PDA

View Full Version : Какво ми става?



iwchooo
08-10-2010, 12:23
Здравейте..момиче на 14 години съм.През февруари тази година ми дойде за пръв път и от тогава насм не ми е идвало.Много се притеснявам.Не съм правила секс.В пубертета съм.Имам големи гърди.Пъпки косми под мишниците..интимните части и ддз..но цикълат ми дойде само през февруари.Каквос е случва?Нормално ли е?

delux4eto
08-10-2010, 12:41
Здравейте..момиче на 14 години съм.През февруари тази година ми дойде за пръв път и от тогава насм не ми е идвало.Много се притеснявам.Не съм правила секс.В пубертета съм.Имам големи гърди.Пъпки косми под мишниците..интимните части и ддз..но цикълат ми дойде само през февруари.Каквос е случва?Нормално ли е?

ами аз съм момче не разбирам от тия работи но мисля че е нормално за къде бързаш много ли искаш да носиш превръзки ? :-D

WaterLilly
08-10-2010, 13:29
Напълно нормално. През първите няколко години на много момичета е така.

iwchooo
08-10-2010, 21:01
Здравейте..момиче на 14 години съм.През февруари тази година ми дойде за пръв път и от тогава насм не ми е идвало.Много се притеснявам.Не съм правила секс.В пубертета съм.Имам големи гърди.Пъпки косми под мишниците..интимните части и ддз..но цикълат ми дойде само през февруари.Каквос е случва?Нормално ли е?

ами аз съм момче не разбирам от тия работи но мисля че е нормално за къде бързаш много ли искаш да носиш превръзки ? :-D

Не,не искам да нося превъзки,но се притеснявам.Имам приятелка която е по-малка от мен с една година и при нея всичко е нормална,но при мен се случва нещо..не разбирам кво.Но щом казвате че няма място за притеснение .. окей.Ще чакам.Дано не е сериозно.

delux4eto
08-11-2010, 09:32
ами на всеки организма е разли4ен например аз съм в пубертет но нямам пъпки WTF ?? :razz:

sevdalina91
08-14-2010, 18:02
на мен като ми дойде после след 2 месеца и нещо чак като минаха тогава ми дойде пак и слеващите 2 месеца нормално и на 3-я ми дойде 2 пъти... просто в началото е доста нередовен... за сега не се притеснявай, предполагам че в най-скоро време ще ти дойде пак