PDA

View Full Version : Само за червенокоски.



neeDaBosS
08-10-2010, 12:45
Здравейтеее 8-)
Твърдо съм решила да се боядисам червена..ярко червенааа! ( http://plamboy.com/images/Evterpa-boia-purpurna.jpg )
Косата ми е черна и първо ще я ''обезцветя'' със син прах..Та искам да ми препоръчате хубава ярко червена боя /независимо цена/ не съм запозната много с тея неща за това се съветвам с вас.. Благодаря :grin:

Harum_Scarum
08-10-2010, 12:49
Няма да ти се получи,иди на фризиор.Няма да ти вземе повече от 20-30 лева. : )

HexGirl
08-10-2010, 12:51
не се обезцветявай сама
!!!
Аз съм червенокоска от 2 години вече и знам ...
Когато веднъж те обезцвети тогава сама се боядисвай вече
Иначе за боя
Хубави ярки цветове има на палете

IfeTyy
08-10-2010, 12:54
ох мисля, че си доста смела за такова решение! ами аз бях много тъмно кафява и реших, че искам да съм червена и като отидох да си купя боя се опитваха в магазина да ме откажат, защотото косата ми била много тъмна и нямало да хване и на кутийките пишеше, че не се препоръчва на много тъмна коса, т.к. няма да стане. но аз си казах, че искам и си взех боя, която не пишеше нищо такова и хванах цвят! боята ми беше "бюти" 12 номер огнено червена. обаче някой ми каза, че тази бюти много бързо се измивала аз не мога да преценя, но съм с нея сега и ми се струува че хваща, щом тъмната ми коса стана червеникава. иначе моята фризьорка ми препоръча палете ти си прецени и после сложи снимки ;)

neeDaBosS
08-10-2010, 12:58
А някой може ли да ми обесни проблема с обезцветяването?
Една моя приятелка я обезцветих със син прах,стана леко оранжева :-D после я боядисах черна..