PDA

View Full Version : Проблем с приятеля ми



selo_girl
08-09-2010, 13:49
Приятелят ми се облича ужасно ...мн ме изнервя :? Иначе харектера му е прекрасен ...но някак си ме депресира с гадните дрехи ,които носи .Моля Ви дайте ми съвети как да променя начина му на обличане .

wheeliemaster
08-09-2010, 13:50
Щом характерът му е прекрасен, както ти казваш и толкова ти харесва, какъв е проблемът, че не ти допада начинът му на обличане.. Щом харесваш самия него... :)
Моят съвет е да поговориш с него по този проблем за теб. ;)

bratignat
08-09-2010, 13:51
Извинявай, но това е адски глупав проблем. Освен ако ен се облича с мръсни или скъсани дрехи, като просяк, нямаш право да му се бъркаш. Всеки човек си има стил.

bebe7o
08-09-2010, 14:01
Извинявай, но това е адски глупав проблем. Освен ако ен се облича с мръсни или скъсани дрехи, като просяк, нямаш право да му се бъркаш. Всеки човек си има стил.

Абсолютно съгласна. :?

just_me_and_i
08-09-2010, 14:37
Избери един или няколко от възможните отговори за да разберем точно какъв е проблема
1. Загащва се до над пъпа все едно е от Разград
2. Носи чехли или сандали с чорапи
3. Носи анцуг с обувки
4. Носи анцуг с кожено яке
5. Носи анцуг с риза
6. Носи постоянно елече тип работно и го комбинира със всичко.
7. Носи загащен до над пъпа анцуг, с чехли с чорапи, и риза с къс ръкав под коженото яке :booooomb:

soul1199
08-09-2010, 14:47
подари му дрехи за рд-то му или пък отидете заедно на пазар

sasha_90
08-09-2010, 14:52
Не се опитвай да го промениш,мъжете мразят това.Решение на проблемът ти:примиряваш се с начина му на обличане или го зарязваш.Но според мен е тъпо да го зарежеш,заради дрехите.Може да няма пари за други или да си ги харесва.

zlonamerena
08-09-2010, 15:05
Щом той се харесва така,няма какво да направиш.Ако се задълбочиш в това,има вероятност да го изгубиш. 8) С мъжете оправия няма,от страна на обличане. И Голи да тръгнат,няма да им пука,кой какво казва. :D