PDA

View Full Version : Незнам какво да правяяяя... ;(



MegiBoOm
08-10-2010, 13:48
Здравейте...ъм моят проблем е следният (същност дали незнам, че трябва да считам това за проблем) ;д Ами аз и едни мои две най-добри приятелки си имаме както повечето хора фейсбоок и там има едни момчета ииии.....с тях веднъж се видяхме в моят квартал и единия от тях поиска скайпа на мойта фр. Иии лошото е обаче че те и двамата си имат гаджета а чуйте какво стана: Един ден трите бяхме на басейна Дианабад и предния ден те питаха приятелката ми по фб-а къде точно ще ходим и те взеха че дойдоха направооооо си умряхме от срам та такм те ни видяха ние им махнахме и това беше. Az вече от няколко дни си пиша с единия и ми изгледа супер забавен, и те решиха да ни поканят на басейн за утре (сряда) и сега казано честно мнооооогооооо ме е срам и въобще сиии нямам на идея за какво да си говорим акто дойдат :oops: :oops: :oops: а и тъпото е че най-вероятно гаджетата им не знаят и ако разберат може и да ни намразят :? ии mi e super притеснено ;дд искам хелп за утре и мерсиии :-)

sasha_90
08-10-2010, 14:13
Първо се научи да пишеш и подреждаш правилно изреченията си.После мисли за момчета,но само за тези,които са свободни!

Panic_Girl
08-10-2010, 14:16
Първо се научи да пишеш и подреждаш правилно изреченията си.После мисли за момчета,но само за тези,които са свободни!


Съгласна съм......Не подливайте вода на мацките... :?

spopi
08-10-2010, 14:20
То да ви намразят да ти е най-малкия проблем а не да ви потроши някой батко.Ми като дойдат си говорете какво ти дойде на ум. :)

MegiBoOm
08-10-2010, 14:20
ама аз дори се дърпах и им викам ( на приятелките ми) че те си имат гаджета и ще е супер тъпо ако така напраим ама се пак те ни поканиха и няя да праим нищо смис простп ще сме на басейн :)

zlonamerena
08-10-2010, 14:23
Куца ти езика.. :o

Към въпроса.. еми малко е тъпо след като си имат приятелки,да тръгнете на басейн с тях,(но това си е ваш избор), щом те искат да ходите на басейн няма лошо.. но после ако гаджетата им раберат.. и им вдигнат скандали на тях, и те се оправдаят,че сте ги накарали.. (но това да не ви бърка,защото неможете да накарате някой на сила да дойде с вас) :D :D иначе може да си говорите за много теми.. но надали вас ще ви вълнуват мотори и коли :D а пък тях .. лакове и дрехи :-D различни теми.. но не прекалявай те с флиртовете :-) успех :P

MegiBoOm
08-10-2010, 14:27
еми съжалявам за езика защото попринцип не пиша на кирилица и ако има грешки се извинявам :oops: ааами те са sk8uri и не ги вълнуват коли и мотори ;д а същност от скоро време аз и моите фр танцуваме DnB и той мн ни се кефи че го практикуваме и викааа че можел някой ден да ни учи на живоо ии такам та може ли още някакви идеи за това как да премахна срама сй :oops:

zlonamerena
08-10-2010, 14:30
Трябва да си нахакана.. не трябва да си толкова свита и скромна .. незабравяй,че скромността е за хора без други качества.. :-P трябва да им привлечеш вниманието.. трябва постоянно да говориш,независимо за какво ... както се казва трябва да си "дървен философ" :D не се свивай зад някой приятелка и само да мълчиш..ами се намесвай в разговорите, карай ги да се смеят 8)

MegiBoOm
08-10-2010, 14:50
хей мерси много :)

mArMaLaDkA
08-10-2010, 14:55
Как се радваш само, ахахахахха.
Няма кво да се тревожиш. Смисъл, бъди естествена, не показвай прекалено повърхностно мислене и по-добре си замълчи, когато няма какво да кажеш(обратно на това, което другите те посъветваха). Колкото до момчетата - те са виновни, че свалят други(т.е вас) при все, че си имат приятелки. Аз лично не бих се вряла там, където вече са създадени някакви отношения, но всеки е различен.

MegiBoOm
08-10-2010, 15:00
всъщност и аз се учудих че ни поканах при условие че вече са "обвързани" :?

mArMaLaDkA
08-10-2010, 15:06
Няма кво да се учудваш, такива хора щъкат навсякъде.
От теб зависи дали ще ги допуснеш до себе си, или не.
И всъщност, как разбра, че ''имали гаджета''? Накрая да не се окаже, че момчетата са свободни, а ти си се подвела по хорските приказки.

MegiBoOm
08-10-2010, 15:17
ми имат снимки детс е целуват с тях, постоянно си пращат прегръдки,целувки и тем подобни... :D ааа и си пише че са обвързани с тях но дори и да ми кажат че ме харесват коет ще бъде хипер тъпо от тяхна страна аз не съм поредното момиче което ще хванат на въдицата ;x

bebe7o
08-10-2010, 15:37
но дори и да ми кажат че ме харесват коет ще бъде хипер тъпо от тяхна страна аз не съм поредното момиче което ще хванат на въдицата ;x

Така както гледам натам са се запътили нещата.

MegiBoOm
08-10-2010, 15:59
охх не знам и аз точно кво да правя :D

zlonamerena
08-10-2010, 16:03
Авторке.. не позволявай да си поредната в списъка им :mrgreen:

Smrazqvashta
08-10-2010, 16:31
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Авторке накрая най-много да си поредната бройка на някое от момчетата, а приятелките им да искат да те удавят в басейна. Стегни се, какво се занимаваш с такива хора?

MegiBoOm
08-10-2010, 16:51
добре ама не разбирам защо всички мислите че съм тръгнала още днеска да си стваме гаджета смис той и без тва вече си има а и аз не го хар мн и просто отиваме на басейн :)

LeDa
08-10-2010, 17:08
Чакаййй .. покана във ФейсБук ли ти е пратил за басейн .. Божеее .. тоя интернет свят .. че на мене секи втори ми праща,както и аз,тва значи ли,че ще ставамее гаджетаа ........... ако съм момче,леко ще ме уплашиш .. просто те е поканил на басейн,за бога .

silvana95
08-10-2010, 20:19
:shock:

tuzaro
08-10-2010, 20:28
избръсни се, утре ше ти излене късмета мейна 8)

MegiBoOm
08-11-2010, 05:27
аааа целият ми корем е на топка толкова ме е страх да не получа "пристъп на притесение" и да се сдухам тотално :shock: :shock: :shock:

mArMaLaDkA
08-11-2010, 05:36
Ти пък ако се сдухаш от нещо такова... по-добре да се затвориш във вас за вечни времена. оО
Броиш всеки път до 10, като усетиш пристъп на паника, дишаш дълбоко и толкоз.

MegiBoOm
08-11-2010, 14:40
ааааа беше простооо невероятноооооо :grin: :grin: :grin: отначало въобще не се паникьосах а дори бях най-несрамежливата от всички а после всичкоо беше невероятно яко!!! падахме,блъскахме се, тичахме, гонехме се хилихме се, говорихме си и беше просто не мога да го опиша! :-P е сега имаше малко флирт дори осетих че едно от момчетат ме хареса защото ние само двамата правехме нещо едно и също а др. момче постоянно закачаше и плискаше приятелката ми и тя щеше да се удави от радост :razz: неописуемооо бее просто не мога да спра да се кефа на най-незабравимия ми ден :) :) мерси страшно много за съветите :-)

987654
08-11-2010, 18:05
Сигурно си на 5, та се радваш като циганче на вафла.
Както казаха, дано мацките не разберат, че знаеш ли ги какви са, всичко може да ви сполети.
Хахаха, хлапачки. :grin:

kissmewhileisleep
08-11-2010, 18:18
Курвенски номера. Дано приятелките им разберат, а и дано да срещнеш любовта на живота си и някое момиче да прави като тебе ;рр Всичко се връща

FuckedUp
08-11-2010, 18:32
За бога... ](*,)

MegiBoOm
08-11-2010, 19:09
неее... те им казаха :) и не се сърдят но това момче, което ме хар малко нали си има гадже ама пък тя щяла да заминава за виена и те щели да скъсат коет е супер гадно ама няма да се мразим с тях те зн за всичко :oops:

sweetme
08-11-2010, 19:22
момиче не си ври носа където не трябва.. точно че приятелкката му заминава ти отивай да си търсиш някой свободен, а не да се вазползваш от момента

MegiBoOm
08-12-2010, 07:56
нооо няма да си ствам гадже с негоо :? смис аз искам само приятели а пък той квот си иска нека си го иска :D и не съм такава че да развалям щастието ан хората :(

bratignat
08-12-2010, 08:03
ми имат снимки детс е целуват с тях, постоянно си пращат прегръдки,целувки и тем подобни... :D ааа и си пише че са обвързани с тях но дори и да ми кажат че ме харесват коет ще бъде хипер тъпо от тяхна страна аз не съм поредното момиче което ще хванат на въдицата ;x

И на сутринта се събуди с отвото крака, нали?

Признай си, че ги харесваш, но се чудиш как нещата да се получат без особени проблеми с приятелките им.

Според мен няма да стане. Ако зарежат приятелките си за вас, ще направят същото и с вас.

По-вероштно, няма да ги зарежат, а просто им е скука. Нищо против теб, но имат нужда от весели моменти. Трябва да се научиш да играеш умело в тези игри, преди да се впускаш в тях.

MegiBoOm
08-12-2010, 08:33
добре харесвам го има страхотен характер но няма да си бъдем гаджета тва съм го решила защото се притеснявам ад ен бъда "поредната му носна кърпичка" която след това ще изхвърли :shock: :shock: :shock:

Diggity
08-12-2010, 13:14
охх не знам и аз точно кво да правя :D



ти не можеш да пишеш, тръгнала си да правиш нещо.

balu4ka
08-12-2010, 13:22
Първо се научи да пишеш и подреждаш правилно изреченията си.После мисли за момчета,но само за тези,които са свободни!



+++++

MegiBoOm
08-12-2010, 14:10
за бога вместо да ми помогнете или да напишете нещо свястно само ме критикувате...ебати и хората :?