PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми къде сбърках???



g1balko
08-10-2010, 17:16
Незнам от къде да започна...Момче съм вече съм на 20 години ,а до сега не съм имал гадже,нито такова с което да се разбирам и да изживея любовта,нито такова с което само да консумирам връзката тоест само за секса.От тук следва и че съм още девствен.Въпроса е там че незнам какво да правя,защото не само че му е време ,а и вътрешно го искам.Другото което ми прави впечатление от самонаблюдението ми е че винаги когато по някакъв повод се запозная с ново момиче (ако ми е симпатична) веднага си набивам филма че може да стане нещо между нас а не гледам на нея просто като нов приятел и някак си не мога да общувам с момичета,сдухвам се някак си и мълча и незнам каква тема за разговор да захвана. :-k :-k :-k :-# :-# Освен това ако по някаква случаиност се стигне до там да спя с момиче направо ме е "страх" защото ще съм като "недодялан" няма да знам какво точно да правя и може би ще се изложа и този дългоочакван първи път може никога да не се случи.

sasha_90
08-10-2010, 17:50
Страх,страх,ама трябва да го преодолееш.Това ще стане ако си с добро и скромно момиче.Тогава,когато си сигурен в нея.Не бързай,защо няма смисъл.Всичко с времето си.

Valento
08-10-2010, 17:52
Значи като се запознаеш с ново момиче си избии от главата че веднага можеш да я имаш за гадже....трябва да се опознаете,да разбере какъв човек си,всичко става с времето си,не можеш да насилиш нещата ... не се "вкарвай във филма" защото от това само ти страдаш,една жена иска нормален мъж до себеси да не мисли че може да я притежава...трябва да си едва ли не приятел с нея за да може да има нещо между вас,трябва да се държиш така с нея че да я разбираш,да знаеш във всеки един момент от какво има нужда ако наистина я харесваш и държиш на нея .... просто всичко става с времето си!За разговор винаги говориц с нея за важни неща за нея, за това какво харесва,какво обича да прави .... какви парцали си е харесала в мола ако ходи там кое и е любимото място да си почива ии за неща от общ характер ... просто се отпусни , даже изражението (усмивката,гласа и...начина на изразяване) би трябвало да те отпусне за разговор с нея!Разговора е 90 % важен ако се иска най-сериозното за да има връзка !

InloveAgain
08-10-2010, 18:26
Отпусни се бе човек.Недей така.. Ще срещнеш някое момиче и ще видиш как изведнъж ще погледнеш по по- хубав начин на нещата.Не бъди толкова отчаян :!: Ще намериш някоя,която ще те разбере :)

Smrazqvashta
08-10-2010, 19:02
Яя , по-смело :x Как така не знаеш какво да и кажеш, говориш, питаш това, което те интересува, тя ако прояви интерес разговора ще се развие. За секса е същото, ако наистина си допаднете тя няма да те убие, защото си неопитен. Я си повярвай малко. Направо се изумявам от днешните младежи има такива дето толкова много си вярват и се мислят за голямата работа, че да им се чудиш и маеш, а ти тук си тръгнал да се вайкаш. [-X

g1balko
08-10-2010, 19:10
Мерси много за окуражителните коментари,но нз просто имам чувството че съм някакъв незабележим,скучен и нежелан от момичетата.Нз на излъчването ми , на държанието ми или на външния ми вид се дължи това.Като се загледам има много "грозни" двоики или поне единия от тях (поне по мое мнение) че аз ли да съм най-зле.

sasha_90
08-10-2010, 19:16
Мерси много за окуражителните коментари,но нз просто имам чувството че съм някакъв незабележим,скучен и нежелан от момичетата.Нз на излъчването ми , на държанието ми или на външния ми вид се дължи това.Като се загледам има много "грозни" двоики или поне единия от тях (поне по мое мнение) че аз ли да съм най-зле.
Не ми се вярва да изглеждаш незабележим,скучен и тем подобни.Напротив-има момичета,които предпочитат такива като теб.Не се тревожи-и теб ще те "посети" любовта.

soul1199
08-10-2010, 19:55
когато срещнеш подходящата,няма да те е страх чак толкова

tuzaro
08-10-2010, 20:10
иди на някоя курвa мейна, ще те научи на техники, пък и то не е голяма работа, не ти трябва висше майна

ReaDy
08-10-2010, 20:26
иди на някоя курвa мейна, ще те научи на техники, пък и то не е голяма работа, не ти трябва висше майна

roflmao ти си адския баце :razz: :razz: :razz:

Sirius
08-10-2010, 23:29
имам чувството че съм някакъв незабележим,скучен и нежелан от момичетата.

Да, но вероятно си е точно така. Приеми че си задръстеняк и умри девствен, стани педерас или просто се самоубий, което е препоръчително да не товариш икономиката и инфраструктурата.

K_O_L_E_V
08-10-2010, 23:32
И пиши грамотно.