PDA

View Full Version : Не очаквах да се случи..



pandelka
08-10-2010, 10:31
Проблемът е следният.
С приятелят ми сме заедно от година и нещо .. всичко е прекрасно ..тръпката всеки път щом го виждам е все по-голяма.. и от нищо не мога да се оплача,но наскоро една от приятелките в групичката ми,а ние се събираме бая хора,ми сподели,че го харесва.Твърди,че не желае да разваля връзката ни по никакъв начин,но просто ми каза,че иска да бъде честна с мен.И оттук идва проблемът.Известно време преди да тръгне с мен,приятелят ми я харесваше,но нещата между тях не се получиха,тъй като тя не отвръщаше на чувствата му. Аз му имам огромно доверие,знам,че ме обича и държи на мен .. но се чудя дали да му кажа,за това ,което ми каза момичето... Вашите мнения?
Аз принципно мисля,че не трябва да крия от него .. съмнявам се това вече да е от значение за него ,но пък и не искам някакси да нараним приятелката ми.

Smrazqvashta
08-10-2010, 10:35
Ако те тревожи му сподели или просто, ако искаш да му кажеш. Това между тях е минало. Тя да не е спала преди така че няма какво да се тревожиш да не я нараниш, тя е изспуснала шанса си.

Sunnnnnnnnny
08-10-2010, 10:38
според мен не трябва да му казваш тя е споделила на теб ако е искала и той да знае е щяла да му каже а щом гаджето ти държи на теб няма от какво да се притесняваш. :-)

MaLkaTa_LaDy
08-10-2010, 10:52
Щом смяташ, че вече не е от значение - не му казвай. Да не би да му казваш когато отиваш до тоалетната, например?

pandelka
08-10-2010, 10:56
Щом смяташ, че вече не е от значение - не му казвай. Да не би да му казваш когато отиваш до тоалетната, например?

но погледнато от другата страна
кажи му,нали няма значение..

nikoll4479
08-10-2010, 10:57
Според мене не трябва да му казваш ,, но след като всичко е свършило няма да има никакфи проблеми ,, а ако му кажеш е възможно приятелката ти да не е искала и става една обърквацияя ,, пък за вас не се притеснявай сичко си е наред ,, ;):)

InloveAgain
08-10-2010, 11:30
Според мен няма значение, и да му кажеш,и да не му кажеш .. нали всичко е в миналото..
По-хубавият вариант обаче според мен е да не му казваш,защото факта ,че тя го е казала на теб ,може да означава,че не иска да му казва .. и просто всичко да си остане така ;).

DeleteThisAccount
08-10-2010, 12:02
Според мен пък му кажи..

Valento
08-10-2010, 12:06
Според мене не трябва да му казваш ,, но след като всичко е свършило няма да има никакфи проблеми ,, а ако му кажеш е възможно приятелката ти да не е искала и става една обърквацияя ,, пък за вас не се притеснявай сичко си е наред ,, ;):)


Ако се опитва да прави кавги...да го е казала на теб и ти да споделиш с него и той да почне да мисли какво става,защо го е казала на теб а не на него и ще и поиска сметка...явно те е страх да му кажеш за да не те зареже и да иде при другата!В живота винаги трябва да рискуваме не зависимо колко обичаме и колко ни обичат,доверито се гради когато се споделяме с човека кого "обичаме" !

LoveLetter
08-10-2010, 13:08
По-добре не му казвай. Както някой беше написал, той ще и иска сметка защо не му е казала, ще почне да се интересува от нея и т.н. :)

zlonamerena
08-10-2010, 13:31
Най-добре не му казвай, както се споменава по-нагоре, може би ти е казала с усмисъл ти да му кажеш и той да започне да се чуди и да говори с нея,а това да стане повод тя да му завърти главата. Но ако си сигурна,че той няма да го приеме по навътре това,че това момиче го харесва не е проблем.. Според мен тя няма да се спре и ще ви развали връзката.. дано да не познавам :)

zority7
08-10-2010, 13:37
И аз съм на мнение да не му казваш,няма смисъл тя ти е казала ,че иска да разваля връзката ви,защото тогава ти сикаш да му кажеш,според мен не трябва няма смисъл,щом си обича теб ,да знае :)

dPa3HuTeJl
08-10-2010, 16:40
Кажи му веднага,повярвай по-добре да го чуе от ТЕБ от колкото от приятелката ти защото не се знае как ще го приеме,кажи му и му кажи че си обещала да не казваш че приятелката ти е казала и да не и казва че ти си му казала .. много объркано стана :lol: дано си ме разбрала,успех! ;)

Nakadah
08-10-2010, 17:14
Винаги ще има момичета които ще го харесват... Това не би трябвало да те притеснява...

sasha_90
08-10-2010, 17:53
Сама прецени как да постъпиш,но продължи да му имаш доверие.Щом е с теб сигурно вече приятелката ти е минало за него.

pandelka
08-10-2010, 18:12
Винаги ще има момичета които ще го харесват... Това не би трябвало да те притеснява...

Не ме притеснява това,че някоя го харесва.Има такива и винаги ще има,знам.Просто .. не знам как да опиша какво точно чувствам като знам,че той е имал чувства към нея преди.Не се плаша от това,че може да ме зареже,за да бъде с нея ,сигурна съм,че няма да го направи,но просто ми е странно ..

Punisherrr
08-10-2010, 19:16
След като момичето е казала, че НЕ искала да се меси и да разваля връзката - ако има акъл ще се отдръпне и ще забрави желанията си към него.
А след като ти си с това момче, а между нея и него няма нищо в момента, за какво ще ти е да му казваш ''Еди коя си те харесва, да знаеш '' ?? 8-) ей така само, за протокола ли? Не виждам смисъл в подобно нещо.

venelinka
08-12-2010, 16:41
Ако приятелят ти те обича няма да му пука коя го харесва, така че моят съвет е да бъдеш честна и да му кажеш.
Успех! :)

Backspace93
08-12-2010, 16:46
Глей ся. Приятелката ти е честна с теб, ти държиш на приятеля си, следователно и той е бил честен с теб, остава и ти да бъдеш честна с него. Всеки ще е честен с всеки и няма проблем. Кажи му, не мисля, че ш има някаква промяна във връзката ви :-o

987654
08-12-2010, 16:47
Много тъпо от страна на приятелката ти да ти каже.
И от твоя страна ще е много тъпо да му кажеш.

987654
08-12-2010, 16:48
Винаги ще има момичета които ще го харесват... Това не би трябвало да те притеснява...

Не се плаша от това,че може да ме зареже,за да бъде с нея ,сигурна съм,че няма да го направи,но просто ми е странно ..
Ъм, точно това те плаши.
Това е странното. ;)

sladur4etyYy
08-12-2010, 16:48
Ако приятелят ти те обича няма да му пука коя го харесва, така че моят съвет е да бъдеш честна и да му кажеш.
Успех! :)

ох, вие с вашата прекомерна ''честност''...

не му казвай, какво ще спечелиш?
а пък аз си мисля, че и самото момиче може да му каже. това ''няма да ти се меся във връзката, ама съм луда по гаджето ти'' ми звучи малко странно. като няма да пречи, защо изобщо те информира? е, ти си знаеш каква е тя и дали би ти извъртяла номер, но все пак ми изглежда сякаш иска да те притесни умишлено. а тя знае ли, че приятелят ти е имал интерес към нея?

pandelka
08-12-2010, 17:06
Винаги ще има момичета които ще го харесват... Това не би трябвало да те притеснява...

Не се плаша от това,че може да ме зареже,за да бъде с нея ,сигурна съм,че няма да го направи,но просто ми е странно ..
Ъм, точно това те плаши.
Това е странното. ;)

Ти пък ще кажеш дали ме плаши :? ..Значи много мразя подобно нещо,не знам какво показвам и какво не показвам,но въобще не се чувствам застрашена от нея.



@sladur4etyYy
ами да тя знае,че той имаше интерес към нея и то не беше за кратко време,но тя тогава просто не искаше от него подобно нещо ..
:?

IrRePlAcEaBlE
08-12-2010, 17:09
Според мен е по-добре да му кажеш, за да е всичко ясно. А за връзката ви смятам, че не трябва да се тревожиш. Момчето вече е с теб, не с нея.. Прекалено късно се е осъзнала. Така че преценката си е твоя, не мисля, че и да му кажеш той ще тръгне след нея... :)

987654
08-12-2010, 17:11
Тогава защо се чудиш дали да му казваш?
Защо ни каза, че той преди я е харесвал?
Ако толкова искаш да си честна с него и си сигурна, че няма да се развалят отношенията ви, няма да пускаш тема тук.
И все пак моят съвет е да не му казваш.