PDA

View Full Version : Правели ли сте мръсно на някои "приятели" ?



addiTo
08-10-2010, 17:48
Е, мисля че въпроса е ясен .. Правели ли сте мръсно на някои приятел/и ? Какво му направихте ? И кога е станало .. в смисъл на няк0и лагер или просто като си е бил в тях ?
:)

LeDa
08-10-2010, 17:52
Не,но пък затова на мен са ми правили много пъти.И все пак никога не съм си отмъщавала.Не съм такъв човек.

SmilezZz
08-10-2010, 18:36
Не съм правила,но на мене доста хора са ми правили..
Някои го направили уж за "шега",други - просто така им е хрумнало..
Но както каза и LeDa - Никога не съм помислила да отмъщавам..
Мразя такива работи..
А и след време самите те ще съжаляват,че са направили мръсно на
еди-кой си

shakira96
08-10-2010, 18:40
Не. Старая се да съм добра и честна приятелка. Правели са ми на мен няколко пъти. С въпросните хора просто прекъсвам всякакви отношения - не съм по отмъщенията. В този живот всичко се връща - Господ си знае работата. :wink:

notlike
08-10-2010, 18:46
О, аз съвсем не съм такъв тип. Аз прощавам, ама не забравям и когато се удаде случай, ще им го върна 8)

kissmewhileisleep
08-10-2010, 19:17
Зависи от тях аз пък съм човек който отмъщава :oops:

to0niTy
08-11-2010, 12:15
Не, но на мен често са ми правили и не помня да съм им отмъщавала ..

987654
08-11-2010, 15:52
Трябва да си изчерпал всички други методи, че да стигнеш до там да "правиш мръсно".
Затова и такива хора втори път не ги и поглеждам, камо ли да тръгна да си отмъщавам.

teenems
08-11-2010, 16:21
Не съм правила,но на мене доста хора са ми правили..
Някои го направили уж за "шега",други - просто така им е хрумнало..
Но както каза и LeDa - Никога не съм помислила да отмъщавам..
Мразя такива работи..
А и след време самите те ще съжаляват,че са направили мръсно на
еди-кой си

Нали знаете :
Той Бог забавя ,НО не забравя ..
нека да правят мръсно ,то после малко по-малко се връща :)

BERCUT
08-11-2010, 16:36
Правил съм, но е било за добро. Всмисъл, че са искали да правят някаква простотия за която им е била нужна моята помощ. Аз обикновенно се съгласявам, правиме плановете и в последния момент аз се отказвам. И макар че си искарвам много критики и сръдни, смятам, че това е било за добро.

Aysell
08-11-2010, 17:42
Не съм правила,но на мене доста хора са ми правили..
Някои го направили уж за "шега",други - просто така им е хрумнало..
Но както каза и LeDa - Никога не съм помислила да отмъщавам..
Мразя такива работи..
А и след време самите те ще съжаляват,че са направили мръсно на
еди-кой си

Напълно съгласна.. :)

hotxxmess
08-12-2010, 08:09
НЕ.

mnogoznaikO
08-12-2010, 09:17
Айде , айде ся... НЕ , НЕ , НЕ . Явно не искате да си спомняте :D Всички сме правили , така , че отг е само един :-D

danibebi
08-12-2010, 13:37
Айде , айде ся... НЕ , НЕ , НЕ . Явно не искате да си спомняте :D Всички сме правили , така , че отг е само един :-D

хаха,нали знаеш,че не всички сме като тебе? ;)
по темата- не,не съм правила мръсно.За мен това е нещо много долно,макар,че са ми правили. :?

remix1912
08-12-2010, 13:41
Да,нека има шоу.

dar4incety
08-12-2010, 14:30
Аз не съм справила мръсно,но на мен много са ми правили.Не съм си отмъщавала,накрая всичко се връща!

mnogoznaikO
08-12-2010, 15:00
Айде , айде ся... НЕ , НЕ , НЕ . Явно не искате да си спомняте :D Всички сме правили , така , че отг е само един :-D

хаха,нали знаеш,че не всички сме като тебе? ;)
по темата- не,не съм правила мръсно.За мен това е нещо много долно,макар,че са ми правили. :?

Ще ти го кажа така. Отричаш човешкото . Както искаш така го разбирай :)

xoxi
08-12-2010, 16:06
Многознайко, не всички хора правят мръсно на приятели си. Това, че ти си го направил и може би познаваш хора, които правят, не означава, че всички са така.
Човешко е да уважаваш поне приятели си и да не им правиш мръсотии, а това, което ти наричаш "човешко" е типично българско. Не само българско, разбира се, но предимно..

едит: И не само на приятели.

987654
08-12-2010, 17:34
Айде , айде ся... НЕ , НЕ , НЕ . Явно не искате да си спомняте :D Всички сме правили , така , че отг е само един :-D
Ти като нямаш други методи, мога само да те съжалявам.
А и някои хора просто не могат да правят мръсно, не знаят как.

Slamdancer
08-12-2010, 19:12
Няма човек , който да не е правил гадно на приятел.Вие квото искате си говорете.

venelinka
08-13-2010, 08:23
Не, но на мен са ми правили много пъти. Въпреки това не им го връщам, така единствено да падна на тяхното ниво. А и всичко се връща.

mnogoznaikO
08-13-2010, 08:32
Айде , айде ся... НЕ , НЕ , НЕ . Явно не искате да си спомняте :D Всички сме правили , така , че отг е само един :-D
Ти като нямаш други методи, мога само да те съжалявам.
А и някои хора просто не могат да правят мръсно, не знаят как.

Аз говоря по принцип , а ти веднага ме нападаш и обвиняваш. Прочети поста под твоя , това е истината :)

vampirelady5
08-14-2010, 08:40
Не, смятам ги за приятели все пак, но на мен са ми правили... :-o

MidnightTornado
08-14-2010, 10:37
Веднъж, преди много време, влязох в скайпа на една позната и писах от нейно име на този, когото харесваше. Лапешка постъпка общо взето де :-D Иначе нищо лошо не съм правила на никого. Имаше един период, в който се бях зарибила по вуду магиите :D Една от класа ми мн ме беше изнервила и, сигурно е било съвпадение, 2-3 дни след като правех глупостите с куклата, си счупи крака. :D

cvetinka95
08-14-2010, 10:48
Айде , айде ся... НЕ , НЕ , НЕ . Явно не искате да си спомняте :D Всички сме правили , така , че отг е само един :-D

хаха,нали знаеш,че не всички сме като тебе? ;)
по темата- не,не съм правила мръсно.За мен това е нещо много долно,макар,че са ми правили. :?


да да да да
всииички не сме..затва форума бъка от такфиз теми.
:-D
много ясно че съм .. ама вече не си спомням точно случка .. :?

ameli
08-14-2010, 14:13
И аз не си спомням да съм правила нещо мръсно на някой, но просто се държа гадно с него - или го игнорирам или го убиждам. Не вярвам в Бог, така че ми е все тая връща ли се или не. Отмъщавам при първа възможност ;)

dob4y
08-17-2010, 17:24
Не съм правила,но на мене доста хора са ми правили..
Някои го направили уж за "шега",други - просто така им е хрумнало..
Но както каза и LeDa - Никога не съм помислила да отмъщавам..
Мразя такива работи..
А и след време самите те ще съжаляват,че са направили мръсно на
еди-кой си

Нали знаете :
Той Бог забавя ,НО не забравя ..
нека да правят мръсно ,то после малко по-малко се връща :)
+1.. :)

KumchoValcho
08-17-2010, 17:41
Да.

Много честни излезнахте обаче, ако сте отговорили честно се радвам, че има толкова лоялни приятели.
Уви, повечето излъгахте

mimssss
08-21-2010, 11:32
О, аз съвсем не съм такъв тип. Аз прощавам, ама не забравям и когато се удаде случай, ще им го върна 8)
+1

nefchi_bs
08-21-2010, 14:02
Правила съм,само един път беше..Здраво я прецаках,за пари ставаше въпрос,преди няколко месеца,но няма да разказвам,защото е лично.

LuxurySk0B
08-21-2010, 14:04
да на 1 му лепнахме стотинки по вратата и звънеца със секундно лепило , а на др му оставихме пред вратата 1 туба от минерална вода девин 7 литра пълна с трушия която намерихме на улицата

deni15
08-21-2010, 14:47
Правила съм много пъти,не забраявям лесно и обичам тъпкано да си го връщам.................

HoBoJIyHuE
08-23-2010, 04:35
Ми...не съм правила "мръсно" .Не съм такъв човек...Но ако някой на когото съм вярвала и разчитала ме предаде....Никога няма да забравя какво е направил и може би ще си отмъстя по някакъв начин

sanyflower7
08-23-2010, 08:52
Не. Старая се да съм добра и честна приятелка. Правели са ми на мен няколко пъти. С въпросните хора просто прекъсвам всякакви отношения - не съм по отмъщенията. В този живот всичко се връща - Господ си знае работата. :wink:

agapiseme
08-23-2010, 09:02
Егати и приятелите,ако си правим мръсно :?

sasha_90
08-23-2010, 10:02
Чак мръсно,не,но когато им се ядосам,се държа безразлично.Това май е достатъчно.

addiTo
10-03-2010, 14:54
:)

teodora87
10-03-2010, 16:23
Не съм правила и не мисля да правя.Смятам че има справедливост на тоя свят и който каквото и да прави,то ще му се върне рано или късно!

WaterLilly
10-03-2010, 16:51
Ноуп. И на врагове не вярвам, че бих.

SuNsEt
10-03-2010, 16:54
Аз съм човек,който гледа всички около него да са доволни или поне ако има проблем аз да не съм тази,която да е виновна. 8-)

Иначе...на бивши гаджета доста мръсно съм правила,ама те не са ми приятели тка чееее... :oops:

punxx
10-06-2010, 15:43
като цяло ценя приятелите си,но веднъц един приятел харесваше едно яко момиче,но пък се оказа,че тя ме харесва мен и се забихме с нея, а него го лъгахме.После ми стана доста гадно,а тя се оказа курва,та другите да преценят дали съм го прецакал или не,аз лично мисля,съм му направил гадно :(

SkiCatA
10-06-2010, 17:15
Е, мисля че въпроса е ясен .. Правели ли сте мръсно на някои приятел/и ? Какво му направихте ? И кога е станало .. в смисъл на няк0и лагер или просто като си е бил в тях ?
:) Зависи кои са "приятелите" !?! :D :D :D

Lucho
10-06-2010, 17:48
Често ми се случва, както на тях, така и на мен. Няма какво да се прави...

BeezyJey
10-06-2010, 17:51
Правила съм ,да. Ще си призная, че съм злопаметен човек. 8-) Но на мен много пъти са ми правили мръсно, за жалост имам голямо его, и им го връщам тройно.. 8-) 8-) :lol:

flearness
10-09-2010, 09:55
Е, мисля че въпроса е ясен .. Правели ли сте мръсно на някои приятел/и ? Какво му направихте ? И кога е станало .. в смисъл на няк0и лагер или просто като си е бил в тях ?
:)

да правила съм.....ама беше на шега...преди време...сложих маааалко оцет в колата на една фр...а пък през тва време друга пък и е сложила и бира :D ама на моята фр и стана сладко и даже не забеляза голяма разлика само каза"мм има по-различен вкус мм ....не на мен така ми се струва :-D а от нашия клас разни слагат брашно на колелата на автобусите на зелените училища :razz: :razz: :razz: :razz: тея наши момчета правят най-смешните номера

MissNothing
10-09-2010, 10:58
Правила съм, но това беше когато се бях скарала с една сегашна прителка много сериозно.

Също се е сячвало да излъжа някоя притялека защо не мога да излезна, но това не го броя баш за мръсно.

XheroineX
10-09-2010, 11:28
Правя го редовно..веднъж заради това се скарах с една фр..

GossipGirl89
10-09-2010, 11:42
Като бях мъничка, още в детските ученически години, и се наговаряхме 2-3 приятелки срещу някоя друга и все правехме разни неща, за да й е гадно 8-) Ама тогава си бяхме още деца... Иначе в днешен момент не обръщам много внимание на такива работи. Просто се усмихвам и продължавам напред :) А и честно казано хич не обичам отмъстителните хора... Нито ще оправят по някакъв начин нещата, нито нищо... А най-са ми интересни тези дето са на принципа "Аз съм повече от него ама ще му направя мръсно, че да му го върна" - е за какво? Какво печелят? Падат само на нивото на другия...

Хората сме много и сме различни, има ги и добри, и гадни, но за мен най-голямото оръжие срещу гаднярите е усмивката :) Усмихваш ли се, това ги подлудява, защото не знаят какво си мислиш ;)

asdfjkfkklsdlslf
10-09-2010, 15:06
Попринцип не се занимавам с такива неща, разчитам на кармата :lol:
Като малки наистина се наговаряхме няколко човека срещу някой/и, но това е много глупаво. :lol:

Rashugun
10-09-2010, 17:49
Нямам приятели.
Но това не ми пречи да правя гадно на всички xD. Всички - понякога и на самия мен. Случки много, време малко ;p

coconuttt
10-10-2010, 09:27
правили са ми много мръсно. но затова пък аз изчаках някъде около година и търпеливо си траех, и ето че моментът дойде. поговорих си хубаво с моята прекрасна ''приятелка'' и.. един вид, с нейните камъни по нейната глава. :smt040

TheNewReligion
10-10-2010, 09:38
Нямам приятели.
Но това не ми пречи да правя гадно на всички xD. Всички - понякога и на самия мен. Случки много, време малко ;p
Ебаси идиота...

Не съм правила мръсно на никого. Може да съм наранявала хората около мен, но е било неволно.

xxcherry
10-10-2010, 14:47
Не. Старая се да съм добра и честна приятелка. Правели са ми на мен няколко пъти. С въпросните хора просто прекъсвам всякакви отношения - не съм по отмъщенията. В този живот всичко се връща - Господ си знае работата. :wink:
+1