PDA

View Full Version : Вие какво мислите ?



bebencetyy
08-09-2010, 18:51
Искам да споделя и моята история просто да изкажете мнението си
и да датете съвет 8)
Значии има едно момче (В) което ме харесваше и искаше да бъдем
заедно аз отначалото не исках но всичките ми приятели казваха че
със него ще ми е добре ии следд три дни молене аз се съгласих ..
Тръгнахме почнахаа едни мили думи уникални смс .. чуствах се принцеса .. :grin: Въпреки че не го харесвах нямах симпатии той успя да ме спечели незнам как .. минаха се 20 дни и скъсахме беше разбрал
че съм казвала че нямам чувства към него и че съм говорила глупости за него макар и да е вярно .. когато чух думите :: Аз мисля че трява да се разделим буквално рухнах :-# плачех всеки ден обвинявах се слушах тъжнии песнички беше ужасно :-# минаха се известно време
и той ми пише че не ме е забравил че страда и така аз не върнах отговор на другия ден вечерта му се обадих и си говорихме 2 часа
някъде на другия ден почнахме да флиртуваме едни смс сериозни
признания и решихме че трябва да се съберем ЗА 2 ПЪТ :-o така и така
не трябваше да казваме на никой о боже та ние дори не се виждахме
карахме го два дена на смс-и и се КРАЙ след месец започнахмее да си
пишем в скайпа всяка вечер ии той каза Ще ти дам още един шанс
немога да те забравя ОБИЧАМ ТЕ има едно момиче което иска да е с мен но аз искам теб иии останах без думи заплаках мислих два дена
приятелите ме съветваха да не тръгвам с него ии ако тръгна с него
ще има обиди подигравки щяха да ми казват че съм тъпа и наивна
и не тръгнах с него .. сърцето ми искаше друго но аз казах че си имам
достойнство и прекратих това :( :( Трудно ми е да го забравя а чувам
от доста хора че наистина ме обича незнам кво да правя сложих точка
ама не и края :(
ПП сори за пр. грешки и че няма спазване на пунктоацията
ПП на 14 съм той е на 17 ..

InloveAgain
08-09-2010, 18:54
Ако бях на твое място .. не бих се интересувала какво мислят другите.Ще правя това,което чувствам,че е правилно за мен ,без да ми пука кой какво ще говори и как ще ни гледа. Според мен си постъпила неправилно ;).

bebe7o
08-09-2010, 19:05
Ако питаш мен по-хуу ходи и си играй с дЯцата пред блока.От начина ти на писане, от постъките ти, от това , че се съобразяваш с мнението на "приятелите ти" виждам, че си още прекалено малка, неориентирана и не знаеща какво иска. Порастни малко и тогава пак опитай. :wink:

lady__bird
08-09-2010, 19:40
Приятелите ти са злобни егоисти,който не искат да си щастлива.
"ии ако тръгна с него ще има обиди подигравки щяха да ми казват че съм тъпа и наивна" защо да си тъпа и наивна,ти си сгрешила,той ти дава 2ри шанс,малко хора имат тази възможност..*бах аз туй достойнство..Ти си говорила на всички,докато сте ходили 20дни,че няяш чувства към него.че не го искаш ляля..нормално да скъса с теб..

sedefchoto
08-09-2010, 19:54
Защо изобщо си послушала приятелите си.Няма те да излизат с него ,а ти.Отиди при него и му обясни .както на нас за какво става дума и че искаш да си с него.

sasha_90
08-09-2010, 19:55
Правилно е да слушаш сърцето си,а не какво казват другите.Опитай отново да видиш дали ще се съберете,но този път не обръщай внимание на другите.

SemperFidelis
08-09-2010, 22:18
Ако наистина те обича, по-добре си поговорете и се разберете. Приятелите ти ( как казваш на такива хора приятели ) не са ти никакви приятели, а познати. Приятелите се подкрепят и се насърчават, а не се нагрубяват така. Успех.

SuperBadSuperFresh
08-10-2010, 11:07
Тръгнала си с него заради приятелите ти.Сега не искаш да си с него,та същите тези да не ти се подиграват?!
Я не ги слушай.Ако с момчето имате чувства няма лошо и за 2 и за 20 път да тръгнете.

Mazacha
08-10-2010, 11:23
Чети сега! Първо сама си си виновна, можеше да му кажеш, след като сте тръгнали, че отначало не си го харесвала ама после и тем подобни вместо да си блъскаш главата. Ако наистина имаш чувства към него бъди с него. Не слушай никого, прави това което ти казва сърцето или поговори с майкати :). МНОГО АМА МНОГО РЯДКО ВЗИМАЙ ЧУЖДОТО МНЕНИЕ ПОД ВНИМАНИЕ! Действай преди да е станало късно защото и аз като теб се подведох преди доста време и още съжалявам #-o #-o

ExplosionsInTheSky
08-11-2010, 06:42
Не слушай хората, които наричаш приятели. Приятелите искат най-доброто за теб самата, а това, което си пролича от думите ти е, че ще те подиграват. Ти не си наивна нито тъпа. :?

ScorpionGirl
08-11-2010, 09:37
Мило момиченце, не се заяждам, но нека бъдем ясни...
1-во Изречението "Другите ми казаха еди какво си" го забравяш - имай вяра в себе си най-вече.
2-ро Никога не споделяй чувствата си с така наречените ти "приятелки", защото не знаеш коя, кога и как ще те натопи.
3-то Когато имаш чувства, тогава тръгвай с даден човек.
4-то Скъсаш ли с някое момче 1 път, ако се съберете пак, вероятността да се оправят нещата е минимална.
А сега един въпрос към теб: Като не си имала чувства към него, защо ти е станало гадно след като сте скъсали?

GossipGirl89
08-11-2010, 09:50
Ами сама си си виновна. Първо сди тръгнала с него без да го харесваш дори, след това си започнала да изпитваш симпатии, но си продължали да говориш пред пирятелите си, че не изпитваш нищо... Той е разбрал - нормално да те зареже. И аз да бях на негово място ако чуя нещо такова и аз ще зарежа човека до мен. А за капак на всичко момчето ти е дало втори шанс и ти и него си пропиляла пак заради същите тези "приятели", които ако ти бяха такива най-малкото нямаше да тръбят на ляво на дясно неща от личния ти живот ... И какво значи "ако тръгна пак с него ще има обиди и подигравки"? Чакай малко, кои са те, че да те обиждат и да ти се мешат в личния живот? Ти си тази, която го ръководи и ти решаваш с кого да бъдеш и с кого не, а не те. Те, в ролята си на приятели, биха могли единствено да те подкрепят и да ти дават съвети, но не и да ти нареждат какво да правиш. Поговори с момчето и ако все още иска - съберете си. И изобщо да не ти пука кой какво ще говори. Важното е вие двамата да сте щастливи!

radeberger
08-11-2010, 10:14
Защо всичките решения взимат приятелките ти ? Това не мога да разбера .

987654
08-11-2010, 18:09
Първо приятелките, после форума.
Ти мнение нямаш ли си? То на 14 какво толкова мнение да имаш,де. :)
Остави момчето, да се хване с другата, защото той точно т'ва ще направи, максимум седмица след като го отрежеш.
Пък момичето може да се окаже по-свястна от теб.

pentxayc
08-11-2010, 19:18
има едно нещо започва с к и свършва на р,като ми кажеш имена,тогава.

obichamgo
08-11-2010, 21:38
човек се учи от крешките си... да беше приела според мен..от колкото да страдаш и да се чудиш както щеше да бъде ако беше приела..

kloely
08-12-2010, 10:14
Като начало, приятелите не са ти приятели, зарежи ги. Не могат те да те командват, да взимат твоите решения и като цяло нямат място за намеса в личния ти живот. После, очевидно момчето е свястно, защото въпреки че е на 17, въпреки че си тръбила наляво и надясно, че не го харесваш, той ти е дал втори шанс. Тегли една на тъй наречените "приятели" и тъпите им заплахи и ако момчето пак те попита, според мене трябва да приемеш, ако си била щастлива с него и ако сърцето ти подсказва да го направиш. Да не ти пука за чуждото мнение.

venelinka
08-12-2010, 10:53
Не искам да те критикувам, но първо тръгваш с момче, което не харесваш заради приказките на приятелките, а след това отказваш да се съберете отново, въпреки че го харесваш пак заради приятелките. Ти нямаш ли свое мнение или цял живот околните ще ти казват как да живееш живота си. Ако твоите приятелки ти мислеха доброто, щяха да искат да си щастлива. Смятам, че трябва да послушаш сърцето си. Харесвате се, а и той не ти е показал с нищо, че би те наранил.
Успех! :)