PDA

View Full Version : взех си изпита! :))))))



Seducti0n
08-10-2010, 14:44
да ви се похваля, че днес си взех шофьорския изпит /за първи път се явявам/. знам, че темата на дали ви интересува, но просто искам да споделя радостта от постигнато :))))

Joc
08-10-2010, 14:45
браво! :)

SemperArdens
08-10-2010, 14:48
=D>

И аз си го взех от първия път преди време, welcome to the club 8-) 8-)

JohnnyQuid
08-10-2010, 14:59
при мен беше от втория опит :D

безаварийно!

Whoopdedoo
08-10-2010, 15:19
Чудно ми е кво щеше да стане ако някой НЕмодератор беше пуснал темата... :smt069

Whoopdedoo
08-10-2010, 15:34
Хм... а "тук не е кофата" няма ли да има?
Или тва се прилага само върху простолюдието

SmilezZz
08-10-2010, 16:07
Честито

EarthShaker
08-10-2010, 16:23
браво, я раздуй малко.. нещо интересно не стана ли 8-) 0 грешки?

Seducti0n
08-10-2010, 16:54
Whoopdedoo, защо така веднага с лошо? Толкова ли е трудно като не можете да споделите чуждото щастие и по-скоро да го разбере, просто да си държите устите затворени? Останала съм с добро впечатление от теб и ми става някак тъпо като видя, че някой се заяжда просто щото е станал със задните си части на горе сутринта.

EarthShaker- е как без грешки :Р на един светофар с ляв завой тъкмо като минавах ми светна червено и останах по средата на кръстовището за няколко секунди /в които при други обстоятелства могат доста успешно да ме отнесат/, но се опомних и си завих. И бавно съм била карала.Аз и бързо мога, но не това е идеята на изпита, защото убедена съм, че можеше и за това да направи пр., ако не му се понрави скоростта.Нооо беше пич и съм мн.доволна.

Sasha2k8
08-10-2010, 16:57
Честито колежке :)

Spider4eto
08-10-2010, 17:02
Честито, адашке =D> !!!

Whoopdedoo
08-10-2010, 17:04
Whoopdedoo, защо така веднага с лошо? Толкова ли е трудно като не можете да споделите чуждото щастие и по-скоро да го разбере, просто да си държите устите затворени? Останала съм с добро впечатление от теб и ми става някак тъпо като видя, че някой се заяжда просто щото е станал със задните си части на горе сутринта.
:D Така е, като се замисля... не ме интересува много много дали я пускаш ти или някой, който не е модератор, просто е тъпо как никой не ти казва нищо на теб, а иначе се правят на много възмутени от тъпите теми, които се пускат в последно време от хората, които нямат звездички под ника.
И ти споделям щастието, спокойно... браво за изпита и се радвам за теб, не ме разбирай погрешно като не съм ти казал "честито/браво/йей, много се радвам/супЯр си" и производни.

FeelMyPain
08-10-2010, 17:07
И после кажете, че жените не сте с предимство..за оставане в светофар се къса моментално.Имам 1 приятел, който така останал в светофара и то не по негова вина(колата преди него угаснала и той нямал как да я заобиколи) и веднага му казали да слезе..


Иначе честито. :)

SemperArdens
08-10-2010, 17:58
след като вече си навлязла се изнасяш както би си минала при зелено.
тва не е нарушение.
нарушение е ако навлезеш ДОКАТО свети червено/жълто.

Nakadah
08-10-2010, 18:06
Честито :)

yakuza_
08-10-2010, 18:45
Че то сега започва сериозната част -.-

Pwnmaster
08-10-2010, 19:06
:-o

Still1ME1Still1HERE
08-10-2010, 23:11
Whoopdedoo, защо така веднага с лошо? Толкова ли е трудно като не можете да споделите чуждото щастие и по-скоро да го разбере, просто да си държите устите затворени? Останала съм с добро впечатление от теб и ми става някак тъпо като видя, че някой се заяжда просто щото е станал със задните си части на горе сутринта.

EarthShaker- е как без грешки :Р на един светофар с ляв завой тъкмо като минавах ми светна червено и останах по средата на кръстовището за няколко секунди /в които при други обстоятелства могат доста успешно да ме отнесат/, но се опомних и си завих. И бавно съм била карала.Аз и бързо мога, но не това е идеята на изпита, защото убедена съм, че можеше и за това да направи пр., ако не му се понрави скоростта.Нооо беше пич и съм мн.доволна.Хаха. Те и нормалните потребители се чудят, абе що ми пишат ключ, тук не е кофата и никой не го интересува, да ти отворя бира ли, а не ме оставят да се порадвам. Ама сигурно това са малките +чета на екипа :D Все пак не е с основание твоето ядосвене към пича - прав е. Само щото си мод, ама тва не е малко нали 8-) Трай си са, за да може после да не си :D


Иначе честито иии нищо лично, останал съм с впечатлението, че си готино и лъчезарно момиче и разбирам и темата и споделям и щастието ти :D


Много говоря нали? Рядко, ама по много :lol:

babity
08-10-2010, 23:17
Като видях заглавието и автора веднага се сетих за какво става дума. Честито! Лека и безаварийна!

strave
08-10-2010, 23:20
Честито.Успешно шофиране из софийските улици и безаварийно най-вече.Внимавай с черните джиБове,че са с предимство както може би си прочела от историята,която обиколи всички дебри на нета.

Seducti0n
08-10-2010, 23:49
Вече стана изтъркано да се говори за модераторски привилегии.Не съм направила нещо кой знае какво пускайки тази тема.Кеф ми е, взела съм си изпита, хваля се с това.Наистина не разбирам защо се заяждате и веднага почвате да се обеснявате как едва ли не нямате права в този форум и т.н, което въобще, ама въобще не е така.Толеранс се проявява, така че подобни женски мрънкотения и то от устите на момчета звучат нелепо и смешно.

terrorclub- благодаря. и да, няма да отрека, че съм плашлива, защото наистина е така, но знам ли това може и да бъде плюс до някъде, когато е в умерени граници. Иначе примера, който ми даде с онова момиче- може би именно плашливост е липсвало на момчето, което е карало и, което оцеля впрочем. Понякога страхът е това, което ни запазва живи.

strave, babity- благодаря :)

Still1ME1Still1HERE
08-11-2010, 00:00
Вече стана изтъркано да се говори за модераторски привилегии.Не съм направила нещо кой знае какво пускайки тази тема.Кеф ми е, взела съм си изпита, хваля се с това.Наистина не разбирам защо се заяждате и веднага почвате да се обеснявате как едва ли не нямате права в този форум и т.н, което въобще, ама въобще не е така.Толеранс се проявява, така че подобни женски мрънкотения и то от устите на момчета звучат нелепо и смешно.

terrorclub- благодаря. и да, няма да отрека, че съм плашлива, защото наистина е така, но знам ли това може и да бъде плюс до някъде, когато е в умерени граници. Иначе примера, който ми даде с онова момиче- може би именно плашливост е липсвало на момчето, което е карало и, което оцеля впрочем. Понякога страхът е това, което ни запазва живи.

strave, babity- благодаря :)Ок - усмиФка :P :-)

LiLGrizzly
08-11-2010, 00:42
Честито и аз вземам книжка на 16-сти само че М категория 8)

LiLGrizzly
08-11-2010, 00:42
Честито и аз вземам книжка на 16-сти само че М категория 8)

LiLGrizzly
08-11-2010, 00:44
Btw:Новите книжки са супер гадни ... :?

Lestat357
08-11-2010, 09:01
Браво, Цвети! :smt006

Мен едно време ме скъсаха, та плащах допълнителни часове и т.н. Бях без вина виновен, не е важно. Много хубаво, че си успяла да си ги спестиш тези отлаганици.

Безаварийно шофиране ти пожелавам! Сега е празна София, започвай да тренираш градско паркиране.;] Ще ти потрябва само след месец. С четириврата кола ще бъдеш, надявам се и без парктроник? И Форд Пума става на първо време, но е много малък, че и нисък. Следи си внимателно габаритите (за около 1000-2000км се привиква напълно, такива са ми впечатленията) и не забравяй на магистрала, като задминаваш, да се прибираш винаги. Вчера се връщах към София (от Плд я хванах) и тази грешка я допускат масово все така, предпоставка е за сериозни ПТП. Много дразнещо, освен всичко друго. Ааа, да, силно се съмнявам, ама да си кажа - да не си лепнеш някаква удивителна отзад на колата. Тези 'млад шофьор'. Никой няма да я вземе предвид, само ще те освиркват допълнително с нея. Не съм слагал аз, ама имам наблюдения.

p.s.: Имаш огромен напредък от края на миналата година.p

Seducti0n
08-11-2010, 09:15
:) благодаря ти, колата няма да е пума- продадохме я преди няколко месеца, а тойота ярис-малка, удобна и икономична какво повече мога да искам. :)

8-) между другото като че ли хората около мен се радват повече, аз още не мога да го осъзная :)))

за какъв напредък говориш, в шофирането ли? :Р

Lestat357
08-11-2010, 12:55
Шофирането имах предвид, какво друго?) Вече не биха ни гледали странно задрямалите чичковци от охраната на CCS, сигурен съм.>

Ярис са сполучливи след 2003-та по принцип. Тези след 2005-та пък ме радват даже и мен. Направи си една разходка по E-79, дори без причина. Сега ще видиш на практика кои неща от преподаваното не са приложими без съответните обозначителни знаци върху колата, хаха. И провери хубаво дали имаш ръкавици (продават ги из бензиностанциите), съотв. кръстат френски ключ за гуми и крик, който знаеш как да сглобиш, преди да тръгнеш на дълъг път. Понякога в София се заяждат за включени фарове в предната броня, дори когато не са в режим за мъгла, на дълъг път задължително и тях (ако има колата) и фаровете на къси. После ще ти драсна л.с. за още нещица, да не разводняваме темата.

Е, като завършиш отлично и те приемат право ще се радваш повече, книжка взeма всеки. Но е много хубаво, че си успяла от първия път, а и по-рано - по-добре, щом има кола. Като си я вземеш и си я добавиш в портфейла, ще се зарадваш и ти.))

http://www.youtube.com/watch?v=Ldyx3KHOFXw

divacheee
08-11-2010, 14:56
Честито (: