PDA

View Full Version : Лонли съмър :(



RedJeans
08-10-2010, 16:08
Цяло лято седя вкъщи или ходя на плаж.С никой не излизам,защото НЯМА човек,който да е истински и да не се прави на нещо повече от това ,което е.Всичките ми "приятели" са лицемерни,префърцунени и ... нямаме нищо общо.Когато някой научи нещо за друг веднага клюкари.Не знам какво да правя.Къде да търся приятели?В у-ще са точно такива,както и в квартала.Сега мога да изляза,но не искам,защото знам,че единственото,което ще правим е да седим на пейка и да си говорим за другите.Имах една приятелка,но тя стана така...казах и нещо и после целият клас разбра.Не знам какво да правя,за да намеря "нова среда".Идеи?
П.С:Значм,че изглежда "притенциозно",че си "подбирам" приятелите,но не ме интересува от къде са,какви са или как изглеждат-само трябва да са истински.

BrOkEnBrAiN
08-10-2010, 16:45
И аз в момента съм в същото положение излизам навън, но с хора които нямаме общи интереси и както каза ти само се обсъждат другите
И аз не знам какво да правя..но ще се оправя някак

ecstazy
08-10-2010, 16:51
1. Винаги може и по-зле.
2. По-добре сам, отколкото в лоша компания.

Едва ли в момента ти помагам, но все пак.. Има 50 такива теми с отчаяни хора, не искам да се повтарям, виж ги и ако нямаш наистина какво да правиш, ги прегледай - там има най-различни и изчерпателни предложения. Успех. В една такава тема един беше казал, че лятото е такова, каквото си го направиш. В случайя, лятото е към края си, затова го дай по-оптимистично и действай :)

RedJeans
08-10-2010, 17:02
Не става въпрос само за лятото.Лятото е само отражение на това,че вече приятелите се намират от у-ще и от квартала.Аз искам да намеря "сроднИ души". 8-)

ecstazy
08-10-2010, 17:09
Хъмм, сродни души значи, а? 8-) Еми.. зависи какви интереси имаш. За да намериш нови хора, трябва да се откъснеш от училището и квартала. Отиди на лагер, запиши се на някакви уроци, виж стари познати и приятели как я карат и ги напъни да се видите. 8-) Кой знае, може да си "възродите" познанството. А тези лицемерки, както ти ги описа, ги остави. Няма смисъл.. 8-)

LuxurySk0B
08-10-2010, 17:11
АЗ СЪМ ИСТИНСКИ позьор

shakira96
08-10-2010, 18:45
И аз в момента съм в същото положение излизам навън, но с хора които нямаме общи интереси и както каза ти само се обсъждат другите
И аз не знам какво да правя..но ще се оправя някак
+1 :(
Тази година поне ще съм в ново у-ще и се надявам да си намеря наистина ИСТИНСКИ приятели. Както казаха и преди мен - отиди на някакъв лагер. Аз миналата година бях и не познавах никого. Намерих си наистина добри приятели и прекарах чудесни дни с тях. Успех! :-)

ExplosionsInTheSky
08-11-2010, 07:04
Недей да се разстройваш.. Аз също нямах приятели, по-точно имах такива приятели като твоите. :D
Но прекъснах контакт с тях и намерих други, моите най-добри приятели. Не е задължително да са от твоето училище, пробвай и по другите училища :) И не се отчайвай

RedJeans
08-11-2010, 08:35
Недей да се разстройваш.. Аз също нямах приятели, по-точно имах такива приятели като твоите. :D
Но прекъснах контакт с тях и намерих други, моите най-добри приятели. Не е задължително да са от твоето училище, пробвай и по другите училища :) И не се отчайвай
Аз изобщо от у-ще не искам,защото "училищните приятели" са просто хора,учещи в една и също учебно заведение( :D )и нямат нищо общо в повечето случей.На лагери не мога да ходя,защото трябва да гледам брат си всеки ден(малък е).

MuffDiver
08-11-2010, 12:05
кажи ми коя зодия си :Д и скайпа си и ще си говорим по женски :Д

neocide
08-11-2010, 19:02

CupcakeMonster
08-11-2010, 21:16
И аз съм така :( Дай да се запознаем :oops:

LuxurySk0B
08-11-2010, 22:21
аз съм компетентен по всички теми който го вълнува нещо аз знам 100%

venelinka
08-13-2010, 13:03
Мисли за това, че е по-добре да си сама, отколкото в лоша компания и да пропадаш. Не се отчайвай. Мисли позитивно и вярвай, че ще се срещнеш неочаквано истинска приятелка, която да те разбира и цени. Успех! :)

MidnightTornado
08-13-2010, 14:29
И аз съм така. Но лошото е, че града ми е малък и изобщо шанс за нови приятели няма. Мога да излизам, но не искам, защото няма с кого. Е, все мога да си намеря някого, но няма да има смисъл. Лятото ми наистина е "лонли" като твоето, ама пък си имам музиката и тя ме спасява от тоталната депресия

JackSparrow
08-13-2010, 17:46
не че искам да се хваля, но това лято "поправих" доста хора.. С Т. сме тренирали баскетбол в един отбор, но след като се разпадна отбора, всеки си хвана пътя. След няколко години се озовахме в съседни класове. Разбрах от приятели, че седи само в тях, никъде не ходи, само играе УоУ. И понеже с приятели играя баскетбол всеки ден за развлечение, започнах да го викам. Беше трудно да го накарам да излезе, но успях. Днес след края на играта ми каза, че е изтрил Уоу-а, и сега се прибирам и докато ме видя в Скайп, веднага вика утре ще играем ли.

П. беше на "мушката" на обидите. Понеже бил мургав дай сега да го хулим и да го обиждаме. Започнахме с лостове. Позаякна доста, и вече никой не му се ежеше. С едно момче от моя блок го навихме да идва с нас вечер към центъра. И така почти всяка вечер. Дойде му самочувствието. Намери си приятелка, започна да се събира с нея, брат ѝ и с неговата компания.

Има и още други. Доста. Вярно и аз се сдухвам много сериозно от време на време. Като сега..

can we pretend that airplanes in the night, are like shooting stars, i can really use a wish right now.. :( :smt090 :-({|=

оох да идва 21 че да се връщашш... :(

Neutral
08-13-2010, 19:02
И моето на моменти е ЛОНЛИ ,приятелите ми се оказаха прекалено зли и фалшиви за мен . Има само двама човека ,на които мога да разчитам ,но те не винаги могат да са до мен -лято е . Ще видя по-нататък как ще се развият нещата с приятелите ми .
Но както казаха преди мен,е по-добре да си сама отколкото в лоша компания. Естествено ,че няма да си цял живот сама. Трябва да се чака за хубавите и истинските неща.