PDA

View Full Version : Спешно !



ZipFail
08-09-2010, 18:46
След последната тема нещата тръгнаха доста на зле...
Ето ква е ситуацията: Последните дни след инталацията на Avast! Антивирус компа ми се скапа тотално, зацикля дори като си отварям експлоръра и т.н...CPU usage постоянно ми е на 100%, независимо какво съм пуснал..антивируса не мога да го изтрия, понеже като го пусна зацикля, а трябва да му спра защитите..(дори в момента ми заби, едвам написах поста o.0)
Та въпроса ми е, възможно ли е да е от друго освен антивируса, и как да оправя нещата по дяволите ?
Мерси предварително 8-)

doomkillerr
08-09-2010, 18:57
Ами, че виж кой точно процес товари CPU-то на 100%. Аваста можеш да го махнеш спокойно и под "Save Mod" или другия вариант е да спреш всички процеси на антивирусната от "Task Manager"-a и след това да я деинсталираш! :)

ZipFail
08-09-2010, 18:59
Процеса който товари е нещо си svchost, и точно тоя взима 99%..ама като го изключа след 1 мин компа се изгася..
А това с изключването на всички процеси го прбвах, не става..пише ми, че за го деинсталирам трябва да му изключа защитите..

RadioMan
08-09-2010, 19:14
Този процес го нее от аваст а от самата ОС поне така мисля нямам проблеми с този процес при мене седмицата си лети 512 рам нищо не забива

Ми много ясно че ще изключи като този процес ти се води в администраторската ос на този процес всичко ти е включено за да ти върви нормално ОС като например локал - звук - и други