PDA

View Full Version : тъпи линий под очите (сенки)



SuN15
08-10-2010, 18:26
Здравейте

Значи имам едни много тъпи линийки ( сенки ) под очите ..

ето снимка http://prikachi.com/images/124/2413124C.jpg

Имам ги от доста време , на скоро си правих изследвания ( е не за сенките .. но ако бях болен от нещо шях да знам ) и сичко беше наред ..

Не съм ходил при козметик за тях , не съм ползвал и кремове ..

Искам да попитам ако можете първо да ми предложите някакви домашно проготвени маски , да пробвам .. а ако няма ефект ще ида при козметик сигорно 8-)

Благодаря за вниманието :)

smilelady
08-10-2010, 18:53
Май не спиш много?Опитай да поспиваш поне 9 часа на нощ :) а и следобеден сън не е лошо да опиташ ... знам, че е лято и че нямаш време но тва е решението и аз имах такъв проблем и става само със спане :D а ето ги и топ причините за сенките под очите:

алергични реакции

неправилно подбрана козметика

недостиг на желязо

обездвижване

недостиг на сън

продължително излагане на слънце

продължителна работа на компютър

цигари и алкохол (алкохола нарушава кръвообращението, а никотина стеснява кръвоносните съдове).

SuN15
08-10-2010, 19:36
Ами да може да се каже че не спя по много :D лягам си около 4 часа и ставам към 12 :D

А относно ..

алергични реакции нямам такива

неправилно подбрана козметика ако млякото се брои за козметика

недостиг на желязо едвали , но може

обездвижване да може да е и от това .. голям мързел съм .. добре че не ми се ловът килограми .. да чукна на дърво

недостиг на сън ми лягам си в 4 часа и ставам към 12

продължително излагане на слънце не стоя по много на слънце

продължителна работа на компютър прекарвам доста време на компютра особено през летните жеги

цигари и алкохол (алкохола нарушава кръвообращението, а никотина стеснява кръвоносните съдове). не пуша .. а пиенето ми е рядко

LeDa
08-10-2010, 19:38
Имам същия проблем .. Ти буквално си прецакваш организма .. В 4 часа?това не е нормално..поне така си мисля ..

harddd
08-10-2010, 19:42
най-важен е сънят от 22 до 24 часа. а най-вредно е спането след 10 часа,защото се пълнее ;) не мога да го обясня,но така съм чувала. а колкото до сенките-отиди на лекар.една фр така имаше от малка сенки и се оказа анемия .. ако ли пък не отиди на козметик или си купи продукт за прикриване на сенките ;)

SuN15
08-10-2010, 22:54
Имам същия проблем .. Ти буквално си прецакваш организма .. В 4 часа?това не е нормално..поне така си мисля ..
Да права си нее нормално ;x .. затова тази вечер мисля да си легна в 2 :D което е след 6 минути ..
Каза че имаш същия проблем .. ? полагаш ли грижи ? и има ли ефект :)

vanity23
08-11-2010, 04:47
4 часа WTF ??? :x :x и аз съм го правила не е никак хубаво ... имам същия проблем но моето не е нарочно просто не мога да спа много сутринта не мога да спе по късно от 8 8) 8) 8)

SuN15
08-11-2010, 09:15
4 часа WTF ??? :x :x и аз съм го правила не е никак хубаво ... имам същия проблем но моето не е нарочно просто не мога да спа много сутринта не мога да спе по късно от 8 8) 8) 8)
Ми то и моито е проблем .. снощи си легнах уж по рано .. но само се въртех и не можах да заспа пак до 4 ..

LuckyDA
08-27-2010, 16:01
може да ги прикриеш с по-светъл коректор.. :-) а до колкото до появата им мисля,че е от безсъница и нездравословно хранене :-o

Carmen_Kass
08-27-2010, 16:08
А може просто кожата там да ти е по-тънка и затова да личи така.

Claymore
08-27-2010, 16:13
Това и аз го имам от малка.

алергични реакции - едва ли

неправилно подбрана козметика - рядко се пляскам с някаква козметика

недостиг на желязо - вероятно

обездвижване - вероятно

недостиг на сън - не...лягам си на-късно в 12 вечерта

продължително излагане на слънце - не

продължителна работа на компютър - през лятото да, през зимата не

цигари и алкохол - не

И? Може ли да е от това или трябва да отида не лекар.