цигара. Ще изглеждаш още по-кльощава с тях.
За тениски и потници... взимай си по-дълги. Винаги се намират такива.
Какво се ядосваш? Било ужасно?!?! Неее! И аз си мислих така по едно време, но... както и да е. Отплеснах се пак.
Та идеята беше: ГЛЕДАЙ ПЛЮСОВЕТЕ, които ти е дала природата. :) :)

Backspace93
08-09-2010, 19:23
Ами чак СКЕЛЕТ не съм :-o Краката може би ми са почти нормални и с дънки по мен изглеждат поносимо. За надебеляване и дума не може да става. Всичко е до ген, ям много, но не се лепи нищо ЗА ЖАЛОСТ. :o Няма какво да ми казвате, че трябва да се радвам. Всеки иска това, което няма. Аз например искам да съм 1.60, 50-55кг :grin: , но не се получава и завиждам на по-дребничките момичета :( И това е май, снимка няма да давам 8-) 8-) Не искам да бъда идентифицирана 8) :D

BlackMeow
08-09-2010, 20:12
Ами чак СКЕЛЕТ не съм :-o Краката може би ми са почти нормални и с дънки по мен изглеждат поносимо. За надебеляване и дума не може да става. Всичко е до ген, ям много, но не се лепи нищо ЗА ЖАЛОСТ. :o Няма какво да ми казвате, че трябва да се радвам. Всеки иска това, което няма. Аз например искам да съм 1.60, 50-55кг :grin: , но не се получава и завиждам на по-дребничките момичета :( И това е май, снимка няма да давам 8-) 8-) Не искам да бъда идентифицирана 8) :D

Не се чувствай зле от това, че си малко по-кльощава! Никой не е идеален и съм сигурна, че няма жена, която да си харесва всичко! ;)

whitediamond
08-09-2010, 20:46
Ами чак СКЕЛЕТ не съм :-o Краката може би ми са почти нормални и с дънки по мен изглеждат поносимо. За надебеляване и дума не може да става. Всичко е до ген, ям много, но не се лепи нищо ЗА ЖАЛОСТ. :o Няма какво да ми казвате, че трябва да се радвам. Всеки иска това, което няма. Аз например искам да съм 1.60, 50-55кг :grin: , но не се получава и завиждам на по-дребничките момичета :( И това е май, снимка няма да давам 8-) 8-) Не искам да бъда идентифицирана 8) :D

Не се чувствай зле от това, че си малко по-кльощава! Никой не е идеален и съм сигурна, че няма жена, която да си харесва всичко! ;) Хаха споко мацко и аз съм така. 50 и нещо кила съм 1.70 и съм ебати клечката. От малка не нося рокли и полички ,все си викат като надебелея тогава ще си сложа нещо късо. От колко време си го казвам не е истина. Нз и аз кога ще се случи чудото да ме видят с рокля и пола. :lol:

bilqnavod
08-09-2010, 20:55
Честно да ти кажа и аз имам височина и съм твоите кг. Казват ми че съм кльощава. Но реших, че трябва да се харесвам такава каквато съм. Какво да ми пука за другите. А ти от къде знаеш, че не ставаш за маникен? Дай снимка аз ще ти кажа! :)

BlackkStar
08-09-2010, 21:01
Ако искаш дай снимка и си махни лицето да те видим толкова ли си слаба наистина.

Biskfitka
08-09-2010, 21:46
Е...това за блузките и потниците ми беше странно.И аз съм около 1,73-4 и почти всичко,което си харесам ми стой добре (нито дълго,нито прекалено късо) :-o
А за полите и роклите-носи си и се харесвай каквато си.Че и токчета също можеш да носиш :D

Sasha2k8
08-10-2010, 13:10
Ами чак СКЕЛЕТ не съм :-o Краката може би ми са почти нормални и с дънки по мен изглеждат поносимо. За надебеляване и дума не може да става. Всичко е до ген, ям много, но не се лепи нищо ЗА ЖАЛОСТ. :o Няма какво да ми казвате, че трябва да се радвам. Всеки иска това, което няма. Аз например искам да съм 1.60, 50-55кг :grin: , но не се получава и завиждам на по-дребничките момичета :( И това е май, снимка няма да давам 8-) 8-) Не искам да бъда идентифицирана 8) :D
Ако знаеш колко искрено ти завиждам, че ядеш а не ти се лепи.
И аз не съм дебела (1.71 съм и съм към 50 кг вече ако не и по-малко), но ако се отпусна повече и ям мазно и т.н. веднага почва да си личи :(

Claymore
08-10-2010, 16:36
Е как така ти седи късо...вземи си от тия новите тениски дето да по-дългички и широки. Отдолу сложи едни къси панталони и ги свлечи малко по-надолу, изглежда добре. [няма да се видят от тениската]
Аз лично съм 1.70 и от известно време слабея...от 50 станах 47 :( и честно да си кажа така изглеждам още по-добре :-D иначе е някак си дундесто. :D

tonie__
08-10-2010, 17:15
а защо не можеш да станеш модел не разбрах?мен това ми е мечтата-да съм висока и достатъчно слаба,че да се занимавам с това.Пробвай се поне,не всички го имат тоя шанс.Иначе за дрехите,най-лесното е да потърсиш снимки на модели в ежедневието и да видиш с какво се обличат

billytalent
08-10-2010, 17:22
Странно!!! Не мога да повярвам, че всичко ти е късо или ти не виждаш добре или нз от къде си купуваш дрехи.
Аз като съм 1.78 как си намирам дрехи?!

Slamdancer
08-10-2010, 17:33
Мене пък ме кефат високи и слаби мацки , стига да има гърда.. :Д :D

krisito9212
08-10-2010, 18:16
Нито си слаба,нито си много висока.Аз съм около 177-79 и съм 50 кила,била съм и 48.Нося 12-13 см токчета и напротив-дрехите ми стоят страхотно и винаги има моя номер,защото никой не носи толкова малък номер.Гордей се! ;)

vivchu
08-10-2010, 19:31
ии аз имам т0зи пр0блем ,. н0 не до такава степен ., че да не ми харесва! :( ии мн0го ме дразни някой кат ми каже,. "тряя малко си оформиш тялото" ,. "що не си пооформиш тял0то" и някви такива :-x .. кв0 значи да си го оформя .. как? :-o какв0 имат предвид под "оформиш" :-D

vampire_girl_
08-10-2010, 19:51
Помня,че едно момиче от стария ми клас пиеше бирена мая и беше наддала видимо няколко килограма,а до колкото знам има и други полезни действия.

Обаче,според мен,едно такова тяло /мечтата на много момичета/ ,едва ли изглежда зле.

pe6oSribata
08-10-2010, 20:01
Бе ти 200 кила ли искаш да си бе ? Направо си идеална,само почни да тичаш за да се стегнеш малко и да похапваш повечко.

mar7inaaa
08-10-2010, 20:08
И аз съм висока и слаба(172 - 47 кг) ,но пък и си се радвам ,за което!И аз ям,но ген - не се лепи.. Е,вярно токчета високи и аз съм искала да нося.. Но си има и плюсове това да си висок и слаб ...!!! : ))))

Slamdancer
08-10-2010, 20:39
Прати ми 1 пик на ЛС и ще ти кажа как си :D

SuN15
08-10-2010, 23:13
Слабите и високо момичета са много привлекателни , особено с къси коси ..
Преди няколко години видях едно момиче около 1.70/75 висока и около 40/45 кг , с къса коса и небрежна походка , направо се влубих в нея нищо че не можах да видя хубаво лицето . сега като се замисла може да беше и момче :-o ама нищо в фантазиите ми е момиче :D

Paramour
08-11-2010, 09:22
Висока, но не прекалено; слаба, без склонност към напълняване/аз съм по същия начин/... Защо се оплакваш? Не можеш да очакваш дрехите да ти стоят така както на едно момиче, което е 150. Просто трябва да си избираш такива дрехи, които да подчертаят това, което имаш.... :) :)

п.п. Постни една снимка де, моля тее!!! 8-)

to0niTy
08-11-2010, 11:05
И аз съм висока и слаба(172 - 47 кг) ,но пък и си се радвам ,за което!И аз ям,но ген - не се лепи.. Е,вярно токчета високи и аз съм искала да нося.. Но си има и плюсове това да си висок и слаб ...!!! : ))))
И аз имам долу-горе твоите мерки .. Радвам се, естествено, та дори искам да стана още по-високаа :-D
До авторката : Трябва да се радваш, че имаш хубава фигура - има толкова много момичета по света, които биха направили всичко, за да имат твоите 'размери' . Пък и да ти кажа честно според мен не си чаак толкова слаба и висока - познавам много момичета, които са по 178-9 см и 47-49 кг .. ии всички момчета им се лепят. :wink:

Infinity
08-11-2010, 11:18
Какво да кажа аз - 173/45-46кг. 8-)
Идеални са ми , харесвам се. Не ми се лепи и на мене , де , ако се лепеше мисля , че определено щях да съм повече , но пробвах доооста време и с яко тъпчене , но не става ! Примирих се и се харесвам , започни и ти да го правиш. Наистина повечето момичета мечтая затова - да ядат и нищо да не им се лепи !! :-P 8-)

Paramour
08-11-2010, 11:24
Може би авторката би се чувствала по-добре с височина 1,50 и тегло 70-80 ... :?

RedJeans
08-11-2010, 11:34
Може би авторката не разбира колко хубави мерки има и иска да се облича като приятелките си,които едва ли са толкова високи и затова дрехите им седят по друг начин.Поначало в тези масовите магазини дрехите се правят за 170/5см.

tupcho
08-13-2010, 12:04
Нито си висока, нито си слаба :?
Според мен 175 е съвсем нормално, пък и ако смяташ, че 50 кг е малко ..
Но това си е лично мое мнение, ти ако искаш да си висока 160 см и да си 50 кг си е твоя работа.. :o
ПП - имам чувството, че авторът е някое джудже, което иска да покаже колко е зле да си 'висок' :razz: 8-)

lozanovaa
08-13-2010, 12:20
и аз съм 172-3 см и 50-1 кг и като цяло се харесвам.Изключение са ми слабите колена,малко изпъкнали седят и ми създават комплекси ама няма сега заради едни колена да спра да нося рокли,поли и къси панталони :? не съм почитателка на супер късото а на средно късото. И въпреки че съм висока обичам да нося високи сандали 8-) до 4-5 см не повече,просто ми е супер леко с тях ; ) и дори да ям много нищо не ми се лепи както е и при теб.Това си е бая голям плюс честно.А това за потниците - под "не ми стоят добре" какво имаш предвид?- че имаш малки гърди заради ръста и кг и не могат да изпъкнат или нещо друго?Аз също понякога се дразня затова :oops: ама какво да се прави,важното е че останалото си ми е перфектно :-P

Little_Lady93
08-13-2010, 12:35
Нито си висока, нито си слаба :?
Според мен 175 е съвсем нормално, пък и ако смяташ, че 50 кг е малко ..
Но това си е лично мое мнение, ти ако искаш да си висока 160 см и да си 50 кг си е твоя работа.. :o
ПП - имам чувството, че авторът е някое джудже, което иска да покаже колко е зле да си 'висок' :razz: 8-)

Ти пък ако смяташ, че 50 кг на 175 е нормално...
Супер здравословно е просто. Пази си мнението за себе си. Пробвай ти да си 50 кг като не е малко :?

Paramour
08-13-2010, 12:58
Нито си висока, нито си слаба :?
Според мен 175 е съвсем нормално, пък и ако смяташ, че 50 кг е малко ..
Но това си е лично мое мнение, ти ако искаш да си висока 160 см и да си 50 кг си е твоя работа.. :o
ПП - имам чувството, че авторът е някое джудже, което иска да покаже колко е зле да си 'висок' :razz: 8-)

Ти пък ако смяташ, че 50 кг на 175 е нормално...
Супер здравословно е просто. Пази си мнението за себе си. Пробвай ти да си 50 кг като не е малко :?

Нещо не ти хванах мисълта...

MidnightTornado
08-14-2010, 10:27
Знам как е. Опитай се да качиш няколко килограма, за да се балансират нещата горе-долу.