PDA

View Full Version : ;(



nanchetoyo
08-10-2010, 17:51
Здравейте!Значи аз съм момиче на 13 години иии половина :-D ами нямам си приятели......всъщност си имам ама са към 4 - 2 от тях са в друг град, а пък 3-ят приятел е момче той ми е приятел от отдавна има братовчетка която идва само лятото- тя ми е оре долу фр, Преди това си има една приятелка ,която ме изостави заради най-големия ми враг!!! :x :-x :-x :x :-# иии така ами нося очила ](*,) :smt013 :smt097 :-# зодия овен съм навсяякъде можете да прочетете за мен :D :D :D :-D ами не че се фукамм де,,,,, (тези неща ви ги давам за да добиете някаква представа за мен 8-) )моля ви помонете ми -кажете ми как да си намеря наистина добри фр. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

rammstein123
08-10-2010, 18:19
Тук няма да намериш.. Приятелите не съществуват, важното е да си имаш познати. Можеш да се запознаеш с някои познати на твоите познати и така да се сприятелите. Щом си на 13 и половина, тази или следващата година отиваш в ново училище, ще срещнеш различни хора.. Не бързай за никъде, имаш цял живот..

SmilezZz
08-10-2010, 18:30
Приятелството съществува,но истински се срещат рядко..Вече почти всички станаха предатели и лицемери..
Но не бива да губим надежда,нали ? А и авторке - Във форума приятели няма да си намериш..Също така - със седенето вкъщи няма да имаш приятели..Ако чакаш някой да дойде и да почука на вратата ти с думите: "Хайде да сме приятели" - няма да стане..
Излизай повече навън,не стой постоянно пред компа,защото така приятелство няма да завържеш..
Намери си някакво хоби..Запиши се в някакъв курс/клуб например..Там ще завържиш някое запознанство..
И не забравяй:
- За да изградиш едно приятелство,ти трябва време..Не става така днес се запознахте,утре сте приятели..Приятелството се гради дълго време..За него е нужно да имате доверие...А доверието също не се гради с минути

BlackEyedPeas
08-10-2010, 18:40
Приятелството съществува,но истински се срещат рядко..Вече почти всички станаха предатели и лицемери..


Права си, но за съжаление аз го осъзнах чак когато я загубих. Такава болка изпитвах, сякъш съм изгубила някой МНОГО близък човек за мен! Остана една ГОЛЯМА рана в сърцето ми, но късно го осъзнах ](*,) Пазете приятелите си, дори да имате много - Един ден може и това да нямате, но е важно да имате дори 1, която да Ви вярва, винаги да е до вас, когато имате нужда! Сега никога не мога да си намеря приятелка като нея. Не казвам, че нямам приятели, просто като нея никога няма да намеря. Тя си ми беше приятелка, но по-късно осъзнах, че ми беше дори най-добрата. Толкова много плаках, но сълзите нищо не можеха да направят :-# Дори след 1 година по-късно, аз все още се обвинявам за загубата й. Това беше най-голямата ми грешка в живота!

ecstazy
08-10-2010, 18:56
Приятелството съществува,но истински се срещат рядко..Вече почти всички станаха предатели и лицемери..


Права си, но за съжаление аз го осъзнах чак когато я загубих. Такава болка изпитвах, сякъш съм изгубила някой МНОГО близък човек за мен! Остана една ГОЛЯМА рана в сърцето ми, но късно го осъзнах ](*,) Пазете приятелите си, дори да имате много - Един ден може и това да нямате, но е важно да имате дори 1, която да Ви вярва, винаги да е до вас, когато имате нужда! Сега никога не мога да си намеря приятелка като нея. Не казвам, че нямам приятели, просто като нея никога няма да намеря. Тя си ми беше приятелка, но по-късно осъзнах, че ми беше дори най-добрата. Толкова много плаках, но сълзите нищо не можеха да направят :-# Дори след 1 година по-късно, аз все още се обвинявам за загубата й. Това беше най-голямата ми грешка в живота! Хах, защо ли ми е до болка познато. Само дето при мен ще стане половин година, откакто стана всичко ии не ми беше най-добра приятелка, но все пак.. Баси, все едно аз съм го писала т'ва 8-)

BlackEyedPeas
08-10-2010, 19:05
Приятелството съществува,но истински се срещат рядко..Вече почти всички станаха предатели и лицемери..


Права си, но за съжаление аз го осъзнах чак когато я загубих. Такава болка изпитвах, сякъш съм изгубила някой МНОГО близък човек за мен! Остана една ГОЛЯМА рана в сърцето ми, но късно го осъзнах ](*,) Пазете приятелите си, дори да имате много - Един ден може и това да нямате, но е важно да имате дори 1, която да Ви вярва, винаги да е до вас, когато имате нужда! Сега никога не мога да си намеря приятелка като нея. Не казвам, че нямам приятели, просто като нея никога няма да намеря. Тя си ми беше приятелка, но по-късно осъзнах, че ми беше дори най-добрата. Толкова много плаках, но сълзите нищо не можеха да направят :-# Дори след 1 година по-късно, аз все още се обвинявам за загубата й. Това беше най-голямата ми грешка в живота! Хах, защо ли ми е до болка познато. Само дето при мен ще стане половин година, откакто стана всичко ии не ми беше най-добра приятелка, но все пак.. Баси, все едно аз съм го писала т'ва 8-)

Да не би това да си ти ;дд Такава болка изпитах, сякъш някой роднина изгубих! Все още ми липсва! Ся стана една ку*ва ..

ecstazy
08-10-2010, 19:19
хах ми май съм аз, да ;дд.. Ехх при мен нещата стоят друго яче ама.. Свикнах, нищо няма да променя, това е ясно, ама е супер кофти. Може да звучи мазохистично (;дд) но свикнах с болката и ся .. просто ще се замисля, ще ми стане кофти, ще се замисля за нещо хубаво и ще отмине. Ама просто имахме много общи интереси и сега доста неща ми напомнят за нея. Спомени спомени. Искам да взема една гума и да почна да трия наред всичко ;дд. И пак няма да спра да съжалявам за тая глупост. И в затвора няма такива наказания :D Хехе айде че оспамихме темата на момичето с нашите сърцераздирателни истории.. ;д

FashioN
08-10-2010, 19:48
Какво ще рече навсякаде може да прочетете за мене,ти да не си Дакота Фанинкс или кво?

Aysell
08-11-2010, 18:00
И аз преди бях долу - горе така.. Смисъл имах приятели, но не и такива, на които наистина мога да разчитам.. Но като отидох в ново у - ще се запознах с нови хора и дори станах най - добра приятелка с едно момиче.. Важното е да се стараеш да си себе си, а не да се преструваш само, за да те харесат.. Бъди истинска и ще видиш, че хората ще те харесат и ще се сприятелят с теб.. а с кого искаш да се сближиш повече - ти решаваш..

987654
08-11-2010, 18:19
Не ти липсва самочувствие.
Аз нямам приятели и си ми е много добре.

LeDa
08-11-2010, 18:39
Какво ще рече навсякаде може да прочетете за мене,ти да не си Дакота Фанинкс или кво?
Да,какво значи,че можем да прочетем за теб навсякъде?

nanchetoyo
08-11-2010, 21:45
Приятелството съществува,но истински се срещат рядко..Вече почти всички станаха предатели и лицемери..


Права си, но за съжаление аз го осъзнах чак когато я загубих. Такава болка изпитвах, сякъш съм изгубила някой МНОГО близък човек за мен! Остана една ГОЛЯМА рана в сърцето ми, но късно го осъзнах ](*,) Пазете приятелите си, дори да имате много - Един ден може и това да нямате, но е важно да имате дори 1, която да Ви вярва, винаги да е до вас, когато имате нужда! Сега никога не мога да си намеря приятелка като нея. Не казвам, че нямам приятели, просто като нея никога няма да намеря. Тя си ми беше приятелка, но по-късно осъзнах, че ми беше дори най-добрата. Толкова много плаках, но сълзите нищо не можеха да направят :-# Дори след 1 година по-късно, аз все още се обвинявам за загубата й. Това беше най-голямата ми грешка в живота! sa6toto vaji i za men!!!!!!!!! samo ako si momi4e de :D:D:D blagodarq za otgovorite :-)