PDA

View Full Version : за загубеното доверие



raia338
08-09-2010, 19:19
Проблема е ,че ми развалиха почивката първото което е .Занимавах се с 1 момче и едни фр ми казаха(докато бях на почивка) ,че започнал да се занимава с някфа др ..писания по скайп за нея и някфи такива :shock: та както и да е после като се върнахме уж се оправихме ...но продължавах да забелязвам,че не е безразличен към тази..тя си пишеше някфи неща по скайп абе занимаваше го ..казах да избира аз нямам желания да участвам в това.когато е готов с решението си да каже..... потърси ме и избра мен (което ме успокоява :) ) ..само едно не можех да разбера когато го молех един вид да спре да се занимава с др казваше ,че не разбира за кфо му говоря и някфи тъпи оправдания ,както и да е ще кажете ,каквото е било било нали е избрал мен ..но не мога да го разбера ей това защо като не беше безразличен към тази и не искаше да се спре с нея като го молех ..ме избра мен .Казах му ,че вече доверието ми е загубено след тези неща и не мога да вярвам .... :) От тук нататък ще оставя на времето да покаже ,но искам и съвети от някой които е бил в такова положение ако можее :-) :-)

sladur4etyYy
08-09-2010, 19:23
какви съвети? момчето е несериозно и към двете ви. и не се заблуждавай, че щом е казал, че избира теб, е спрял да общува с нея. сега просто ще внимава повече да не го хванеш.

iloves3x
08-09-2010, 19:23
Той няма де се промени! Има една поговорка, която гласи:''Вълкът кожата си мени но нрава не.'' Оставяй го докато е време, иначе много ще съжаляваш!

lady__bird
08-09-2010, 19:24
Може би е имал някакво увлечение към нея,но съжелява за това и го е срам да си признае.По без доверие,няма да стигнете далеко. :? Така че поговорете,обясни му,че ако иска да бъде с друга да го направи,но не да бъде и с теб и да се занимава с други.Кажи му,че трябва да ти помогне да си върнеш доверието в него,като ти докаже,че иска само теб. :)

sladur4etyYy
08-09-2010, 19:26
^ хахахахахахахахаха

ShtrudeL
08-09-2010, 19:26
Някои индивиди от моя пол са отчаайващо зле Саше.






Да. Нали е избрал теб бе какво толкова? И после момчетата защо ни наричат с всякакви прекрасни думички.
Нямала му доверие...няма да ти се влачи в краката човеко. Явно и онази му е била интересна.
Човека е животно. Приеми фактите. Не си единствена и може когато си поиска да те оте*бе. Блях че самочувстивие. Все едно ще го сплашиш като му кажеш,че му нямаш доверие и като му се правиш на интересна. И не само ти. Има ги много. пфу

raia338
08-09-2010, 19:40
Някои индивиди от моя пол са отчаайващо зле Саше.






Да. Нали е избрал теб бе какво толкова? И после момчетата защо ни наричат с всякакви прекрасни думички.
Нямала му доверие...няма да ти се влачи в краката човеко. Явно и онази му е била интересна.
Човека е животно. Приеми фактите. Не си единствена и може когато си поиска да те оте*бе. Блях че самочувстивие. Все едно ще го сплашиш като му кажеш,че му нямаш доверие и като му се правиш на интересна. И не само ти. Има ги много. пфу


добре бе по спокойно ебахти отношението ;D

sedefchoto
08-09-2010, 19:48
Време е да проведете един от онези не ловки(но нужни) разговори за довериетои да разберете дали сте един за друг.

ShtrudeL
08-09-2010, 19:52
Отношението ми е страхотно. ^^

Всички преувеличавате. Живейте си мирно и кротко бе хора. О.о Защо е нужно да задълбавате за глупости?
В случая какво е толкова ужасно,за да не можеш да го преживееш/преглътнеш? Че чак и доверие да нямаш...адски преувеличаваш.

raia338
08-09-2010, 19:58
Отношението ми е страхотно. ^^

Всички преувеличавате. Живейте си мирно и кротко бе хора. О.о Защо е нужно да задълбавате за глупости?
В случая какво е толкова ужасно,за да не можеш да го преживееш/преглътнеш? Че чак и доверие да нямаш...адски преувеличаваш.

знаеш ли не се филмирам и не съм на 13 просто казвам,че няма да имам доверие и нещата са тръгнали на зле още от началото..всеки може да те лъже винаги но да бъде по предпазлив (винаги трябва да имаш едно на ум) И все пак мс за коментарите :)

raia338
08-09-2010, 20:00
и не отговорих на твоя въпрос кое е толкова ужасно и не мога да го преглътна ,ами това ,че безда исках разбрах за тази и винаги може някой да те лъже без дори да подозираш без да му мигва окото :)

ShtrudeL
08-09-2010, 20:02
Еми...нищо неестествено не виждам...Държал се е мило и с двете ви и с която стане си е помислило момчето. ^^