PDA

View Full Version : Едно бързо въпросче..



eHoT4e
08-10-2010, 18:09
Понеже много ми се чупят ноктите ( даже се цепят ) и една колежка ми каза да ги кисна в лимон, обаче не знаела подробностите.. някой чувал ли го е това и знае ли колко пъти се прави и колко време се киснат.. знам само че не в лимонов сок еми направо режеш лимона на половина и забиваш ноктите :D :D

Или някой ако знае нещо за заздравяване.. използвам заздравител но не се получава :(

IvcHe7y
08-10-2010, 18:22
аз използвам олиото за нокти и калциевия гел на Perfect и съм доволна :)

divacheee
08-10-2010, 18:25
Кaто ги киснеш в лимон пожълтявaт .. Не съм го пробвaлa, но колежки сa споделяли :)

eHoT4e
08-10-2010, 18:44
Кaто ги киснеш в лимон пожълтявaт .. Не съм го пробвaлa, но колежки сa споделяли :)

аз пък знам че точно лимона помага за пожълтяването на ноктите :?

Phobiaa
08-10-2010, 19:43
Аз си мажа ноктите с масло за нокти на Икаров и съм много доволна.

gabi7u
08-10-2010, 19:46
Аз си мажа ноктите с масло за нокти на Икаров и съм много доволна.
мхм да и аз.
просто постоянно ме питат как са ми толкова здрави ноктите.
цял ден чаткам по клавиатурата и правя разни други работи, но все пак винаги имат минимум 4/5 милиметра.
+ не ги лакирам.

shell
08-10-2010, 21:32
Да,опитвала съ м го и резултата е страхотен :) задравява,избелва ноктите и спомага за махането на кожичките.Точно така - разрязваш лимона на две и си забиваш пръстите.Да ти кажа честно обаче не си спомням колко време стоях,но може би 2-3 мин,всеки ден.
Иначе много добра алтернатива е маслото за нокти на ИКАРОВ,което го втриваш в ноктите и кожичките олоко 20мин всеки ден и ефекта пак е страхотен :)
И двата избора са добри,защото са естествени продуктите,но не забравяй,че трябва да мине време ,за да забележиш по - голям напредък :P УСПЕХ :-)

vanity23
08-11-2010, 05:13
ами като за начало за лимона аз знам че го режеш така че да парчето да е кора и малко от плода и започваш да натриваш , също можеш да пробваш сзехтин .......... знам един начин но е малко странен .... ами събота и неделя докато си си в къщи натриваш ноктите с йод и поле той се измива от кожата а на ноктите слагаш лак който е малко по тъмен :) :) :) :) :)

vanity23
08-11-2010, 06:29
ами като за начало за лимона аз знам че го режеш така че да парчето да е кора и малко от плода и започваш да натриваш , също можеш да пробваш сзехтин .......... знам един начин но е малко странен .... ами събота и неделя докато си си в къщи натриваш ноктите с йод и поле той се измива от кожата а на ноктите слагаш лак който е малко по тъмен :) :) :) :) :)

eHoT4e
08-11-2010, 08:55
Мерси много на всички, днес ще го пробвам, само дето при мен проблема е че не мога всеки ден да съм с различен лак :( работата ми не ми дава такова свободно време. И може би ще го правя на 3-4 дни ( зависи от почивките ми ) а за маслото на икаров ще си го купя, но както казах едва ли ще мога всеки ден да се мажа :(

П.п. Как точно да си направя тази прическа, но искам и да й придам и силен обем в корените http://www.download.bg/upl/attachments/I_want_to_change_me_hairstyle.5281.jpg


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

CuteBaby
08-11-2010, 08:57
Аз си мажа ноктите с масло за нокти на Икаров и съм много доволна.
Наистина има ефект от него :)

divacheee
08-11-2010, 14:39
Кaто ги киснеш в лимон пожълтявaт .. Не съм го пробвaлa, но колежки сa споделяли :)

аз пък знам че точно лимона помага за пожълтяването на ноктите :?


Не знам .. не съм пробвала с лимон :D