PDA

View Full Version : Нормално ли е за възрастта ми?



MagickBlade
08-09-2010, 13:02
Здравейте всички :) Та да ви кажа кое ме мъчи.Преди два месеца навърших 14,но проблема е,че незнам дори дали съм влязаъл в пубертета.Четох из гугъл ,и доколкото разбрах май съм влязъл.Скротума ми е набръчкан,и имам съвсем леко окосмение.по топките и над пениса.Ако може да ми кажете след колко време горе-долу,ще настъпи първата еякулация и мутацията на гласа?

Моля без обиди и обяснения, за това колко съм тъп.Надявам се да получа смислени отговори :P

Claymore
08-09-2010, 13:12
Някои хора навлизат по-късно в пубертета. Вероятно до година някъде вече ще са настъпили почти всички промени, но не е задължително.

b3b3t0y
08-09-2010, 13:50
При всеки е различно,нищо не се знае :)

MagickBlade
08-09-2010, 13:54
Годинааа... :О :О :О Аз очаквах до края на лятото да съм готов :) А някакви витамини,хранителни добавки...такива глупости има ли,за ускорение на развитието?

MagickBlade
08-09-2010, 14:08
Сега забелязах,че и колегата Crescent има подобен проблем,та и аз като него съм в ново даскало и не го ща детския глас и искам да съм малко по-висок :)




П.П Хух не съм единствен :)

Claymore
08-09-2010, 14:18
Не съм казвала, че със сигурност, но ако мине повече от година си е късен пубертет. По-добре не пий никакви хапчета и т.н. Чувала съм, че има някакви глупости, но са на принципа на шампоаните за мазна кожа. Ще растеш малко и после ще спреш и няма да мръднеш.

MagickBlade
08-09-2010, 14:28
Ясно,значи само мога да чакам.И още нещо, аз имам същия проблем като онзи пич,имам голям апетит ям много и пълнея :shock: Всеки ден си правя дълги разходки около километър,ама никакъв ефект.И последно нещо :) , днес цял ден я карах без хляб и по едно време ми са зави святт,и така около 15 мин,после бях отпаднал,отидох, хапнах обилно и се успокои положението.Та това от липсата на хляба ли е станало,смисал аз си останах гладничак,щот без хлебец...

Claymore
08-09-2010, 15:00
Тц тц...не се ограничавай от към храна, но спортувай повечко [са ако дойде някой про-ана и ми каже нещо ще го счупя на 2]. На тая възраст се развиваш и имаш нужда от енергия.

MagickBlade
08-09-2010, 15:43
:D :D :D Ами аз сега съм на село и единственото,което мога да правя е да бягам, или ако са съберем хора някфо мачле да завъртим.
Ще бъда упори,ще тичам и дано има резултат ;p
Мерси за разбирането и полезната информация :)

baby7878
08-27-2010, 13:47
Ами при момчетата пубертета започва в по-късен етап...всичко при теб е нормално...просто трябва малко да чакаш :D

KumchoValcho
08-27-2010, 14:03
Охо, мен още от 12 някъде годишен вече ме хвана пубертета
Теб доста по-късно.
Скротума и на бебета е набръчкан по принцип :lol:
Ще чакаш 1-2 години да се развиеш малко, не можеш да пораснеш по-бързо..

Споко, всеки различно се развива :)

MagickBlade
08-27-2010, 15:05
Мерси за отговорите :) Просто ми е кофти,че съм по различен от съучениците си,от време на време ми са подиграват и не е много приятно.Апак и попринцип гласа ми си е по-писклив,и тъй като не е мутирал звуча като момиче :S

LipSy
08-28-2010, 07:12
Пубертета би трябвало да се развие до 16 годишна възраст. Всеки организъм е различен. Не мисля, че трябва да се притесняваш!

MagickBlade
08-28-2010, 09:26
Успокоихте ме :) Значи просто ще чакам :P

OneGuy
08-28-2010, 12:26
Здравейте всички :) Та да ви кажа кое ме мъчи.Преди два месеца навърших 14,но проблема е,че незнам дори дали съм влязаъл в пубертета.Четох из гугъл ,и доколкото разбрах май съм влязъл.Скротума ми е набръчкан,и имам съвсем леко окосмение.по топките и над пениса.Ако може да ми кажете след колко време горе-долу,ще настъпи първата еякулация и мутацията на гласа?

Моля без обиди и обяснения, за това колко съм тъп.Надявам се да получа смислени отговори :P
Нз маина аз на 15 години вече се бръснех ... лице .... и всичкото му друго останало ...

brum21
08-28-2010, 17:07
тия ма отрепаха напрау :shock: ...
влизам си в форума и кво да видя:
1тема: набръчкаха ми са ташаците :shock:
номер 2: не искъм да ми идва :?
идва номер 3: на обяд преядох и посли цял де ма болеше корема :lol:
и последната но не на последно място: АЛЕРГИЯ 8-)

get a life ... :(