PDA

View Full Version : Помогнете



DesSsi
08-09-2010, 14:10
Трябва да отслабна !?
Кажете как да сваля 10 кг за 3 седмици - ЗНАМ ЧЕ Е НЕЗДРАВОСЛОВНО
Приемам всякакви съвети свързани с това което питах.
Благодаря предварително :)

Wwwooow
08-09-2010, 14:16
ако живееш в блок-слизай/качвай се пеш по стълбите.
Бягай сутрин.Танцувай. 8-) Яж повече плодове и зеленчуци вместо сладко.Спри сладкото ако можеш,газираното също(замени го с вода)!
Потърси в гугъл някакви упражнения има ДОСТА и ги прави по един или два пъти на ден.Изтегли си от замунда Pump It Up !!!Потърси из ,,КОЗМЕТИКА И ДИЕТИ" има доста такива теми,някои от тях дори са важни !!!

schhhhhhh
08-09-2010, 14:19
Хранителен режим + спорт
( под "хранителен режим" не разбирай фотосинтеза ;) )

И все пак, нека някой, който е свалял толкова за това време ти даде по-подробно инфо, защото това не е по моята част. Успех! :)


П.П. Само от любопитство - защо бързаш толкова с отслабването?

RedJeans
08-09-2010, 14:23
Хранителен режим + спорт
( под "хранителен режим" не разбирай фотосинтеза ;) )

И все пак, нека някой, който е свалял толкова за това време ти даде по-подробно инфо, защото това не е по моята част. Успех! :)


П.П. Само от любопитство - защо бързаш толкова с отслабването?
100% за у-ще :)
Аз също искам за 3-4 седмици 10-15 кг.Почвам Pump it up и диета.Септемри се записвам,защото лятото няма тренировки на това,което искам.И пия вода и студен чай само.СЛед диетата ще се храня разделни или здравословно.Спирам газираното(ее..малко ще пия ама не всеки ден или всяка седмица а 1-2-3-4 пъти в месеца 8-) ).Подчертавам:Не спортувам много,защото диетата не го позволява!

DesSsi
08-09-2010, 14:32
Да, заради у-ще :)

DesSsi
08-09-2010, 14:40
Хранителен режим + спорт
( под "хранителен режим" не разбирай фотосинтеза ;) )

И все пак, нека някой, който е свалял толкова за това време ти даде по-подробно инфо, защото това не е по моята част. Успех! :)


П.П. Само от любопитство - защо бързаш толкова с отслабването?
100% за у-ще :)
Аз също искам за 3-4 седмици 10-15 кг.Почвам Pump it up и диета.Септемри се записвам,защото лятото няма тренировки на това,което искам.И пия вода и студен чай само.СЛед диетата ще се храня разделни или здравословно.Спирам газираното(ее..малко ще пия ама не всеки ден или всяка седмица а 1-2-3-4 пъти в месеца 8-) ).Подчертавам:Не спортувам много,защото диетата не го позволява!

А ти колко кг си сега ,, ии от колко дни си на вода и чай и какъв е резултатът ? :)

RedJeans
08-09-2010, 14:44
Сега съм 57кг(160см).От 4 август.Аз не пия само вода и чай,а правя диетата на боряна.Отслабнала съм 2-3 килограма.От днеска правя Pump it up-изморително е,но пък е точно като тренировка.

RedJeans
08-09-2010, 14:45
Отслабнала съм толкова малко,защото не спортувах и почтни не излизах(само на плаж ходих).

DesSsi
08-09-2010, 14:57
3 кг за 5 дена не са малко

betsey1315
08-09-2010, 15:15
Много секс и ябълки :D

Inn0cenCe
08-09-2010, 18:44
Много секс и ябълки :D

Ммм, тва сигурно помага :-D .

По темата: Щом искаш да изглеждаш страхотно за първия учебен ден, започни с диета (в този раздел ще намериш много) или поне си изгради някакъв режим. Изтегли си Pump it up - чувала съм, че много помага, и да не забравим - тичането. Замени газираните напитки с вода.

Въпрос: Има ли място точно на което искаш да отслабнеш, или навсякъде ? : )

DesSsi
08-09-2010, 18:55
най вече дупето и краката - нагоре съм добре

foreverr
08-09-2010, 19:01
Избери си нещо да спортуваш, а ако мразиш да спортуваш поне ходи на плаж и си прави по продължителни разходки вън.А колкото до храненето-не яж пържено, не яж сладко и снаксове и вафли и подобни, подслаждай кафето си вместо с захар с мед, не яж тестено, не пий алкохол(ако ти се пие пий червено вино само).И общо казано-храни се здравословно.

lady__bird
08-09-2010, 19:08
В никакъв случай не гладувай!Има специални диети,с нормални храни,които ти набавят нужните витамини за организма.С гладуване можеш толкова да си увредиш организма,че после ще страдаш много :?
Поърси из интернет някоя доказана диета и почвай.Също така много движение.Думата мързел да я няма ;д В домашни условия можеш да правиш коремни преси и клякания за стягане на краката.Във вбокс има много такива упражнения.Успех! =;