PDA

View Full Version : Любов или трагедия



sashto22
08-09-2010, 18:31
На някой от вас може би ще му се стори една нелепа и много тъпа история,но все пак ви моля за съвет..Предстои ми да кандидатствам тази година, на 13 съм.Не искам да се случи така както миналата учебна година...Не е нищо особенно но ето че се случи и провали живота ми изцяло.Влюбих се, за първи път...толкова хубаво чувство, но в същото време толкова трудно бе за мен да бъде тази свята любов несподелена...провалих се и в училище, изоставих приятелите си, изоставчих и себе си..превърнах се в петно...А той се държеше безпощадно...Докато един ден , започмах да не мога да чувствам нищо, нуждаех се т психолог...получих го , а той откри тежката диагноза "Паническо разтройство" (страхова невроза) което означава, че животът ми беше в опасност, защото изпадах ежедневно в кризи,под чийто влиание можех да извършвам глупости, дори да сложа край на живота си, започнаха ежедневни сеанси с психолог, силни лексарства, веднага щом свърши учебната година, заминах в провинцията, уж щтях да се пооспокоя и да СЕ ИЗЛЕКУВАМ, ПРОДЪЛЖАВАМ С ЛЕКАРСТВАТА И ДО ДЕН ДНЕСШЕН,и чувствяам същата любов към него, какво ли не направи за да ме унижи и докато се усетих бях в тежко състояни, скоро започва учебната година, и както казах ми предстои да кандидатствам, и не искам да се проваля отново, мечтите ми са да вляза в доборо училище и се боя , че щом го видя ще настъпят онези дни...и ще се проваля ( НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА ОТ 2 МЕСЕЦА)...мОЛЯ ВИ БЕЗ УПРЕЦИ :(

FuckedUp
08-09-2010, 18:36
Яко филми или ДОСТА ПРЕУВЕЛИЧАВАШ..на 13 год. възраст..тц..не ми се вярва..

InloveAgain
08-09-2010, 18:37
Ти самата не си ли помогнеш няма как да стане..
Опитвай се да го избягваш,недей да мислиш за него .. Като не се е получило,това е,момчета много .. тепърва ще срещаш в живота си хора,които ще вземат важна роля в живота ти.Но първо помисли за своето собствено развитие,има време за всичко .. Сега изтървеш ли годината,самата ти пропадаш както казваш.. Стегни се.. може да не ти е леко в началото ,но с постоянство можеш да постигнеш всичко,което поискаш.

sladur4etyYy
08-09-2010, 18:41
работи върху себе си. намери си хоби, приятели, усъвършенствай се в някоя област, спортувай. просто не мисли за него. по- силна си, отколкото предполагаш, просто трябва сама да го повярваш.

lady__bird
08-09-2010, 18:46
Добре е ,че поне осъзнаваш какво ти има :) Един съвет,който е много важен за дълъг живот : Не преживявай толкова силнот такива неща!Гледай с усмивка на всичко,колкото и да е трудно.Знай,ч евинаги след нещо лошо,ще дойде добро.Смей се много!Смехът помага винаги.Това е само едно момче.Всеки казва момчета много..ти си мислиш ,че той е единствен,а не е .
Успокой се.Помисли какво искаш от живота си.Няма лошо да ходиш на психолог.С него си споделяй как се чувстваш и той ще те разбере по-добре от всеки друг.Набележи си цели в живота.Какво иска да стане от теб,съсредоточи се..трябва да бъдеш силна и готово :) Не е хич лесно,но лесно няма никъде.

bebencetyy
08-09-2010, 19:02
Добре е ,че поне осъзнаваш какво ти има :) Един съвет,който е много важен за дълъг живот : Не преживявай толкова силнот такива неща!Гледай с усмивка на всичко,колкото и да е трудно.Знай,ч евинаги след нещо лошо,ще дойде добро.Смей се много!Смехът помага винаги.Това е само едно момче.Всеки казва момчета много..ти си мислиш ,че той е единствен,а не е .
Успокой се.Помисли какво искаш от живота си.Няма лошо да ходиш на психолог.С него си споделяй как се чувстваш и той ще те разбере по-добре от всеки друг.Набележи си цели в живота.Какво иска да стане от теб,съсредоточи се..трябва да бъдеш силна и готово :) Не е хич лесно,но лесно няма никъде.

+ съгласна съм :-)

bebe7o
08-09-2010, 19:11
Oхххххххххххххххх за Богаааааааааааааа... Излез от филмаааа !!! ](*,) ](*,) И не само ти ами и всички 11-13 годишни лапета кат теб! Ако спреш да си внушаваш и решиш сама да си помогнеш ще стане работата .. :? :x

ShtrudeL
08-09-2010, 19:30
Депресарче. Ще ти мине душко.

GregoryHouse
08-09-2010, 20:53
Излез от филма...самонавиваш се...Ще ти мине, скоро.

Jumbie483
08-09-2010, 21:01
Чак лекарства взимаш?
Според мен това е напълно излишно. Всеки преживява първата си нещастна любов тежко. Ти си едва на 13. В живота ще имаш още безброй много такива влюбвания и ако след всяка нещастна любов взимаш лекарства и изпадаш в депресия, то тогава не ми се мисли какво ще стане с теб.. Успокой се!